Ios için akıllı saat önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Arkadaşlar tam anlamıyla ıos uyumlu olacak sıkıntı yaratmayacak spor akıllı saat önerisi isteyecektim yuvarlak kasa olması şart hiç bir bilgim Yok nelere dikkat etmeliyim bu konu da fiyat önemli değil. Apple marka istememin sebebi şekil olarak ilgimi çekmiyor ve bildiğim kadarıyla android cihazda kullanılmıyor yani ileride belki android cihaza geçersem sıkıntı yaşamak istemiyor belki de geçmem ıos da sorun yaşamasın istiyor önerilerinizi bekliyor fiyat önemli değil sağlam ve güncel bir cihaz olsun ve ıos da tam sıkıntı yaratmasın

M

Murat Burç

SDN Okuru
Akıllı saatler gereksiz inan bana
--- Gönderi Güncellendi ---
Niye ihtiyacın var ki akıllı saate

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Aslında bende saat hastalığı var ve kolum da şuan da kullandığım saat arızalandı o da Yen'i seıko saatlere baktım düşündüm acaba akıllı saat alsam nasıl olur diye o yüzden Öner'i arıyorum hiç kolum saatsiz kalan birisi değil eğer kafama yatmazsa yine analog saatle devam

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aslında bende saat hastalığı var ve kolum da şuan da kullandığım saat arızalandı o da Yen'i seıko saatlere baktım düşündüm acaba akıllı saat alsam nasıl olur diye o yüzden Öner'i arıyorum hiç kolum saatsiz kalan birisi değil eğer kafama yatmazsa yine analog saatle devam
100 liraya saat al geç akıllı saatler gereksiz emin ol
İslevi yok şarj derdi var üstelik

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
hatırlar mısın bilmem watch 2 için konuştuktan 1 2 hafta sonra sattım.
evet pek kullanışlı olsa da günlük hayatta kullanabilecekseniz alın. yoksa masraf olarak haneye yazılıyor.
arada aradığım oluyor tabi. :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
evet pek kullanışlı olsa da günlük hayatta kullanabilecekseniz alın. yoksa masraf olarak haneye yazılıyor.
Ben de gear S2 var demiştim
Gear S2 sadece kalp atış hızını olcebiliyor
Telefonum S7 ise arkadaki sensörden kalp atış hızı kan basıncı stres testi vb şeyleri olcebiliyor. Benim için hiç bir anlamı olmayan bir cihaz ben S7'den önce saati aldım keşke almasaydim.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,353
Çok sık kullanacaksanız Apple watch 3 uygun bence 150 tl ye kaliteli bir kol saati alın daha iyi

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Aslında günlük hayatta kullanır mıyım bilmiyorum hiç kullanmadım ama şarj süreleri hep bana engel olan durum
100 liraya saat al geç akıllı saatler gereksiz emin ol
İslevi yok şarj derdi var üstelik
100 tl mi bir saatte 100 tl verip o satti takmam Murat kardeş benim için sattn yeri çok ayrı ne kadar teknoloji ilerlese bile tabi senin yaşın dan dolayı çok sık kullanmamış olabilirsin bilmiyorum yaşını ama ben çocuk ken 90 şu yıllarda cep telefonu böyle yaygın değildi ve sürekli saat taşıyan biriydim yanı bozulduğu anda babama hep derdim baba yarın al birtane diye o yüzden alışkanlık oldu o yüzden saat konusun da aşırı ucuza gitmem çok pahalıya da kaçmam ve saatsiz duramam ben sadece şu akıllı saat konusunda merak etmiştim

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,353
Aslında günlük hayatta kullanır mıyım bilmiyorum hiç kullanmadım ama şarj süreleri hep bana engel olan durum

100 tl mi bir saatte 100 tl verip o satti takmam Murat kardeş benim için sattn yeri çok ayrı ne kadar teknoloji ilerlese bile tabi senin yaşın dan dolayı çok sık kullanmamış olabilirsin bilmiyorum yaşını ama ben çocuk ken 90 şu yıllarda cep telefonu böyle yaygın değildi ve sürekli saat taşıyan biriydim yanı bozulduğu anda babama hep derdim baba yarın al birtane diye o yüzden alışkanlık oldu o yüzden saat konusun da aşırı ucuza gitmem çok pahalıya da kaçmam ve saatsiz duramam ben sadece şu akıllı saat konusunda merak etmiştim

Akıllı saatte gerek yokki normal kaliteli güzel bir şey alın daha iyi ne gerek o kadar masrafa telefon yetmiyormu

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Akıllı saatte gerek yokki normal kaliteli güzel bir şey alın daha iyi ne gerek o kadar masrafa telefon yetmiyormu
Zaten kafam karışıktı aldığım bu olumsuz cevaplardan sonra akıllı saat çok gereksiz sanırım diye düşündüm dediğim gibi günlük kullanım için alınmaya değermi diye merak etmiştim yine seıko ve ya nacar ile yol devam

M

Murat Burç

SDN Okuru

Tamam 200 ver ama akıllı saate 1000 verme

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Eger apple watch alacaksan.Apple watch fiyatina seiko’lara bak.omur boyu kullan.(yada diger markalar).akilli saati cok spesifik kullanirim ben diyorsan ayri mesele...

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,353
Zaten kafam karışıktı aldığım bu olumsuz cevaplardan sonra akıllı saat çok gereksiz sanırım diye düşündüm dediğim gibi günlük kullanım için alınmaya değermi diye merak etmiştim yine seıko ve ya nacar ile yol devam

O saati almanız için öncelikle para sıkıntınız olmaması lazım Bir çok Apple marka kullanıcısı var Macbook ile iphone kullananlar zar zor alanlar var sırf güzel ve işlevsel diye zaten bu ikisini alan TV yi alır TV yi alan İMac da alır da alır o yüzden gerek yok illaha istiyorum diyorsanız samsung gun gear 3 ü güzel

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Death Mark@ apple tv de gereksizligin onde gideni.reklamlarin gazina geldik.birde apple a guvendik aldik.ne uygulama var ne bi halt.eh ekosistemin varsa bol bol airplay yaparsin baska bi nane olmaz.hic uygulama destegi yok gibi bisey.hatta tarayici bile yok:)

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
O saati almanız için öncelikle para sıkıntınız olmaması lazım Bir çok Apple marka kullanıcısı var Macbook ile iphone kullananlar zar zor alanlar var sırf güzel ve işlevsel diye zaten bu ikisini alan TV yi alır TV yi alan İMac da alır da alır o yüzden gerek yok illaha istiyorum diyorsanız samsung gun gear 3 ü güzel
Samsung saat nasıl peki gear3 ıos uyumu tamamı Apple'ının satini istememe sebebim ileride ıos sistemini kullanmazsam saatte çöp olmasın diye

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
6si sat. Saat parasını ekle s8 al
Gear S2 var bende çöp diyorum
Profil resmin yakışmış Murat kardeş ;) yok sağol ben ıos ile mutluyum şimdilik zaten konuyu açınca akıllı satte olan hevesim geçti güzel bir seıko ya da Nacar alırım 10 yıl kullanırım belki daha fazla şimdiki kullandığım 10 yılı geçiyor zaten alalı

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,353
Profil resmin yakışmış Murat kardeş ;) yok sağol ben ıos ile mutluyum şimdilik zaten konuyu açınca akıllı satte olan hevesim geçti güzel bir seıko ya da Nacar alırım 10 yıl kullanırım belki daha fazla şimdiki kullandığım 10 yılı geçiyor zaten alalı

Seneye Note 8 al tamam mı bir daha iphone kullanamazsın o derece güzel

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Seneye Note 8 al tamam mı bir daha iphone kullanamazsın o derece güzel
Dur kerdeş yaramı deşme benim vazgeçtim akıllı saat işinden yorumlar dan sonra ilk kez bir android telefon hoşuma gitti :( onu da nişan dönemi diye alamıyorum :mad:

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,353
Ona bakarsak bende aptal gibi honor 7 aldım s7 almayı planlıyordum bu sene içersinde ama bende note 8 i bekliyorum fiyatını düşmesini

Son mesajlar