İnternetten para kazanma ininal çekimli

Bu konuyu okuyanlar

DMZMAli

Asistan
Reaksiyon puanı
90
öncelikle selamlar.. bayağdır araştırıyorum ininal ile çekebileceğim internetten para kazanma yolları arıyorum ancak fazla bişey bulamadım link kısaltma siteleri istemiyorum evet kazandım ama çok değil ortamım pek yok .. ondan tıklayanda yok bana başka bi çözüm lazımm... şuanda 2.bilgisayarım ve telefonum bitcoin kazıyor ama oda yetersiz referans gerek ve benimde dediğim gibi arkadaşım fln olmadığı için kaydolan fln yok mining işide yatıyor ... Sizce nasıl kazanabilirim varmı gerçek bildiğiniz ödeyen site yüksek mevlalar aramıyorum ama bari haftada 100 tl bile verse iyidir şimdiden teşekkürler

UNUTMADAN !!! = TELEFON NUMARASI İSTEMEMELİ

Son düzenleme:

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
911
Haftada 10 tl mi :d Yasin kucuk sanirim, ayda 5 dolar icin bu kiymetli zamanini satacak misin? Boyle basit seylerin pesinde kosarsan sana bilgi de kazanamazsin.

Bence bir alanda kendini gelistir, sonra banka karti da cikartip para kazanmaya bakarsin.

DMZMAli

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Haftada 10 tl mi :d Yasin kucuk sanirim, ayda 5 dolar icin bu kiymetli zamanini satacak misin? Boyle basit seylerin pesinde kosarsan sana bilgi de kazanamazsin.

Bence bir alanda kendini gelistir, sonra banka karti da cikartip para kazanmaya bakarsin.
pardon 100 yazcaktım 10 olmuş :D

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Bilgisayarda ve telefonda bitcoin kazamazsınız ki nasıl yapıyorsunuz?

DMZMAli

Asistan
Reaksiyon puanı
90
benimde bu mining ile fazla bi bilgim yok ancak cryptotab kullanıyorum yaklaşık 2 haftada 35 tl anca veriyor yeterssiz..

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
911
Referans falan dedigine gore ya scam bir sistemdir ya da su cryptotab browser sacmaliklarindan falandir. 3-5 biriktirse bile 18 yasina gelmeden borsalarda hesap acamayacagindan bozduramaz.

DMZMAli

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Referans falan dedigine gore ya scam bir sistemdir ya da su cryptotab browser sacmaliklarindan falandir. 3-5 biriktirse bile 18 yasina gelmeden borsalarda hesap acamayacagindan bozduramaz.
hocam şöyle söyleyim .. referans sistemi garip bir sistem ancak iyi yaptığında iyi mevlalar veriyor olayı ise.. sen diyelim 3 kişi buldun o 3 kişide 6 kişi buldu böyle böyle gidiyor ve sen bundan para alıyorsun ama saçmalık değil önceden bir arkadaşım vardı (ayrıldık ) tam 4k tl çekti referans sayseninde ve merak etme bitcoin cüzdanım var :) ama sen boşver şimdi miningi bana bişeyler öner napabilirim ?

gnaremoob

Doçent
Reaksiyon puanı
911
hocam şöyle söyleyim .. referans sistemi garip bir sistem ancak iyi yaptığında iyi mevlalar veriyor olayı ise.. sen diyelim 3 kişi buldun o 3 kişide 6 kişi buldu böyle böyle gidiyor ve sen bundan para alıyorsun ama saçmalık değil önceden bir arkadaşım vardı (ayrıldık ) tam 4k tl çekti referans sayseninde ve merak etme bitcoin cüzdanım var :) ama sen boşver şimdi miningi bana bişeyler öner napabilirim ?
1 saniyede binlerce cuzdan acabilirsin, dedigim sey o degil. Hatta sadece kagit ve kalem ile matematiksel islemler yaparak bile Bitcoin cuzdani olusturabilirsin, hatta Bitcoin kazabilirsin. Ama Bitcoin'ini satip banka hesabina para cekebilmen icin kripto borsalarinda hesabin olmali.

Onerimi soyledim. Boyle uygulamalarla vakit kaybetmek yerine kendini gelistir, kimse insan oldugun icin aylik 400 lira vermez. Ama bilgin ve yetenegin dogrultusunda 4000 de verirler 40000 de.

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,495
Benim tavsiyem teknik analiz hakkında ve grafik yorumlama hakkında kendinizi geliştirmeniz. 17-18 yaşında ise borsada işlem açarsınız. CryptoTab veya mining bilgisayarın ömrünü kısaltır tavsiye etmem hele ki günde en az 25-30 TL kazandıran bir sisteminiz yoksa günde 2-3tl için riske atmaya değmez.

hakancalis

Müdavim
Reaksiyon puanı
957
Para kazanmak için para yatırman lazım mesela bitcoin işinemi gireceksin bitcoin alman lazım parasıyla yada mining yaparsın sitemi açıcaksın hostingle domain alırsın belki freelancer sitelerde yeteneklerini gösterebilirsin