Ios7 betalari ipad mini

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İpad mini kullanıcısıyım ios 7 beta sürümleri arkadaşlarda var hoşumada gitti görünüşü ne biliyim bi değişik geldi ipad minide İos 7 beta deneyen var mı ? Acaba Beta Yüklemelimiyim yoksa resmi güncellemeyi mi bekliyim ? Teşekkürler :)

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Peki yüklersem ios 6 ya geri dönmek gibi imkanım var mı ? Uzun süre android kullandım ama işler iosde epey farklı galiba :/

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0

Oo iyiymiş :) çok teşekkürler

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İpad mini kullanıcısıyım ios 7 beta sürümleri arkadaşlarda var hoşumada gitti görünüşü ne biliyim bi değişik geldi ipad minide İos 7 beta deneyen var mı ? Acaba Beta Yüklemelimiyim yoksa resmi güncellemeyi mi bekliyim ? Teşekkürler :)
edit : Beta kuruluyor :)

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Bence beta kurmamalısınız. Resmi sürümü bekleseydiniz en fazla 1-2 ay beklerdiniz. Şimdi birçok sorununuz olacak. Şarj kısa gidecek, stabilite problemleri olacak, çoğu uygulama çalışmayacak bu ve bunun gibi şeyler. İnşaAllah problem çıkarmaz. Ne diyelim.

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Beta yükleyen arkadaşlar aktivasyon sorununu nasıl çözüyorsunuz? UDID kaydı olmadığı için aktivasyon yapılamıyor.

Ahmetgungor

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Beta yükleyen arkadaşlar aktivasyon sorununu nasıl çözüyorsunuz? UDID kaydı olmadığı için aktivasyon yapılamıyor.

Yapılıyor yazdım son ama şarj %50 den aşağı olunca kabul etmedi bende yapamadım :) webden ipad mini ios7 beta videolarını inceler ona göre duruma bakarım sağolun :)