iOS 7 Telefonu Mahvetti

feza08

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ipad mini de pek sıkıntı çıkarmadı ios 7. gayet güzel gidiyoruz şu an için

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Çok değişik ama Appleında dediği gibi Iphone 5 te bir tek donma yok stabilite çalışıyor ama ıpad 4 te olması çok ilginç

S

SDN Okuru

SDN Okuru
numara bloke haricinde hiç bir artısı olmayan bir güncelleme oldu IOS7

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende de ipad 2 var. İOS 6 yüklüyken harika çalışıyordu hayrandım ama İOS 7yi yükleyince sürekli donmaya başladı verdiğim konutları bile algılamıyor bazen. Özellikle facebooktayken bir resmi açması için iki üç kez tıklayıp beş sn kadar beklemem gerekiyor. Zaten tasarımını da beğenmedim tek iyi özelliği şifreleri kaydetmesi. Keşke hiç güncellemeseydim.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yapmayın arkadaşlar ios 7 apple ın en büyük hatasıdır. Ben 5 te yükledim kasıyordu 5s aldım, 5s te gene kasıyor kendimizi kandırmayalım. 5 te 5s te kasmıyor diyenler 4 çekirdekli android telefon kullanmıyanlar sanırım. Ben 2 gün sonra 5s ten xperia z ultra ya geçtim dünya varmış. Şunu çok açık söylüyorum apple kendi ipini çekiyor

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Rüyamda otobüste iki tane iphone kullanıcısının telefonunun ios 7 yüklü ve donduğunu gördüm :D şaka gibi rüyaydi :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
emin misiniz bende ios 7 var kullanıyorum herşey çok akıcı donanların hepsinin telefonlarının tamir görmesi gerekirrr!!!!!!!!!

ivank0wsi

Asistan
Reaksiyon puanı
1
İOS7 Görünümü çok iyi ama şu 4'deki kasma işini yapsalar tadından varılmaz.
Facebook bildirim gelince açtığım gibi çökme yaşıyor. Bir üst modellere yöneltmeye çalışıyorlar :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:angry: benim ıphone 4 de berbat oldu ve tek sıkıntım çok ağır çalışması.....
benim için apple bundan sonra bitmiştir...elfatiha...
ben samsunga dönüyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a arkadaslar benimde sorunum iphone 5 kullanıyorum iso 7 yükledim ama arama ekranında son yaptığım arama gözükmüyor hatta bazen gözüküyor arama ekranında ama son arama olarak değil 7. 8. sıralarda cıkıyor bu neden kaynaklanıyor olabilir..cevap için şimdiden tşkler..