IP adresi bulma ?

Bu konuyu okuyanlar

yedek1000

Asistan
Aslında hem bağlanır hem bağlanamaz. Örneğin sana atacağı bir posta ve ek ile sen bu eki açarsan bilgisayarına yerleştireceği ve arkaplanda çalışan bir program üzerinden bağlanabilir. Bağlanmasına da gerek yok aynı mantık ile yine atacağı bu program ile bilgisayarındaki atıyorum jpeg dosyalarını oluşturduğu bir ftp adresine kopyalayabilir.

beyzade55

Öğrenci
Aslında hem bağlanır hem bağlanamaz. Örneğin sana atacağı bir posta ve ek ile sen bu eki açarsan bilgisayarına yerleştireceği ve arkaplanda çalışan bir program üzerinden bağlanabilir. Bağlanmasına da gerek yok aynı mantık ile yine atacağı bu program ile bilgisayarındaki atıyorum jpeg dosyalarını oluşturduğu bir ftp adresine kopyalayabilir.
Yani karşı tarafın bir şekilde bana virüslü bir dosya göndermesi ve benimde açmam lazım ki pc'ye erişebilsin.Aksi taktirde yani herhangi bir dosya vs açmadığım zaman erişemez yani

yedek1000

Asistan
Yani karşı tarafın bir şekilde bana virüslü bir dosya göndermesi ve benimde açmam lazım ki pc'ye erişebilsin.Aksi taktirde yani herhangi bir dosya vs açmadığım zaman erişemez yanB
Benim aklıma gelen ilk yöntem bu oldu. Yapsam herhalde böyle bir şey üzerinden yapardım. Farklı yöntemler mutlaka vardır.

SDN Son Haberler

Son mesajlar