İnternetten para kazanmak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

¹SESİZLİK

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Arkadaşlar ben bir öğrenciyim. Ve internetten para kazanmak istiyorum. Bu mümkün müdür ?
Yaşım 16

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,046
@¹SESİZLİK, ?.

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Zulada zaten özel teklifler var çoğu kişi hesaba para vermek yerine kendisi diziyor wolfteam zaten oynayan yok cs:go da oynayıp satabilirsin iyi skinler çıkartırsan alanı çok olur ama gene para yatırman lazım

¹SESİZLİK

Asistan
Reaksiyon puanı
85
Zulada zaten özel teklifler var çoğu kişi hesaba para vermek yerine kendisi diziyor wolfteam zaten oynayan yok cs:go da oynayıp satabilirsin iyi skinler çıkartırsan alanı çok olur ama gene para yatırman lazım
Bunu düşüneceğim en son bunu denerim.

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Kodlama öğrenmekte iyi bende web tasarım ile uğraşıyorum ama freelancer sitelerde tutunmak çok zor yani çok iyi siteler bile yapsan bir kimliğin olmadığı için tercih edilmiyor

MatCodex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Bedava peynir sadece fare kapanında olur. Kendinden bir şeyler vermeden bitcoindir oyun satmadır bunlar sakat işler dil ve programlara başla 20 yaşına gelmeden sen seçmeye başlarsın. Düşünme para kazanmak için ne yapmam lazım diye.

metehanozturk

Asistan
Reaksiyon puanı
75
Bedava peynir sadece fare kapanında olur. Kendinden bir şeyler vermeden bitcoindir oyun satmadır bunlar sakat işler dil ve programlara başla 20 yaşına gelmeden sen seçmeye başlarsın. Düşünme para kazanmak için ne yapmam lazım diye.
Bu arkadaşın dediği gibi şimdi para kazanmak için çok uğraşma, kendine yatırım yap bu yaşlarda ileride şimdi kazanacağını 4'e 5'e katlayacak paralar kazanırsın doğru şekilde kendini geliştirirsen. Kodlama benim kariyer hedeflerime etkisi olacak bir alan olmadığı için onu öğrenmeye çalışmadım fakat alanım dil olduğu için olabildiğince geliştirmeye çalışıyorum kendimi dil alanında mesela. Zaten iyi bir üniversite falan da kazanırsan hayatını yaşarsın.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
dostum son 2 adam doğru diyor kısa yoldan para yok. yazılım olur enstruman olur resim olur ilerde paraya dönüştürebileceğin hem de stresini atabileceğin hobiler bul

karahan29

Asistan
Reaksiyon puanı
238
-görev yap siteleri
-Instagram'da sayfa kasıp satabilirsin. (Organik takipçili ise iyi para ediyor.)
-Kodlama öğrenip freelance çalışabilirsin
-bionluk, sadeceon gibi sitelere bir göz at
-Komisyonlu işler yapabilirsin. (oyuncu çevren varsa key satabilirsin)
-biraz bilgi edinip site kurabilirsin(kategorisi çok önemli çoğu kategoride Türkçe site para kazandırmaz. İngilizce siteler genelde iyi para kazandırır ancak para çekmek için hem +18 olmak lazım hem de şirket sahibi olmak gerek. Yok bunlar olmaz dersen gelirli siteni satabileceğin forumlar mevcut R10, wmaraci gibi)

Son mesajlar