En Uyguna Akıllı Saat Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

ErenYRdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana en uyguna, nabız ölçebilen, yuvarlak tarasımlı, bildirim ve aramaları gösteren, adım sayabilen bir saat önerisi lazım.
Fiyat en önemli kriter. Aliexpress vs önerilerine de açığım.

Yoksa bunları yapabilen bir akıllı bileklik mi almalı ? En azından sağlam bir markaya ait olur. Mesela Xiaomi Mi Band 3

rovou

Alperen Karaoğlu
Reaksiyon puanı
73
Bana en uyguna, nabız ölçebilen, yuvarlak tarasımlı, bildirim ve aramaları gösteren, adım sayabilen bir saat önerisi lazım.

Yoksa bunları yapabilen bir akıllı bileklik mi almalı ? En azından sağlam bir markaya ait olur. Mesela Xiaomi Mi Band 3
Mi Band 3 kullanıyorum ve çok memnunum.

ErenYRdr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mi Band 3 kullanıyorum ve çok memnunum.
Ben de Mi band 2 kullanıyordum. İlk bozuldu şarj almadı. Sonra düzeldi ama bu sefer de adım sayar delirdi oturduğum yerde adım 25.000 lere filan çıkıyordu her gün. Bugün de yine şarj almadı. Şuan içindeki parçalar rafımı süslüyor. Bu da öyle olmasın ?

GİZLİ İSİM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Mİ BAND 3 DE ÖYLE BİR SORUN OLCAĞNI SANMAM AMA İNTERNETTEKİ 75TL OLAN SAATLERİ ALMA BATARYA ÇABUK ŞİŞİYOR VE DAYANIKSIZ OLUYORLAR