İpad imi jailbreaklamak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Ardaykn

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Benim ipad im 32 bit ios 9.3.5 phenix jailbreakla yapacaktım ama cydia impactorl uğraşmak istemedim direk safariden indirebileceğim bi site varmı yoksa bilgisayarla uğraşmak zorundamıyım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cevap yokmu ?????

Son düzenleme:

Bella Ciao

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,193
apk indiremzsin.
pc bağlayacan.

alakasız ama iphone 12 ye jailbreak atılır mı

Ardaykn

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Eskiden yapıyorduk panda helper .Antutu helper vardı tweakbox vardı şimdi hep bozdular gene onlar gibi bi yer varmı ?

proHami

Doçent
Reaksiyon puanı
1,302
Senin dediğin zamanlarda Android bu kadar iyi değildi.

proHami

Doçent
Reaksiyon puanı
1,302
Anlamadım biz ios dan bahsediyoruz
Biliyorum. Yani şunu demek istedim dediğiniz iOS sürümünden dediğiniz Android sürümüne geçmeniz pek mantıklı değil bunu dedim.

Yanlış anlamaşım konuyu.

Android'e geçmek istediğinizi sandım jailbreaklayıp.

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Eğer uğraşmaya üşenen birisiysen Jailbreak'den uzak dur. Bu mantıkla cihazı brick eder başına dert alırsın (JB'den sonra yapacağın işlemleri kast ederek söylüyorum)

Ardaykn

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Eğer uğraşmaya üşenen birisiysen Jailbreak'den uzak dur. Bu mantıkla cihazı brick eder başına dert alırsın (JB'den sonra yapacağın işlemleri kast ederek söylüyorum)
Jailbreakı eskiden beri kullandığım için sorun yok çoğu şeyi biliyorum pc den kurmaya üşenmiştim o yüzden yazdım

Bi ara ipad in şifresini kaybettim sıfırlayınca jailbreak da gitti o yüzden tekrar kurcaktım

Ardaykn

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Jailbreakı attım ama cydia impactorle nolduysa atamadım bende panda helperden attım şimdi bi oyun kurucaktım ama impactor gene hata veriyor napmam lazın hata lütfen yeni bi bişey şifre alın diye onu nası düzelticem (hatırlamadığım yere "bişey" yazdım bakıp tekrar yazarım )