İnternetten İndirdiğim Bir Programdan Ceza Mı Yedim?

Emre Durgut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
The computer program (GameBoost) which has been installed and used on the computer with the IP address ip adresim yazıyor : is in violation of the software terms of agreement (sections: 3, 7 and 8), as well as being in violation of international copyright law. This computer was logged over the internet with this computer program being accessed and used illegally. The information in this notice has been transmitted over the internet to the company PGWARE for immediate investigation into copyright infringement/software piracy claim(s). Information including your IP ADDRESS, ISP INFORMATION and SERIAL NUMBER entered has been obtained.

An individual with direct access to the computer with the IP address: ip adresim yazıyor has installed this copyright protected computer program (GameBoost) and has intentionally entered an illegally obtained serial number, and/or has applied a software patch to circumvent the protection mechanism(s) of this computer program to gain unrestricted access to the computer program. The illegal serial number entered and date/time of this incident is noted above.

Copies of this information have been transmitted over the internet to the company PGWARE in regards to this matter; in order to protect our intellectual property rights as well as to investigate the manner of infringement. Removal of this computer program does not limit our legal rights or claims.

All copyright violations are investigated with the data we have obtained to determine if intentional copyright infringement and software piracy has occurred.

Beyler lütfen yardım edin ceza mı yedim şimdi full program indir ' den indirmiştim keyi girdim illegal felan dedi anlamadım

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,164
O yazıyı Google Translate'den çevirdiğimde:
Bilgisayarda IP adresi ip adresim yazıyor ile kurulmuş ve kullanılmış olan bilgisayar programı (GameBoost): yazılım sözleşmelerine aykırı (bölümler: 3, 7 ve 8) yanı sıra uluslararası ihlal etmektedir telif hakkı yasası. Bu bilgisayar, erişilen ve yasadışı olarak kullanılan bu bilgisayar programı ile internete kaydedildi. Bu uyarıdaki bilgiler, telif hakkı ihlali / yazılım korsanlığı hak talepleri için derhal araştırma için PGWARE şirketine internet üzerinden iletilmiştir. IP ADRESİ, İSS Bilgisi ve SERİ NUMARASI dahil olmak üzere girilen bilgiler elde edildi.

IP adresine sahip bilgisayara doğrudan erişimi olan bir kişi: ip adresim yazıyor bu telif hakkı korumalı bilgisayar programını (GameBoost) kurdu ve kasıtlı olarak yasa dışı olarak elde edilmiş bir seri numarasını girdi ve / veya koruma mekanizmasını engellemek için bir yazılım yaması uyguladı ( S) bilgisayar programına sınırsız erişmek için bu bilgisayar programının. Girilen yasadışı seri numarası ve olayın tarih / saati yukarıda belirtilmiştir.

Bu bilgilerin kopyaları, internet üzerinden PGWARE şirketine bu konuyla ilgili olarak iletilmiştir; Fikri mülkiyet haklarını korumak ve hak ihlali biçimini araştırmak için kullanabiliriz. Bu bilgisayar programının kaldırılması yasal haklarımızı veya taleplerimizi sınırlamaz.

Tüm telif hakkı ihlalleri, kasıtlı telif hakkı ihlali ve yazılım korsanlığının oluşup oluşmadığını belirlemek için elde ettiğimiz verilerle araştırılır.
Korsan yazılım kullanmamaya özen gösterin. Korsan yazılımlarda virüs tehlikesi olacağını da unutmayın.

Emre Durgut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ceza mı yedim şimdi ben ne oldu ki

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
Programi kaldirman yeterli olur. Herhangi bir problem olmaz.

Emre Durgut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Programı kaldırdım hemen ip adresim felan yazıyor evime felan gelirler mi ?

Ben Kenobi

Dekan
Reaksiyon puanı
3,155
Amerika'da yaşasaydın dava açılabilirdi ama burada birşey olmaz.
Yine de programı sil.
Ücretsiz bir alternatifi varsa onu kullan, zaten o program pek bir işe yaramaz, silebilirsin.

Emre Durgut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Beni bi siteye yönlendirdi saat kaçta keyi girdiğimide söylüyordu programı sildim inşallah bişey olmaz
--- Gönderi Güncellendi ---
Peki başka bi kişi hiç böyle bişey yaptımı ona bişey oldu mu bilen var mı
Yardım

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Bu windiws insanlari salaklastiriyor ...

Her seye next next next sonra bi bakmisin tonlarca sozlesme cikmis su cikmis bu cikmis halbukisi linuxta oyle mi...

Okumadan bi nexte bas bakalim yiyorsa:)))

Emre Durgut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bişey olur mu peki
İsyankar

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Hatta belki tam surum alip ulke disina para gondermedigin icin devlet seni odullendirir:))

Tek yapmaniz gereken sey rahat olmak.

Emre Durgut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ama ip adresim felan yazıyordu orda saat kaçta keyi girdiğim felan

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
Modeme reset ativerirsiniz olur biter bu kadar dert etmeye gerek yok

guvenay1966

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
korkma seni ürünü alman icin korku veriyorlar yersen hemen ürünü kartla alacan kurtuldum diyecen hepsi oyun bugün beni üsküdar cumhuriyet savcılıgından arıyorum diyen telefon geldi adınız olaylara karışmış diye olaya girdi telefonu kapatıp hemen 155 arayarak arayan kişinin telefon nosunu vererek şikayette bulundum yani milleti dolandırmaya calışıyorlar bilgine

Reaksiyon puanı
16,118
CIA'in senden daha önemli işleri ve sorunları var burada bişey yapılmasını isterseler Bilişim Polisi'ne havale ederlerdi gece 03-04 arası gelirler çay may ikram etmeye kalkma ...

Aedon

Profesör
Reaksiyon puanı
330
CIA hepimizin pesinde, her adimimizi izliyorlar, bu mesaj son mesajim olabilir.

guvenay1966

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
internete dikkatli olacan bir daha prg kurarken yasak site prg kullan ki başka ülkeden seriyal girildi zanederler ip adresin belli olmaz bilgine

beyzabetül

Profesör
Reaksiyon puanı
356
CIA'in senden daha önemli işleri ve sorunları var burada bişey yapılmasını isterseler Bilişim Polisi'ne havale ederlerdi gece 03-04 arası gelirler çay may ikram etmeye kalkma ...
büyük ihtimalle interpolun listesindedir .bu yüzden kırmızı bültenle aranıyordur.Bizim polisimize bıraksalar daha iyi.hiç olmazsa kendi topraklarında sorgulanırsın.PGWARE şirketi bu konularda çok hassas.asla taviz vermiyorlar

Neutral

Profesör
Reaksiyon puanı
179
Korkma korsan windows kullananın evine kimse baskın yapmadı aynısı program için de geçerli.

Rahatına bak hatta 1 tane daha korsan yazılım edin salla. Sadece IP adresini sana söylüyorlar zaten hangi web sitesine girersen IP adresini o site sahibi bilir. Ne bulması seni korkutuyorlar.

Bir kaç kişi veya 6-7 kişi milyonlar kazanacak diye milyonlarca kişiden para istiyorlar yık tabuları.

Bendeki her şey paralı olan tüm uygulamalar crackli, oyunlar crackli, windows yasal olmayan yolla full yaptım ve 10 yıldır kullanıyorum hiç bir şey olmaz rahat ol kardeşim korkutuyorlar.

Aptal olan korkar sen salla gitsin.

Reaksiyon puanı
16,118
yakında burada da denetimler olur ve cezalar gelirse şaşırmayın korsan yazılım haram dır hırsızlık oluyor çünkü...

isyankar42

Profesör
Reaksiyon puanı
806
En kotu ihtimal modeme reset atip ipden kurtulursun olur biter

megadolan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
kaç $ ki çaldın? ayıp değil mi? çalıyorsun? 3~5¢ ödeyemiyorsun diye çalıyorsun... :mad:

dr4nn0r

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
Niye o kadar korktun ki? Facebook'ta çalışanlarda senin IP adresini görebilir ona bakarsan bu forum editörleri bile görebilir. Ayrıca yazdığımız mesajların zamanıda gözüküyor. Kullandığın program öyle yazılmıştır hatalı key girmişsindir uyarı çıkmıştır. Ayrıca Türkiye'desin, bi' aralar torrent siteleriyle ilgili bir konu olmuştu ama bir şey olacağını pek sanmıyorum.

Skylar441

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
The computer program (GameBoost) which has been installed and used on the computer with the IP address ip adresim yazıyor : is in violation of the software terms of agreement (sections: 3, 7 and 8), as well as being in violation of international copyright law. This computer was logged over the internet with this computer program being accessed and used illegally. The information in this notice has been transmitted over the internet to the company PGWARE for immediate investigation into copyright infringement/software piracy claim(s). Information including your IP ADDRESS, ISP INFORMATION and SERIAL NUMBER entered has been obtained.

An individual with direct access to the computer with the IP address: ip adresim yazıyor has installed this copyright protected computer program (GameBoost) and has intentionally entered an illegally obtained serial number, and/or has applied a software patch to circumvent the protection mechanism(s) of this computer program to gain unrestricted access to the computer program. The illegal serial number entered and date/time of this incident is noted above.

Copies of this information have been transmitted over the internet to the company PGWARE in regards to this matter; in order to protect our intellectual property rights as well as to investigate the manner of infringement. Removal of this computer program does not limit our legal rights or claims.

All copyright violations are investigated with the data we have obtained to determine if intentional copyright infringement and software piracy has occurred.

Beyler lütfen yardım edin ceza mı yedim şimdi full program indir ' den indirmiştim keyi girdim illegal felan dedi anlamadım

---- Mesajlar birleştirildi ----

---- Mesajlar birleştirildi ----

kardes bise oldumu çünkü aynısı şimdi banda olduda acil cvp lütfen!!

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
16,118
o dayılar amerikada buraya etki edemezler zaten şu günlerde hiç bişey yapamazlar.

Reaksiyon puanı
16,118
glabal hukuk kuralları olursa ki zor amerikan adalet mekanizması farklı avrupa nın ki farklı bizim ki de farklı rahip olayından kıllık için bişey olmazdı ama zaten sahte o uyarı göz korkutmak için gerçekte interpol yazı yollar emniyete onlardan uygun birimi gelirdi kapına.