İnternetten Para Kazanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Arkadaşlar hep meak etmişimdir internetten para kazanılıyo ama bunun güvenliği ne ne kadar sağlam yani kazanabilir miyiz?

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Ayda 1000-2000 TL gibi yalanlara inanma upload yaparak az da olsa kazanırsın yada adsense ile de kazanabilirsin paid to click yani tık başı ödeme sistemine hiç bulaşma berbat bir sistem üyelik ile ödeme daha iyi ona göre(pts) hitli bir siten varsa para kazanman çok daha kolay olur. ;)

turgutreisfb

Profesör
Reaksiyon puanı
37
benim bi arkadaş bir site bldum dedi daha dün 420 doları birikmiş rekamlara tıklayarak(!) 1000 dolar olunca bankadan çekebiliyormuşsun :D

AhmetKCavusoglu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tek bildiğim Adsense var ve bende şu ana kadar hiç kabul edilmedim adsense'ye. Hep bir bahane buluyorlar :/

furkangunes04

Doçent
Reaksiyon puanı
3
İnternetten para kazanmanın ilk adımı web sitesi açmaktır. Sonrası SEO ve yeni stratejiler. Ardından hit, bu hitin üzerine adsense gibi bir siteden reklam yayınla. Günde 100 kişi tıklarsa köşeyi dönersin.

Ben adsenseye haber7.com adına başvurdum 1 hafta sonra banlandım :D Bende kabul edilmiyorum.

Staunch

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Adsense için blog açmayı denedinizmi. Önce bir blog açın oradan olunuyordu galiba, ben o şekilde üye olmuştum.

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Arkadaşlar bu işleri çok araştıran biri olarak yazıyorum.İnternetten geçiminizi sağlayacak kadar para kazanamazsınız. Sadece harçlık kabilinden meblalar söz konusu. Sabah akşam net başında olur da netten para kazanma ile ilgili her türlü işi yapsanız bile "aç kalmayacak kadar" bir para kazanabilirsiniz. Yani şu an doyurucu manada para kazanmak hikaye. Öte yandan internet üzerinden ticaret yapabilir ya da yüksek ziyaretçi alan bir siteniz varsa reklam alarak gerçekten para kazanabilirsiniz. Tıkla kazan gibi siteler genelde bir süre sonra kapanıyor , siz de uğraştığınızla kalıyorsunuz. Zaten bir oturumda tıkladığınızın karşılığında bir ekmek bile alamıyorsunuz. Ha unutmadan video yükleyip para kazanabilirsiniz.(Yine harçlık mahiyetinde) Bunun için şu konudan faydalanabilirsiniz.Yine bir ekleme yapacak olursam; sosyal paylaşım sitelerinde marka temsilcisi olarak çalışabiliyor,reklamını yapabiliyor, sayfanın yöneticisi olup güncellemelerle ilgileniyormuşsunuz ancak nasıl oluyor bilmiyorum.Sadece bir duyum...

tun@h@n

Doçent
Reaksiyon puanı
6
zengin olmaya niyetimiz yok zaten,bilgisayar başında otururken aclıktan kan şekerimiz düşüpte bayılmayacak kadar olsa yeter:)

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
zaten ayda 1000 tl kazandırsaydı kimse işe gitmezdi :D

ethem

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bazı sitelerde bayan resimleri koyup internetten para kazanmak istermisin diye sağdan soldan çıkan linkler var onlar artık nasıl kazanır bilmem ama yazdıkları miktar yüksek :D

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
Her zeminde olduğu gibi internet dünyasında da bizim hayat görüşümüze ve toplum ahlakına uygun olmayan bazı kazançlar elde etmek söz konusu ancak asla tasvip edilmeyen bir durum.O yüzden uzak durulmasını tavsiye ediyorum.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
millete p.rn. indirtip para kazanacağıma hiç kazanmam daha iyi :D

PlainLogic

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Reklam izleyip kazanlılabilen platformlar var ancak enayilik. İzlediğin reklamdan site 8 kazanıyorsa sana 2 sini veriyor. Bence hiç bulaşmayın harçlık çıkarayım derken milleti zengin edersiniz. Dosya yükleyip indirme başına para veren siteler var onlarda aynı mantık ama biraz daha makul seviyede fakat artık kim kaldı hostlardan dosya indiren torrent varken ?

gokdag18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternetten para kazanmak için benim kullandığım bir site var. Facebook'tan sayfa beğenerek ve Twitter'dan kişi takip ederek kazanabiliyorsun. Öyle sana ayda 10000$ falan kazandıracağım palavraları gibi değil. Makul ölçülerde, performansın bazında para kazanbileceğin bir yer. Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsin.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
okul geliyo o kadar net başında olamam ben en iyisi blog açim zaten başladım kendimce bişeyler yazmaya localde yaptım siteyi sizden isteğim güzel bi blog reması söyleyebilir misiniz wordpress için

mzungu

Asistan
Reaksiyon puanı
3
İnternetten para kazanmak için benim kullandığım bir site var. Facebook'tan sayfa beğenerek ve Twitter'dan kişi takip ederek kazanabiliyorsun. Öyle sana ayda 10000$ falan kazandıracağım palavraları gibi değil. Makul ölçülerde, performansın bazında para kazanbileceğin bir yer. Ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsin.

su eskiden saadet zinciri dedikleri olayabenziyor bunun sistemi bunlar yasaklanmamismiydi devlet bunları pek rahat bırakmıyordu ama :D

gokdag18

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
saadet zinciri olayında işe para ile giriyosun ve alt üyeleri para ile yapıyosun. benim söylediğim olayda üyelik ücretsiz. hem zengin olacaksın vaadi falan yok. boş zamanı olanlar, facebook ta boşa vakit harcayanlar deneyebilir. sermaye yada herhangi bir risk yok

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
bana şöyle harçlığımı çıkaracak kadar adsense ile ayda 100 dolar (ödeme eşiği) kazansam yeter

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
sitene günde 10000 hit gelirse kazanma ihtimalin yükselir :D

Yasin_ON

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence internetten değil de oyundan daha çok para kazanabilirsin. Örneğin Knight Online. Millet deli gibi para veriyo oyuna ya. Benım bi arkadaş char sattı 11.000 liraya. Bi oyuna o kadar para verilirmi ya akıl var mantık var ama verenler var işte :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...