İOS 7 hakkındaki düşünceleriniz

ahmetsait

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar ben sizin ios 7 hakkındaki görüşlerinizi almak istedim çünkü uzun süredir iphone,ipad kullanan biri olarak ios 7 yi pek sevdiğim söylenemez kararsız kalmış durumdayım sizin görüşleriniz nelerdir
icon14.png
icon13.png
,? teşekkürler
icon7.png
....

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar ben sizin ios 7 hakkındaki görüşlerinizi almak istedim çünkü uzun süredir iphone,ipad kullanan biri olarak ios 7 yi pek sevdiğim söylenemez kararsız kalmış durumdayım sizin görüşleriniz nelerdir
icon14.png
icon13.png
,? teşekkürler
icon7.png
....

Valla ben begenmedim ya cizgi film gibi bisey olmus

serhat_1379

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben arayüzü beğendim ama renkler çok çocuksu olmuş. bende ipod 4 var i0s 7 ipod uma gelmediğini öğrenince lan başlayacam bunların işine .... demiştim ama i0s 7 arayüzünü görünce içim ferahladı.

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Özellikler harika her gecen gun daha iyi seylerini farkediyorum ama tema ve simgeler gercekten hiç olmamış umarım app Store'de tema kısmı gelir de ona göre iOS 6 tasarımı ikonlarına geçebiliriz diğer türlü çok kötü olur ya :)

De1uxee

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Heç gusura bakma apple gardaş bu iş böyle gitmez steve amca olsa bak bakalım böylemi olurdu :D

88febo88

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bazı özelliklerini şundan bundan almış konusu çok umrumda değil ama simgeleri kötü yapmak için oturup düşünsem bu çıkardı. Heralda 5 yaşındaki çocuğa sorup yapmışlar. Simgeler hariç benim hoşuma gitti.

semih61

Profesör
Reaksiyon puanı
43
2 yıldır android kullanıcısı olarak beğendim.ios a biraz daha ısındım..
üst düzey telefon almaya kalksak 5 inç!! bence çok ip5 biraz küçük ama bu ios7 bei cezbetti diyebilirim.
arkaplan çocuksu olabilir ama sonuçta değişebiliyor.yeni versiyon ile androidteki güzellikleri eklemişler.
s2 yi emekli edince son nesil iphone alacağım :)

tecno_man

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone alacaktım hevesim kaçtı :O Androide sımsıkı sarıldım bu tasarımı görünce. Sanırım apple Steve Jobs ile birlikte öldü.

MaxPower

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o nasıl bir arayüz öyle paintte yiğenim resim yapmış gibi:mrgreen:

tashi 107

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence gayet güzel ipad'te kullanmak için sabırsızlanıyorum

Ardahrsnl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ios customıze edılmıyor ve tema gelcegını sanmıyorum ama apple bı işin içine girmiş bence kötü olmasaydı yapmazdı diyorum bugüne kadar apple kalitesini herkes biliyor..

dracconnasss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
beta 1den beri kullanıyorum,ios 6yüklü iphone görünce küçümseyerek bakıyorum telefona 😂

akgökhan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
10 eylüle son 8 gün bakalım nolducak ios 7 ile ilgili haberde gelmiyo artık