IP Yasağı

TehPARADOX

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Yardım eden herkese teşekkürler.

TehPARADOX

Profesör
Reaksiyon puanı
44
hosts dosyasının en altına şunu kopyalarakta girebilirsin. Yalnız bende ne dns nede hosts a ip girmeden siteye giriş yapabiliyorum.

76.9.10.102 tehparadox.com

http://www.[URL

Yok bu da olmadı.Sizin siteye girebilme nedeniniz büyük ihtimalle üyeliğinizin olmaması.

---------- saat 03:49 eklendi ---------- önceki mesaj saat 03:48 eklenmişti ----------

Ben OpensDNS ile rahat girdim.hosts falan yok...

bu arada bu site sağlamdır-www.german-proxy.de

Proxy siteleri işlemiyor.

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
DnsJumper programıyla ayarladım girdim,en hızlısınıda seçiyor zaten

Persona Grata

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
53
Bizim üyeliğimiz olmayabilir siteye fakat modeme reset atman halinde giriş yapabilmen gerekiyor, sonuçta IP değişiyor?

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Sana ip ban atmışlar siteden. Proxy siteleri ile giriş yapsan bile gerçek ip adresini görebiliyorlardır ya da ip ban gibi gözüküp mac ban atmış olabilirler.

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
kendimin ordan buradan topladığı ip lerle oluşturduğum hosts dosyası
http://candan.biz/hosts

şu an tüm google servislerine ulaşabiliyorum bu sayede picasa dahil

mperk

Profesör
Reaksiyon puanı
55
Benim aklıma gelen senin üyeliği banlamışlar hangi tarayıcı kullanıyorsun bilmiyorum ama şifreni kaydetmişse direk giriyor olabilir ve bunun sonucunda ban lısın uyarısı alıyor olabilirsin.Tarayıcındaki kayıtlı şifreyi silmeyi dene veya başka bi tarayıcıyla girmeyi dene.Sadece tahmin de bulundum işe yarar mı bilmiyorum..

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
buda reklam yapmanın yeni yolu heralde

TehPARADOX

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Benim aklıma gelen senin üyeliği banlamışlar hangi tarayıcı kullanıyorsun bilmiyorum ama şifreni kaydetmişse direk giriyor olabilir ve bunun sonucunda ban lısın uyarısı alıyor olabilirsin.Tarayıcındaki kayıtlı şifreyi silmeyi dene veya başka bi tarayıcıyla girmeyi dene.Sadece tahmin de bulundum işe yarar mı bilmiyorum..

Yok her tarayıcıdan girdim hiçbir kayıt bırakmadan ama üyeliğim aktif olmadan bile o mesaj çıkıyor.

---------- saat 16:49 eklendi ---------- önceki mesaj saat 16:48 eklenmişti ----------

buda reklam yapmanın yeni yolu heralde

Allah'a havale.

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
ama bak burada herkes ben giriyorum o siteye diyorlar.ama bir tek sen varsın giremiyorum diyen..bilinen her türlü yol da denendi.fazla üstelemeye gerek yok.milletin reklam kokusu alıyorum demesi de gayet normal..

zaten üyelik adın ile sitenin adı aynı..reklam işte..daha ne olsun

TehPARADOX

Profesör
Reaksiyon puanı
44
ama bak burada herkes ben giriyorum o siteye diyorlar.ama bir tek sen varsın giremiyorum diyen..bilinen her türlü yol da denendi.fazla üstelemeye gerek yok.milletin reklam kokusu alıyorum demesi de gayet normal..

zaten üyelik adın ile sitenin adı aynı..reklam işte..daha ne olsun

Sitenin reklamını yapmak bana ne kazandırabilir sence?

fogu78

Doçent
Reaksiyon puanı
8
Hiçbirşey yapmadan adresi enterledim girdim.

ekranalntswb.jpg

SmiLey

Profesör
Reaksiyon puanı
55
Açıkcası reklam olduğunu düşünmüyorum. Üyenin ismi 2009 Ağustos'undan beri bu şekilde. 1283 mesajı var ve giremediğine dair ekran görüntüsünü de koymuş bulunmakta. :)

TehPARADOX

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Açıkcası reklam olduğunu düşünmüyorum. Üyenin ismi 2009 Ağustos'undan beri bu şekilde. 1283 mesajı var ve giremediğine dair ekran görüntüsünü de koymuş bulunmakta. :)

Sonunda beni anlayan bir adam.

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Diğer ülkelerin(Amerika,...) gösterdiği tepkiyle yabancı sitelere giremiyoruz.Bunun üzerine bazı siteler iplerimizi engellemiş durumda.Bizi engelleyen sitelere nasıl girebiliriz?​

demişsin. Bu site ip'ni banladı diyelim, diğer bahsettiğin sitelere girebiliyor musun buradaki yöntemlerle?

Dns değiştirdikten sonra ''Çalıştır'a'' ''cmd'' yaz açılan komut istemcisine ''ipconfig /flushdns'' yaz modemi resetlemene gerek yok. (Tırnaklar olmadan tabi)

TehPARADOX

Profesör
Reaksiyon puanı
44
demişsin. Bu site ip'ni banladı diyelim, diğer bahsettiğin sitelere girebiliyor musun buradaki yöntemlerle?

Dns değiştirdikten sonra ''Çalıştır'a'' ''cmd'' yaz açılan komut istemcisine ''ipconfig /flushdns'' yaz modemi resetlemene gerek yok. (Tırnaklar olmadan tabi)

Diğer sitelere girebiliyorum. Söylediğin şeyleri yaptım ama yine aynı uyarıyı aldım.

crazyboys90001

Profesör
Reaksiyon puanı
32
Sitenin reklamını yapmak bana ne kazandırabilir sence?

reklam ne kazandırır mı ? ......

1283 mesajı olabilir.sonradan açmış olamaz mı siteyi ? 1283 mesajı olan reklam yapamaz mı ?
Sizin girmeniz normal.Sizin orda önceden kayıtlı adresiniz yoktu.

benim o sitede kayıtlı adresim varmış. kullanıcı adım ve şifrem lasspast'da kayıtlıymış ve girdim
Diğer sitelere girebiliyorum. Söylediğin şeyleri yaptım ama yine aynı uyarıyı aldım.

tarayıcıdaki cachelari falan hepsin sil..daha sonra modeme reset at ki IP değişsin.IP değişti mi diye de kontrol et. (whatismyip )

siteler senin MAC adresini falan öğrenemez.Şu yolla öğrenebilir.bilgisayarına casus yazılım sokar ama onu da virus programları engeller..

çok garip bir olay.

neden senin rumuzun ile sitenin adı aynı ? nereden geliyor bu bağlantı ? rastgelemiydi :lol:

SmiLey

Profesör
Reaksiyon puanı
55
reklam ne kazandırır mı ? ......

1283 mesajı olabilir.sonradan açmış olamaz mı siteyi ? 1283 mesajı olan reklam yapamaz mı ?

Reklam yapma amacındaki kişi 100 mesajdan sonra yapabilir. Sitenin kendisinin olmadığı ise ortada. Zaten anladığım kadarı ile orada sadece üye.

TehPARADOX

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Reklam yapma amacındaki kişi 100 mesajdan sonra yapabilir. Sitenin kendisinin olmadığı ise ortada. Zaten anladığım kadarı ile orada sadece üye.

Arkadaşın söylediği gibi ben sadece oraya üyeyim.Reklam yapma amacım olsa bugüne kadar birçok şekilde yapardım.Sitenin sahibi olsam burda bu konuyu niye tartışıyim.Reklam diyen arkadaşlar biraz kafasını kullansa reklam olmadığını anlarda...
Benim siteye girmekle ilgili bir sorunum vardı.Sizin paylaşıp yardım istedim sadece.Siteyi çok fazla kullanmasam bu konuyu açma gereği duymazdım ama o sitede aradığım şeyi fazlasıyla bulduğum için bir şekilde erişmeye çalışıyorum.Yardımcı olan insanlara teşekkürler.

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Adam 50 kere IP mi banlamışlar...Üyeydim blok yemişim diyor yahu :)

Bu IP olayı değil bence..Direkt olarak MAC Adresi BAN yemiş..Bu durumda yapılacak iş MAC Adresini değiştirmek...

Normalde MAC Adresleri değiştirilemez adresler olarak bilinir ama gerçek öyle değil...
A-Mac Address Changer programını deneyebilirsin..İşini görecektir..

Bir de öyle girmeyi dene bakalım :)
İnşAllah sorununu çözer..

TehPARADOX

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Adam 50 kere IP mi banlamışlar...Üyeydim blok yemişim diyor yahu :)

Bu IP olayı değil bence..Direkt olarak MAC Adresi BAN yemiş..Bu durumda yapılacak iş MAC Adresini değiştirmek...

Normalde MAC Adresleri değiştirilemez adresler olarak bilinir ama gerçek öyle değil...
A-Mac Address Changer programını deneyebilirsin..İşini görecektir..

Bir de öyle girmeyi dene bakalım :)
İnşAllah sorununu çözer..

Program için saol fakat programda nasıl mac adresimi değiştirebileceğimi anlayamadım.Yardmcı olur musun?

EropaKING

Profesör
Reaksiyon puanı
17
olurum tabii...Az kullanmadım o programı...Dungle ile kilitlenen CNC programları bu yolla çoğaltılıyor :)

Hemen en üstte CHANGE MAC TO diye bir buton var..Onun yanında da bir Metin kutusu bulunmakta...
Metin Kutusuna bir MAC Adresi belirt.

Orta kısımda ise COMPUTER INFORMATION denilen ve senin şu andaki, IP Adresin, MAC Adresin ve Bilgisayarının adı gibi bilgilerin bulunmakta

En alltaki bölümde ise SCAN MAC ADDRESS bölümünde ağındaki belli IP aralığındaki makinelerin MAC Adreslerini tarayabilirsin..

Sana gereken en üstteki bölüm ..Oraya CHANGE MAC TO butonunun yanındaki metin kutusuna seninkinden değişik bir MAC Adresi girip butona basmak..

Bir de MAC Adresini değiştirip bir dene bakalım..InşAllah işini görür...
Kolay gelsin.. :)

Bu arada REGISTER edip full sürümü kullanırsan daha iyi olur senin için...Çünkü aksi halde sadece a0a0a0XXX li bir MAC adresi alabiliyorsun zannedersem..