İpad Air mı Asus TF701T mi

boncuk2009

Asistan
Reaksiyon puanı
1
aradaşlar malumunuz forumdaki çoğu kişi air ın özelliklerini çoğunuz biliyo asusun tabletinde ise tegra4 ve 2 gb ram var yanında klavye gibi bişeyde var sizce hangisi tercih edilmeli asusun tableti 1150 lira şimdiden teşekkür ederim:lol:(oyun performansı önemli bi kriter)

hardrock

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Tablet deyince ipad den baskasini dusunmek ... kesinlikle air almalisin bence

boncuk2009

Asistan
Reaksiyon puanı
1
oyunlara para vermek istemiyorum o yüzden asus daha yatkın klavye setide var tegra 4 de çok güçlü o yüzden kararsız kaldım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de Asus Transformer Prime kullanıcısıyım. Kesinlikle Asus alın derim. Marka fanlığı yaptığımdan değil, kullanışlılık olarak söylüyorum bunu. Ipad Air çok güçlü bir cihaz ama TF701'in de ondan aşağı kalır yanı yok. Ayrıca daha düşük fiyata klavye(ve içinde ekstra batarya) sahibi oluyorsunuz. USB 3.0 girişi, microsd kart girişi, hdmi çıkışı var, hard disk, mouse, gamepad bağlayabiliyorsunuz. Cihazı notebook gibi kullanırsınız. Android olduğu için dosya kopyalayın, internetten oyun indirin, kısacası özgür olun. Tabiki Ipad daha stabildir(kapalı bir sistem olduğu için) ama TF701le yapabileceklerinizin sınırı yok.

Bu arada fiyat 1150TL yazmışsınız ama nereden alacaksınız merak ettim. Bir de Asus alacaksanız mutlaka klavyesiyle alın yoksa Ipad alın.

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence Sen air alırsan keşke asus alsaydım diyecek gibilerdensin benim şahsi kararım. Eğer ios u çok seviyorsan air al. Eğer androidçiysen bide ios kullanıyım nasılmış diye alıp belki pişman olabilirsin.

boncuk2009

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence Sen air alırsan keşke asus alsaydım diyecek gibilerdensin benim şahsi kararım. Eğer ios u çok seviyorsan air al. Eğer androidçiysen bide ios kullanıyım nasılmış diye alıp belki pişman olabilirsin.
ipad alınca ps 3 kolu bağlama gibi bi ihtimal varmı

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
ipad alınca ps 3 kolu bağlama gibi bi ihtimal varmı

ios a ps3 kolu bağlanmaz diye biliyorum. çünkü bluetooth ile ile bağlanacak kol mecbur. ios da ps3 kolunun bluetooth u ile bağlantı kuramaz ipad çünkü sadece ios cihazlaarı ios cihazına bluetooth bağlanabilir diye biliyorum. ama ios cu olmadığım için ios u bilen biri daha net cevabı versin yanlışım varsa.

boncuk2009

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Aralarında 350 tl var 2side 32 gb asussun docku ve otg destegi appleın ise işletim sistemi güzel jailbreak yaparak ipade kol bağlanabilir mi ve OYUNLAR ücretsiz indirebilir miyim jailbreak yaparak

MyNickname

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dostum tabi ki ipad air. Tegra 4 güçlü demişsin tamam güçlü ama apple a7 işlemci şuan tartışmasız en iyisi

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
IPad air almalısın bence ama senin için oyun çok önemliyse ps4 al :)

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
aradaşlar malumunuz forumdaki çoğu kişi air ın özelliklerini çoğunuz biliyo asusun tabletinde ise tegra4 ve 2 gb ram var yanında klavye gibi bişeyde var sizce hangisi tercih edilmeli asusun tableti 1150 lira şimdiden teşekkür ederim:lol:(oyun performansı önemli bi kriter)
kesinlikle ipad air tabletlerde ipad larden başkasını düşünmek ipad a ayıp olur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben de ipad air kullanıyorum çok mutluyum benim bir arkadaşım var onda asus var ve tablet işe yaramıyor