iOS Ana Ekranlarımızı Paylaşalım

Bu konuyu okuyanlar

Standford

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
JB siz En iyisi sade hoş

PvkyM5.jpg

gj87o5.jpg

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Artık böyle takılıyorum :)

---
@Mehmet.Yildiz Mehmet abi ben şimdi kilit ekranıma widget ekledimde MyLocation'dan GPS'yi açın diyor açtığımda Konum servislerini açıp ordan My L.'ı aktif ediyorum, eğer Konum servislerimi kapatırsam wifi üzerinden güncelleme yapmazmı? şartmı konum servislerinin açık olması? :D

konum servisleri açık olmalı. MyLocation kullanmak yerine direk Yahoo il kodunu widget içerisine de ekleyebilirsin ;)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
konum servisleri açık olmalı. MyLocation kullanmak yerine direk Yahoo il kodunu widget içerisine de ekleyebilirsin ;)

Yahoo il kodu ile ilgili bir şey yazmıyordu bende konum servislerinle uğraşıyorum burda :)

Widgeti kaldırdım beğenmedim sıkıntısı var, groovy lockdan kilit ekranında ki saati giziliyorum telefonun kilidini açıyorum saat gelip hemen kayboluyor yani o gizlenen stock saat her kilit aç kapa yaptığımda gözüküyor bende kaldırdım :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu jb işi için genel olarak baktığınız siteler nelerdir türkçe anlatımı var mı bunları yapmanın bizede bu konuda yardımcı olur musunuz lütfen

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
---
bunu yapmak için hangi tweak lazım

Bende yeni yeni öğreniyorum bunları baya karışık olaylar telefona dosyalar falan atıyorduk hatırladığım kadarı ile içinden yazıları düzenliyoruz kısaca karışık yani bende tam olarak bilmiyorum.

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91

[MENTION=130683]Mehmet.Yildiz[/MENTION] Nasıl :mrgreen:

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Fontunu, sinyal barını ve dock simgelerini sevmedim :D :p docktaki simgelerin yazılarını kaldırsan daha iyi olur sanki :)

bu arada konu sabitte olmadığı için gözümden kaçmış :) artık burdan yardırayım bari :p

XDkbGk.png
android konumuzu rahat biraktigin icin tesekkurler :p :)

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Şimdi konuyu sabite alsam senden benden başka ekran görüntüsü atıcak kişi sayısı az, jb ile ilgili bir bölüm açalımmı diye sordum Ertan abiye bakalım eğer öyle bir bölüm açılırsa ki çok istiyorum fena tweakler var doldururum :D bu konuyuda oraya taşırım güzel olur ya bakalım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -
[MENTION=130683]Mehmet.Yildiz[/MENTION] Dock çok şekilmiş tweakmi ne o? yoksa tema ile falanmı geliyor :D

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Şimdi konuyu sabite alsam senden benden başka ekran görüntüsü atıcak kişi sayısı az, jb ile ilgili bir bölüm açalımmı diye sordum Ertan abiye bakalım eğer öyle bir bölüm açılırsa ki çok istiyorum fena tweakler var doldururum :D bu konuyuda oraya taşırım güzel olur ya bakalım.

- - - Mesaj Güncellendi - - -
@Mehmet.Yildiz Dock çok şekilmiş tweakmi ne o? yoksa tema ile falanmı geliyor :D

İos burda pek tutulmuyor sanırım :)
dock ClassicDock

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
İos burda pek tutulmuyor sanırım :)
dock ClassicDock

Classic dock bendede varda sanırım springtomize 3 ile çakışıyor onunda dock şeylerini kurcaladım çünkü benim classick dock attığım ilk ss'da ki gibi bulanık değil :D

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
Classic dock bendede varda sanırım springtomize 3 ile çakışıyor onunda dock şeylerini kurcaladım çünkü benim classick dock attığım ilk ss'da ki gibi bulanık değil :D

sprintomize nin dock ayarlarını akapt. sadece yazılar görünmesin seçeneği etkin bende :)
diğer ayarlar klasik dock tan