İnternetten para kazanmak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

karahan29

Asistan
Özel başlık
RedKit
10 krş veren yerler var 1 tl veren yerler var sitesine göre değişiyor net bir şey söylemem. O sitelerle pek alakam yok bilmiyorum sadece forumda birkaç kez denk gelmiştim. Ama bir ara Yandex Toloka'yı denemişliğim var önceden iyi para veriyordu.

ketaponn60

Öğrenci
dostum internette ne iş yaparsan yap kendini yeterince geliştirip kaliteyi bozmadığın sürece tüm işlerden para kazanabilirsin.Bu senin işi hangi çıtaya koyduğunla alakalı bi konu.ThemeForest diye bi tema sitesi var milyon dolarlar dönüyor ama bizim wordpress tema satışı yapan türk sitelerine gir yukarda bi arkadaşın dediği gibi yıllık 200 tl ile 2000 tl arasında para kasıyolar.Oyunlardan para kazanmak çok uzun iş diye düşünüyorum ayrıca şansa bağlı ne kadar çalışsan kovalasanda sistemin sana verdikleriyle yetiniyosun.Bitcoin ise artık geçti başka kripto paralara bakmanı tavsiye ederim.Ayrıca bence Youtuber bu saydıklarımız arasında senin yaşında yapılabilecek en güzel iş bende şuan onun temellerini atmaya çalışıyorum.Hem youtubeda videolar hazırlarken teknoloji üstüne yaparsan misal video hazırlamak için araştırma yapman gerekicek bu sayede kendinide geliştirmiş olursun.
İnş istediğin işi otutturursun kazanırsın.

SDN Son Haberler

Son mesajlar