iOS Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Bu konuyu okuyanlar

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
Tema yok farklı bir Launcher yok, sadece duvar kağıdı değiştirme var. Siz ne saçmalıyorsunuz da konuyu açıyorsunuz?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Tema yok farklı bir Launcher yok, sadece duvar kağıdı değiştirme var. Siz ne saçmalıyorsunuz da konuyu açıyorsunuz?
[video=youtube;lgApysTr1Og]http://www.youtube.com/watch?v=lgApysTr1Og[/video]

Video daki telefon android değil mi :)

/xo/

Müdavim
Reaksiyon puanı
226
[video=youtube;lgApysTr1Og]http://www.youtube.com/watch?v=lgApysTr1Og[/video]

Video daki telefon android değil mi :)
Ben sanki bilmiyorum değil mi? Forumda sanki herkes jailbreak yapıp Cydia kuruyor, uğraşıyor.

Liquido

Doçent
Reaksiyon puanı
14
Eski telefonum :D
9uqe5eha.jpg

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91

Tema var Launcher var her şey var :)

İphone kullananlar kişiselleştirmek için jb yapmak zorunda olduğunu biliyorlar bende onlar için açtım.

Yorumlara bakılırsa herkes kullanıyor gözüküyor :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91

Mehmet abi denetim masasının tweakını verebilirmisin? bide reposunu? çok hoş duruyor her şey orda :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Saçmalanmamış hocam.

Merhaba,

Son resimde ki temanın ismi nedir acaba?

Programların ismini göstermeyen temalar aradımda hiç hoşuma gitmemişti bu cok güzel :)

[MENTION=130683]Mehmet.Yildiz[/MENTION] Mehmet abi bir şey fark ettim, faceden gelen bildirimden sonra face logosunun arkası beyaz olmuş? bu temaya özelmi yoksa tweakmı? eğer tweaksa isim alabilirmiyim :)

[MENTION=342768]denizbatun[/MENTION] Şu tema yada tweakların ismini verebilirmisiniz?;

q9lnbW.png

Y3lROl.jpg

nYgoJl.jpg

M9y4aQ.png

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Mehmet abi denetim masasının tweakını verebilirmisin? bide reposunu? çok hoş duruyor her şey orda :)

Merhaba,

Son resimde ki temanın ismi nedir acaba?

Programların ismini göstermeyen temalar aradımda hiç hoşuma gitmemişti bu cok güzel :)

@Mehmet.Yildiz Mehmet abi bir şey fark ettim, faceden gelen bildirimden sonra face logosunun arkası beyaz olmuş? bu temaya özelmi yoksa tweakmı? eğer tweaksa isim alabilirmiyim :)

Kontrol Merkezi için Auxo 2 kullanıyorum.

Arkaplanda uygulama açık olduğu zaman uygulama ikonunda Beyaz gölge efekti, uygulamada bildirim olduğunda ise Yeşil gölge ve uygulama açılırken sayfanın yukarıdan aşağı çarpma efekti var. Ayrıca Dock bölümündeki uygulamalarda bildirim olursa ikon yerinde zıplıyor :D

tweak GlowBoard. BigBoss reposunda mevcut :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Kontrol Merkezi için Auxo 2 kullanıyorum.

Arkaplanda uygulama açık olduğu zaman uygulama ikonunda Beyaz gölge efekti, uygulamada bildirim olduğunda ise Yeşil gölge ve uygulama açılırken sayfanın yukarıdan aşağı çarpma efekti var. Ayrıca Dock bölümündeki uygulamalarda bildirim olursa ikon yerinde zıplıyor :D

tweak GlowBoard. BigBoss reposunda mevcut :)

Baya iyimiş bu özellikleri :) birazdan kurucam bakalım :D

denizbatun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=380082]Vikings[/MENTION] ilk resim temanın adı HonkyTonk. Tema henüz resmi olarak çıkmadı, beta sürümü o.
ikinci ve üçüncü resim kilit ekranı, Groovylock'tan colorflow ve typo5'i kullanabilirsiniz. Türkçeleştirmeyi kendiniz html dosyasından yapmalısınız.
dördüncü temanın adı da Sep7. Cydia'da mevcut.

İkon isimlerini Springtomize 3'ten gizliyorum. Durum çubuğu alkaline ve zeppelin'den. Fontlar: Myriad Pro, Proxima Nova

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
@Vikings ilk resim temanın adı HonkyTonk. Tema henüz resmi olarak çıkmadı, beta sürümü o.
ikinci ve üçüncü resim kilit ekranı, Groovylock'tan colorflow ve typo5'i kullanabilirsiniz. Türkçeleştirmeyi kendiniz html dosyasından yapmalısınız.
dördüncü temanın adı da Sep7. Cydia'da mevcut.

İkon isimlerini Springtomize 3'ten gizliyorum. Durum çubuğu alkaline ve zeppelin'den. Fontlar: Myriad Pro, Proxima Nova

Hepsini birazdan inceleyecem çok teşekkürler.

Aklıma takılan tek şey, kilit ekranında ki o yazıları Türkçeleştirmek için HTML dosyası üzerinden değişiklilik yapıcazda nasıl yapıcaz orası ayrı mesele :)

denizbatun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hepsini birazdan inceleyecem çok teşekkürler.

Aklıma takılan tek şey, kilit ekranında ki o yazıları Türkçeleştirmek için HTML dosyası üzerinden değişiklilik yapıcazda nasıl yapıcaz orası ayrı mesele :)

O zorluktan dolayı şuan orjinal kilit ekranı kullanıyorum. Ve Smek temasını. Bu da onun resmi:

3agygu2y.jpg

ArdaComputer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Jailbreak boş iş sade ve düz en iyisi:thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:
Buda benim PAŞAAAA:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
72P805.png
jzjYlr.png
gjyLm3.png

ArdaComputer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
[MENTION=322909]Gurberkable[/MENTION] Arka planlarınız gerçekten güzelmiş.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Telefonun son hali;

Bir çok tema yükledim ama hiç biri Oil'in verdiği havayı vermiyor, bazı temaların ikonları o kadar güzel ki fakat bir kaç uygulamayı desteklemediği için tüm görsellik bozuluyor :)

denizbatun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Telefonun son hali;

Bir çok tema yükledim ama hiç biri Oil'in verdiği havayı vermiyor, bazı temaların ikonları o kadar güzel ki fakat bir kaç uygulamayı desteklemediği için tüm görsellik bozuluyor :)

Hocam harita, çok çiğ durmamış mı orada?