Az Bilinen, Öğrenci İşi İnternetten Para Kazanma!

Bu konuyu okuyanlar

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Merhaba SDN okucular;
Sizlere internetten müzik dinleyerek para kazanacağınızı söylesem? “Yok artık!” dediğinizi duyar gibiyim. Sürekli yeni şarkılar keşfetmek tam size göreyse ve gerçekten iyi bir dinleyici olduğunuza inanıyorsanız bu iş tam size göre. Dünya genelinde faaliyet gösteren bir web sitesi, bu işi yapıyor ve 14 milyona yakın yorum bulunan sitede, toplamda 1 milyon dolardan fazla kazanç elde edildiği görülüyor. Yapmanız gereken 90 saniyelik kayıtları dinleyerek yorum yapmak ve eleştirilerde bulunmak. Bu işi yeni yapmaya başlayanlar için az bir ücret ödeniyor; ama deneyim puanınız arttıkça, dinlediğiniz 90 saniyelik şarkı başına 10 dolara kadar kazanma şansınız doğuyor!
fft99_mf1923226.Jpeg

Ekstradan biraz araştırma yaparsanız domain alıp satarakta gelir elde edebilirsiniz. Anlık değil ancak geleceğe yönelik güzel bir yatırım. Domain (alan adı) satın almak aslına bakarsanız uzun zamandır yapılan bir iş olmasına rağmen pek bilinmeyen bir para kazanma yönetimidir. Domain ne demek bilmeyenlere hemen açıklayayım. Örneğin; Bu içerik forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı filtrelenmiştir. bizim domainimiz ve com alan adı uzantımızdır. Devlet siteleri için gov; eğitim kurumları için edu uzantıları kullanılır. Peki, bunun neresinden para kazanılıyor?

Marka olmaya uygun isimleri, daha önce satın alınmamışsa alabilir ve daha sonra webmaster forumlarında satabilirsiniz. Eğer güzel domainler bulur ve alırsanız bir süre sonra iyi bir fiyattan satabilirsiniz.
domain.png

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Bu müzik dinlenen siteyi de paylaşabilir misiniz hocam?

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Reklam vermemek adına paylaşmak istemiyorum Google'larsanız bulacaksınız.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Ne reklamı hocam. :D Hiç bir sıkıntı olmaz paylaşın gitsin.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Slicethe Pie var her şarkı 5 cent 10 dolar olduğunda çekebiliyorsunuz bir bakın isterseniz :D

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Hımm, birkaç bilinmeyen veya unutulan yöntemler. Teşekkür ederim... :)

m2dark

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ben kayıt oldum bu hatayı verıyor sızdede boylemı (Unfortunately we are unable to accept reviews from your location at this time. We will email you when the site becomes available to you.)Maalesef şu anda bulunduğunuz yerdeki yorumları kabul edemiyoruz. Site size ulaştığında size e-posta vereceğiz.

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Ben kayıt oldum bu hatayı verıyor sızdede boylemı (Unfortunately we are unable to accept reviews from your location at this time. We will email you when the site becomes available to you.)Maalesef şu anda bulunduğunuz yerdeki yorumları kabul edemiyoruz. Site size ulaştığında size e-posta vereceğiz.
Üzgünüm benim hatam, siteye girerken VPN kulllanmanız gerekiyor. O şekilde üye olup ülke sorarsada herhangi bir avrupa ülkesi yazmanız gerekiyor.

m2dark

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bıldıgınız sağlam vpn varmı veya sız hangısını kullanıyorsunuz

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Napolyon.com

Merhaba arkadaşlar, geçen gün Napolyon diye bir anket sitesiyle karşılaştım önce baya bi araştırdım olunca bazı alışveriş sitelerinden 100 TL indirim çeki ya da bunu para olarak hesabınıza aktarıyorlar. Mailinize anketler yolluyorlar ve anketi dolduruyorsunuz karşılığında NAP puan veriyorlar. Veya arkadaşlarınızı davet edince de puan veriyorlar. Ben de sizleri davet ediyorum. Aşağıda ki linkten üye olabilisiniz.

Napolyon.com fikirlerinize değer veriyor.
Napolyon iyi evet. Daha önce bende kullandım.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
157.867 Saatlik ömrümde en az 20 saatimi bu işe ayırdım ve net kazancım:0TL. Böyle şeylere boş vakit geçirmeyin zaman kaybından başka bir şey değil.

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
çok yavaş bi sistem bu ben daha önce bir sürü site denedim. gerçekten işsiz değilseniz vakit kaybına dönüşüyor :) kitap okuyun daha faydalı.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Sitenin adını verin linkini paylaşmayın bu reklama girmiyor