İntikam mı, İnat mı, Yoksa bu kızlar Şeytan mı?

Bu konuyu okuyanlar

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Sanki parasıyla aldığı bir ürünü deniyormuş gibi yazık l.n.

Zararın neresinden dönsen kardır : )

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bir söz var hani
Aşk dediğin şarkı bitinceye kadar
Sevgi dediğin seni satıp daha iyisini bulana kadardır diye o yüzde salla be kardeşim düşünmene bile değmez kadınların gönlünde daha iyilerini bulana kadar hep misafiriz:)

off kadınları anlayan var :) gerçektende öyle galiba.
"kadınların gönlünde daha iyilerini bulana kadar hep misafiriz" ...

@ReDo
biz veriyoruz bu fırsatları... malmıyız neyiz :)

andromedya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kıza yalvarsaydın beni bırakma yada psikopat olup peşini bırakmasaydın sınavı geçmiş oluyodun yani üstat daha aklı başında birilerini bul ;)

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
bence o seni hiç sevmemiş o bir arayış içinde...kötünün iyisi seni seçmiş sonra kendi kafasında senin üst sınıfın gibi gördüğü bir başkasına terfi etmiş kendisini.bence hiç kendini kız konularında üzme.bence sen şanslısın onunla arkadaş olmamışsın.gençken herşey çok farklı geliyor insana kaptırıp gidiyorsun.seneler ilerledikçe durulursun ve daha mantıklı bakarsın ileriye...ve sende anlarsın kimin kim olduğunu.kimsenin peşinden koşma yani şöyle koşma eğer bi gariplik varsa işin içinde gitme ve her zaman kendini en kötü senaryoya hazır tut kendini hiç bir konuda kesin olacak gözüyle bakma.işte bu senin felaketin olur yıkılırsın.kadınlar aşırı ilgi beklerler tabi şevkat göstermen gerek fakat kesinlikle aşırıya kaçıp kendinden ödün verme.şunu unutma bir kadının karşılatıracağı kişi yine bir kadındır.o karşısındaki başka bir kadına ayna diye bakar ve onda yada onlarda gözlemlediklerini kendisi içinde ister.kendin ol sev ama kendini kaptırma ,olumlu olacak diye birşey yok..herkezde senin dengin değil.güzel olabilir ama konu anlaşmak sonuçta.bunlar gelip geçici ben pek çevremde böyle okul çağlarında çok sevdim deyip evlenen yada az çok evlenip mutlu olan görmedim.evlenende en az üniversitede olan kişilerde gördüm.demem o ki bazı şeyler gelip geçer.anafikir herşey hayatta istediğin gibi olmaz yada senle uyuşmaz olamaması gerektir ve hiçbirşeye aşırı derece bağlanma ve değer verme kendini yıpratırsın

fatihcamli

Doçent
Reaksiyon puanı
0
ola bilir böyle takıntılı insanlar. sallaa geç yoksa pesinden gitme zararlı cıkarsın sonucuda olmazz hadi sana kolaygelsin.....

serhatoz

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kadinlarin beyninin nasil calistigini anlamak cok zor..

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Kızın oynadığı oyunu rolü büyükmuş ama yinede üsten gelmeye çalış

illoarmad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Eldeki veriye bakarsak :D bu kız her durumda insanı uğraştırır. Bu veriyse kızı bi tarafına (koluna :D) takmamak için yeterlidir.

erhandenizz

Doçent
Reaksiyon puanı
2
siz dostlarımın tavsiyesine uydum ve takmadım (koluma) :) bir insanın en çok rahatsız olduğu şeydir ilgisizlik. birine ilgisiz olursanız o bunu gurur meselesi bile yapabilir. benim de yaptığım bu oldu... ve çok iyi oldu :) :)

ve araştırmaların gözlemlerim sonucunda bunun tam da bir gösteri olduğunu anladım. ama inanın hiç umurumda olmadı ;)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yine 2 güne kalmamış ne olduğunu ortaya koymuş. Ya benim gibi bir kaç yıl beraberliğin sonunda hayal kırıklığına uğrasaydın. O gün bugündür kızların dokuz bilinmeyenli denklem gibi olduklarına kanaat getirdim.​

mstft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İlk günden deneme olmaz. ben 1. aydan sonra denerim mesela :p

Mevzu nedir sorusuna gelince kız senin sandığın kadar saf ve temiz değil herhalde. (ama sen hüsnü zanda bulun yine de)
Ama senin vaziyete de akıl sır erdiremedim. yaş: 26 dershane diyorsun mübarek ramazan ayında gece kızla buluşmuşun bir de oruçlu oruçlu öpmüşün :hammer:

İlişki de hızlı başlamış hızlı bitmiş zaten :4:

Şaka bir yana bulaşmamak en iyisi sonra çok pişman olabilirsin.
Sen gel bu kardeşini dinle.

wolkhy1903

Müdavim
Reaksiyon puanı
79
dostum sen en ıyısını yapmıssın bosver hayat yasamaya deger ...onune cok cıkar daha...salla gıtsın

HapS

Müdavim
Reaksiyon puanı
63
git onların yanına "şekilsiniz ya hım...larım" de yoluna bak

7/24

Müdavim
Reaksiyon puanı
51
Sen dershaneye eğitim almak için mi gidiyorsun yoksa aşk yaşamak için mi ?

1997 yılında öss sınavlarına hazırlanırken bende öyle bir hata yaptım sevdim ve çıktık uzun süre.

Gözlerim ondan başkasını görmüyordu ilk aylar dershanede denemelerde derece yaparken sonraları en geri sınıflara kaymaya başladım denemelerimde ki kötü sonuçlardan dolayı.

Aşk aşk aşk diyordum başka bir şey demiyordum sınava 1 hafta kala terk etti beni anlamsız bir şekilde hemi de.

Ne yapacağımı şaşırdım ve çok mutsuzdum ve o sene sınava bile girmedim düşün o kadar emek ver.

İyi ki kurtulmuşsun o bayandan yoksa ilerde seni daha da üzecekti. Yok denemek istemiş filan seni hepsi birer bahanedir. Sen derslerine odaklan güzel bir başarı yakala, aşk zaten seni bulur merak etme ;)

pinkbu88le

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kızların hepsi şeytan en masum görüneni bile...

cuvaldız

Doçent
Reaksiyon puanı
5
o deneme olayı benımde basımdan gectı ayrılalım mı dedı bende sıkıldınmı dedım yanı falan dedı yolun acıkı olsun dedım sonra mesaj attı ben senı denedım falan sevıyodum senı dıye bıraz konustuk nolcak sımdı dedı dusunmem lazım falan dedı ertesı gun mesaj attı olmuyo falan dedı ne olmuyo dedım uyuz askım dıyeyım mı dedı gecınıp gıttık :D

CuMaAli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bir söz var hani
Aşk dediğin şarkı bitinceye kadar
Sevgi dediğin seni satıp daha iyisini bulana kadardır diye o yüzde salla be kardeşim düşünmene bile değmez kadınların gönlünde daha iyilerini bulana kadar hep misafiriz:)

O sözü aradım buldum Uğur Arslan'ın Burası Adıyaman şiirinde geçiyor. Bu önemli bilgiyi paylaştığım için teşekkür etmene gerek yok. :)

IPv6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bazı erkekler kızları insan yerine koymazlar hep yosma gözüyle bakarlar her kıza.bi dönem bunlara hak ver miyordum kızıyordum da...uzun bir zaman sonra böyle tiplere hak vermeye başladım.bu kız milleti har bi şeytan işini gör ve fırlat at...

tabi adam gibi kızlar var onlar bu dediklerime dahil değil ama sayıları %10 gibi az...

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Ben çok kadın tanıdım,
Sevenden sakındığı bedenini,
Sevmeyenlerin yoluna kilim yapmış,
Sen gözünden sakınmışsın,o gözünün yaşına bakmamış...

CuMaAli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
[MENTION=142183]CuMaAli[/MENTION]

Mutlaka Dinle : )

Uğur Arslan :

-Adıyaman