İnternetim bu gün çok hızlı

adal47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu günlerde ttnet bize kıyak geçiyor galiba 8mbps netlimitsiz paketim var çok mutluyum.

Uploaded with ImageShack.us

Allahtan 8mbps 4mbps paketi alsaydım ne yapardım.

Buna bakılırsa hızım çok iyi en azından 0.04 lük hızı geride bıraktı.xD

vestham

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Allah nazardan saklasın:)Benden daha kötüleri varmış.üzüldüm gerçekten size.Ben de ancak 3 mbit alabiliyorum.Modem değerlerinizi bir paylaşırsanız sorunun neden olduğu ortaya çıkar.

brainiac

Doçent
Reaksiyon puanı
2
helal olsun kardeşim söyle nazire yapanlara en ıyı cevabı vermıssın lanet olasıca ttnet 8mb lımıtsız kullanıyorum kb lerle uğrasıyorum saçmalık ya bıde santrale 100 m uzaklıktayım resmen rezıllıksın ttnet allah belanı versın

AKUMA

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ttnet'e artık sövmüyorum sövmekten dilimde tüy bitti yazmaktan parmaklarım uyuştu artık bakışlarla anlaşıyoruz. ben ona Allah senin belanı versin der gibi bakıyorum ardından da 7 sülalesine düz gider gibi bakıyorum anlaşıp gidiyoruz...

adal47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon ile bağlandim ttnet baydi beni pcyi kapattım ama telekom ekipleri kontrol ettiklerinde hat değerlerin mukkemmel diyor ttnet müşteri hizmetibana suan 8mbps'tin üzerinde bir hız aldığımı söylüyorlar yakinmamm ondan değil bir ay önce telekom ekipleri santralde arıza tespiti yaptı ama arızayı gidermek için hiç bir çalışma yapmadılar tam 38 gün geçti

adal47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ttnetsiz bir dünyaya merhaba pazartesi ilk işim ttneti kapatmak olacak vodafone 3g benim neyine yetmiyor ttnetin bu hızını gördükten sonra.

Ttnet gitsin zengin kesimlere 8mbps parasına 10 12mbps hız versin bizde böyle avucunuzun yaliyalim bizim paramız sanki para değil aq.

Deadpool™

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bi ara gittim iptale fatura çıkardılar akıllara zarar, mecbur katlanıyoruz, yeni kampanya yapıyolar ona geçemiyorum kazığı yiyorum..

adal47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Birde ilginç tarafı nedir biliyormusunuz bana adil kullanım uyguladılar 25gb ti geçtim ya hızını 1mbps ye düşürdüler telefon açtım allah aşkına hızı 256kbps ye düşürün deyip dalga geçtim onlarla 25gbti nasıl satın bu hız ile sorarsanız tam 1ay boyunca pc açık kaldı xD

Deadpool™

Asistan
Reaksiyon puanı
0
verdikleri modemde bozuk çıktı, kargosuyla uğraştım durdum, şimdi şirkete gönderdiğim modem yenisiyle değiştirilerek iade edildiği halde yedek verdikleri modemi geri vermedim :D

adal47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sana 8mbps yerine 1mbps internet veriyorsa aldığın modem dişlerinin kovuguna bile girmez.
Ne zamanki rakip firmalar çoğalma o zaman ttnet uc buçuk atacaktır rakip firmaların bir an önce yayılması için her gün dua ediyorum

Deadpool™

Asistan
Reaksiyon puanı
0
aynı şekilde düşünüyorum ama internet işide cep telefonu operatörü işiyle paralel, rekabet yok, yeni girişim yok, ttnete alternatif turkcell superonline.. Resmen şaka gibi.. Giden paralara mı yanalım, kalitesiz hizmete mi.. Hep mağduruz hep!

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
bi de ben test yapayım dedim ama sonuç yok artık dedirten cinsten çıktı :D 16mbit kullanıyorum bu arada :D

Uploaded with ImageShack.us

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bi testte ben yapayım dedim ve benim ulaşabileceğim son hızlar bunlar akşam saaterinde 1mbps ye düşüyor yoğunluktan dolayı ehh işte idare ediyoruz..

1693352714.png

rumblefish

Asistan
Reaksiyon puanı
11
Ben test falan yapmıyorum sonuç malum zaten yazıklar olsun diyorum sadece bu iş bu firmanın tekelinde olduğu müddetçe böyle gidecek. Bi de reklam yapmışlar haha :D

[video=youtube;Oo3JoXhkvMM]http://www.youtube.com/watch?v=Oo3JoXhkvMM[/video]

Bu hıza alışcan Türkiyem

aagkn

Profesör
Reaksiyon puanı
3
aynı şekilde düşünüyorum ama internet işide cep telefonu operatörü işiyle paralel, rekabet yok, yeni girişim yok, ttnete alternatif turkcell superonline.. Resmen şaka gibi.. Giden paralara mı yanalım, kalitesiz hizmete mi.. Hep mağduruz hep!

Doğru söze ne denir,çok haklısın arkadaşım.

--- Mesaj Güncellendi ---

--- Mesaj Güncellendi ---

[video=youtube;Hfgf61DeHK0]http://www.youtube.com/watch?v=Hfgf61DeHK0[/video]

:lol:

adal47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En çok zoruma giden şeyde reklamlarına en ço sevdigim tv oyuncusunu alet ediyorlar şener şen'i

Reklem yapıyorlar avrupaya kadar fiber optik çektik diyor sen daha türkiye içindeki denizde olan kum tanesi kadar ufak bir sorunu 40 gün uzun bir sürede gidermezken soruyorum sana uzak doguya kadar fiber optik çeksen ne yazar.

Miletti kandırmaktan başka ne yapıyorsun sonum üsteki videoda çıkan adam gibi olacak senin saglıklı bir hızını görmeden ölecem xD

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Evet bugün internet hızında bi artış var , laptopdayken internet hızı modeme kablo bağladım bile zar zor 2 mbps , kablosuzkende zarzor 1.6 mbps buluyordu netlimistsiz 8mbps paketi kullanıyorum bide,bugün ise kablosuzken nerdeyse 3mbps olacak,biliyorum 3mbps sevinilecek bir hız değil ama 1.5mbps alışmışken 3mbps hız çok çok fazla geldi, ttnet şaşırtıyor bizi ama fazla uzun sürmez zaten bu.

adal47

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yanlız dikkatiinizi çektiyse benimki yavaş degil internet yok denilecek kadar yavaş yahu 0.04 mbps hızmı olur allah aşkına 40kbps böyle hıza neyimle gülerim anlayın

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
TTNET diyorki halinize şükredin..

TTnet Facebook sayfasında soruyor...

372874_181101159822_1726131083_q.jpg
İnternete jetonla girilseydi, günde kaç tane jeton harcardınız?

405805_10150496497704823_181101159822_8995793_613109968_n.jpg

Allah seni bildiği gibi yapsın emi ttnet.:dil: