İnternet & wifi ışıkı

Bu konuyu okuyanlar

Berkess

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Uzun bir süredir yüksek ping değerleri alıyorum ve internet de yavaşlamalar oluyor Bu gün internet ve wifi ışıkı nın hızlı bir şekilde yanıp söndüğünü sabit yanmadığını fark ettim , bu bir sorun mu ,herhangi bir sıkıntı mı var nasıl halledebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Işıkı değil Işığı :)

xDaemon

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Uzun bir süredir yüksek ping değerleri alıyorum ve internet de yavaşlamalar oluyor Bu gün internet ve wifi ışıkı nın hızlı bir şekilde yanıp söndüğünü sabit yanmadığını fark ettim , bu bir sorun mu ,herhangi bir sıkıntı mı var nasıl halledebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim
Bu çoğu modemlerde olabilen bir şey.Eğer modeme çok yüklenilirse yanıp sönmeye başlar.Belki fark etmişsinizdir yanıp sönmediğinde internetinizin daha iyi olduğunu.Arka plan açık olan uygulamaları kapatın veya reset atın.

Reaksiyon puanı
268
Büyük ihtimal modemo 4 ve üsüt bağkanıyorusnuz
Yada alt yapı yok yada turktelwom 5 saat bir internet kesiyor

Berkess

Asistan
Reaksiyon puanı
47
Bu çoğu modemlerde olabilen bir şey.Eğer modeme çok yüklenilirse yanıp sönmeye başlar.Belki fark etmişsinizdir yanıp sönmediğinde internetinizin daha iyi olduğunu.Arka plan açık olan uygulamaları kapatın veya reset atın.
Müş. Hiz. Arayacak bir durum yok o zaman , teşekkürler

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Bir şey indirirken yanıp söner. TV açıkken de yanıp söner. Sorun yok. Tüm cihazları kapa modem hariç yanıp sönücek mi sonucu paylaşın.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Hat değerlerinizi paylaşırsanız daha iyi yardımcı olabilirim, dediğinize göre her türlü ihtimal olabilir, alt yapı modem, hat zayıflaması vs.