İpad 2 Mi Yoksa Yeni İpad Mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Boqulinsallah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaslar,Foruma Daha Yeni Üye Oldum.

Ve sizlere Sormak İstediğim Soru Başlıktada Belirtilse bile
:) Biraz Acıklayım...
Arkadaslar Önce İpad2'ye Karar Verdim.Sonra Yeni İpad'de
Retina Ekran Falan Filan İShigt Kamerası Full Hd Video Özelliği
Falan filan işte Sonra Forumlarda Alıstırma Yaptım.Yeni İpad'in Isınma sorunu olduğunu ve bunun doğru bir bilgi olduğunu öğrendim Şimdi Bazı Hız Testlerinde İpad 2'nin Azda Olsa Önde Olduğunu Gördüm.:confused1: Ve İpad 2 64gb +wifi 2.950tl olduğunu,
Apple New iPad 16GB Wifi Siyah'ında :

1.016,10 TL +KDV
Olduğununu Gördüm
Açıkcası The New İpad İpad2'den İyi ise İpad 2'den Pahalı Olurdu Dedim İçimden.
Ve Sonra İpad2'den birazda olsa kalın ve 50 gram ağır olduğunu Öğrendim.:blink: Apple Her Cihazının Serisinde Giderek İncilmeye Basladığını Biliyoruz Fakat Bunda Biraz Kalınlaşmış :unsure:.İşte Bunlar Hep beni İpad 2 Sonra Yok The NEW İPAD al gibi Hep Kararımdan Dönüyorum Bu Çarşamba, 12'iyi Geçtiği İçin Yarın Alıcam. O yüzden Biraz Fikrinizden Birazda Özelliklerinden Bahsederseniz Sevinirim Cünkü Cok Kararsızım :(

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
Şu an yeni ipad'den yazıyorum, ısınma sorunu yaşamadım, sırf ekran çözünürlüğü için bile yeni ipad alınır..

cewoke4444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni ipadin eski ipad2 den tek farkı ekran çözünürlüğü ve netliği o kadar

Boqulinsallah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlginizden Dolayı Herkeze Tesekkür Ediyorum.İyi Günler

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
mp3 calarken internete girin ısınırsa asıl o zaman ısınır...

Lonesomecowboy

Doçent
Reaksiyon puanı
198
Yeni ıpadde ısınma sorunu var arkadaşlar. Bunun saklanacak veya görmezden gelinecek bir tarafı yok. Ancak bunun çözümü basit, ekran parlaklığını kısmak ve otomatik ekran parlaklığını kapatmak. Böylelikle daha az ısınıyor. Kılıf kullanmak sadece sizin ısıyı hissetmemenizi sağlar.
Ancak ısınma sonucunda ben tabletin kendini kapatması,yavaşlaması gibi bir sorunla karşılaşmadım,zaten apple böyle bir geri bildirimde bulunan da yok diye biliyorum.
İşlemcisi ve retina ekranı verilen paraya değiyor. Özellikle dergi,gazete çok okuyan biriyseniz kesinlikle yeni ıpad derim.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
evet yei ipad ısıtıcılı yer karosu olduğundan artık ayak ısıtıcı olarak kullanırsınız... :)

Boqulinsallah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yeni İpad'i Aldım Arkadaslar İpad 2 Ye Göre Evet Biraz Isınma var.

ddyws

Asistan
Reaksiyon puanı
0
valla 3 yıllık telefonum var nokıa ıdare edıyo nedır ıpad :) bızım mıllet cok meraklı yenısı cıktımı anında degıstırmelı yoksa olmuyo moda bu ::)

igezmis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kesinlikle new ipad... müthiş bi cihaz ya bağımlısı oldum gözlerimi bozdu artık .. ekran süper hd video süper uygulamalar güzel..

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Daha almadıysanız kesinlikle ve kesinlikle asus transformer pad infinity tf700t öneririm. Super ips plus yeter.

İnternette bol bol test var, tf201(1280.800), the new ipad(2048.1536)'den çok daha kaliteli ekrana sahip. Resimler çok daha net asusta. 1920.1200 ekranlı transformer kim bilir nasıl olur.

Asus transformer pad infinity rakipsiz bir tablet, ama Türkiyede yok. Bekleyemem diyorsanız gidin tf201 alın, her yönüyle the new ipadden iyi.

PeterWitrigs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
im in a place now for a update. Currently using an iPhone 4 (NOT 4s) and am considering alternatives. I've used iPhones since the first one, and ipad ...best ipad gadgets

$ervante$

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İpad 3 yani yeni İpad i kullanıyorum sana şöyle diyorum . İnternet hızı biraz ipad 2 ye göre yavaş ama 2-3 sn lik ama bunun nedeni daha hd ve daha güzel bir görünüm . Ama İpad 3 oyunları İpad 2 den daha hızlı açıyor ve bence İpad 3 daha güzel

K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
ipad 3 64gb fiyatı 2350 tl civarındadır. ben türkcellden aldım sınırsız interneti ile... tabiki internet ayrıca ücretlendiriliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar iPad 2 ve new iPad arasında hiç fark yok ama new iPad daha da iyi mesela new iPad de HD oyunlar var ve kendisi HD ayrıca da daha farklı kamera çekiyor kelime ile super ben şahsen su anda New İpad sen giriyorum ve ayrıca şa çok hızlı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben suan yeni ipad'den giriyorum bikere zaren 4G yani hizli ve ekran cozunurkugun HD olmasi cozunulurlugu falan superrr . Kesinlikle alicaksaniz yeni ipad'i alin aldigim gunden beri ayrilamiyoruuum (beyazi cok guzel ozellikle)

Aksunguuur

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Yeni ipad mi ipad2 mi sorusunu araştıranlarınız vardır eminim.. Tereddütü gidermek için kendi kullanım seçeneğinizi araştırmanız yeterli olacaktır.. Eğer 'süper' bir çözünürlük istiyorsanız belkide ipad 2 32 gb alacağınız yere new ipad 16 gb almak durumunda kalacaksınız.. 16 gb yeterli gibi gözüküyor ama kullanmaya başladıkça 16 gb'ın çokta yeterli olmayacağını anlayabilirsiniz tabi uygulamaları deneyen,film falan izleme merakınız varsa.. ve 16 gb belleği direk 16 gb boş alan olarak yorumlamayın yanılgıya düşersiniz.. O yüzden kullanımınız ve ekonomik durumunuz önemli.. Bunları göz önünde barındırarak alırsanız daha mutlu olursunuz.. Ipad'in 2. jenerasyonuyla yeni jenerasyonu arasında dağlar kadar fark olmayacağına inanabilirsiniz.. O yüzden hangisini alırsanız alın işinizi fazlasıyla görecektir..

emorkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ipad 2 al yenisinin 4 çekirdek felan hepsi ekranı besmelek için yani testlerle kanıtlandı ipad 2 nin daha hızlı olduğu ha bide yeni nesli bilmem kaç dereceye kadar çıkıyor ama bilmem ne istersin ben 2 al derim şu an 899 lira

mehmet0321

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Daha almadıysanız kesinlikle ve kesinlikle asus transformer pad infinity tf700t öneririm. Super ips plus yeter.

İnternette bol bol test var, tf201(1280.800), the new ipad(2048.1536)'den çok daha kaliteli ekrana sahip. Resimler çok daha net asusta. 1920.1200 ekranlı transformer kim bilir nasıl olur.

Asus transformer pad infinity rakipsiz bir tablet, ama Türkiyede yok. Bekleyemem diyorsanız gidin tf201 alın, her yönüyle the new ipadden iyi.
Reklam yapıyorsun.

Vefasiz

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Şöyle cevap vereyim bende IPAD 2 var bi video yada fotoğraf çekmeye kalktığımda sınıfta kalıyor, alacaksan yeni ipad al onun kamerası daha iyi