Internetten para kazanma

Bu konuyu okuyanlar

sayf7pxs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaslar. Aylik duzenli olarak dusuk de olsa para kazanabilecegim uygulama yada site varmi? Duyduguma gore para paypal a havale edilebiliyormus. Turkiye paypal kullanimi kalktigina gore parayi nasil alabiliriz?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Öyle birşey yok. İnternette para kazanma diye YouTubeda video çekenlerin alayı da yalancı.

Emek vermen gerekiyor. İstikrar gerekiyor.
İstikrar. İstikrar. İstikrar. Şart oğlu şart.

İstikrar, düzen ve kalite şart. Az bir para için bile şart.

Kalite meselesi biraz tartışılır mesela çok kalitesiz ve boktan içerikler de tutuyor ama şöyle düşün o içerikler alanında sivriliyor yani o alan için kaliteli.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kardes benim demek istedigim anket doldurma,reklam izleme,tiklama gibi. Yattigimiz yerden kimse para vermez:)) tel faturasini odeyecek kadar olsa yeter:D
Saatlerce uğraşır bir şey elde edemezsin. Zamanında denedim olmayacağını görünce bıraktım.

Anket denedim. Olmadı.
Reklam tıklama denedim yok.
Makale yazmayı denedim olmadı. Zart zort ettiler.

Şimdi YouTube ile uğraşıyorum. Umutluyum. İnşallah birşeyler olacak.

Kherapy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaslar. Aylik duzenli olarak dusuk de olsa para kazanabilecegim uygulama yada site varmi? Duyduguma gore para paypal a havale edilebiliyormus. Turkiye paypal kullanimi kalktigina gore parayi nasil alabiliriz?
Merhaba size önerim freelancer sitelerinden kendi yeteneğinize göre iş bulabilirsiniz iyide para var :)

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Bir site kurup kısaltma servislerinden gelir elde edebilirsin. Yasal olmayan dizi siteleri de aşırı gelir getirir, ama götürüsü de vardır. İnternette çok mecra var ama vergi mükellefliğinden kaçmanın bedeli bir süre sonra balyoz gibi vurmasın sırtına.

mute100

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
8
fisildas.com da seninilgini çekebilecek bir şeyler vrdır mutlaka bak istersen

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,845
Internetten para kazanilmasina

Filozofren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hocam kendinize bir internet sitesi açıp düzenli ve kaliteli yazılar yazarak web siteniz üzerinden gelir sağlayabilirsiniz.