Internet üzerinden çok kolay para kazanın...

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Evet yanlış duymadınız. Para kazanmak hemde internetten. Fazla yorulmanıza da mahal vermeden. Yapacağınız sadece üye olup sitede size verilen bir kaç görevi yerine getirmek her görev için 15 cent ile 3 dolar arası ve belki de daha fazla para kazanıyorsunuz.

Araştırdığıma göre gerçekten sağlam biir site Paypal üzerinden ne olursa olsun kazandıklarınız hesaba yatıyor.

İlk başlarda normal üyeyken sadece türkiyeye ve de uluslararası alana açılmış reklam görevlerini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Reklamlar zamanla değişiyor. Her eklenen reklamla para kazanabilirsiniz.

Birde sizin sayenizde üye olan her kişi için 10 cent kazanıyorsunuz. Belli bir üyeden sonra site isteğine göre sizi altın üye yapabiliyor. Altın üyelikte ise Türkiye reklamları yanısıra Altın üyelerin de girebileceği bölge reklamlarınıda görebiliyorsunuz.

Minimum ödeme limiti yok her para hesaba 2 gün içerisinde yatıyor. Çok sağlam bir sisteme sahip gibi.

Şimdi tek yapmanız gereken siteye üye olmak ve de resimleri takip etmek olsun
Kayıt olmak için Tıklayın
Kayıt olurken beni ref. olaraktan silmezseniz sevinirim. :)
81668289.png

83296260.png

36136545.png

Burada verilen görevleri yerine getiriyoruz. Daha sonra solda verilen My offers" adlı butona tıklıyoruz.
11501604.png

Kayıt için tıklayınız

metin06ank

Asistan
Reaksiyon puanı
1
adam kendi üyelik linkini vermiş

bu çeşit siteler 2-3 yıl önce bayaa modaydı ama bunların hepsi "kestane" :4:

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
adam kendi üyelik linkini vermiş

bu çeşit siteler 2-3 yıl önce bayaa modaydı ama bunların hepsi "kestane" :4:

Böyle bir konu paylaşıyoruz o da bizim ref. olsun. Kayıt olanlar bu şekilde olursa her kişi başına 10 cent kazanacağım. Lütfen biraz emeğe saygı duyalım.

Üstüne üstlük bu siteyle çok daha fazlasını kazanan gördüm :))

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Boşverin arkadaşlar böyle yok üye getir, yok reklam tıkla ile kim zengin olmuş.
Zengin etmez belki ama ben size paykazan.com sitesini öneririm. Komisyon hesabı çalışıyorlar. Çalıştıkları firmaları çevrenize tavsiye ediyosunuz, o firmalarla iş yapacak olan kişi sizi referans gösterdiği anda komisyonunuzu alıyorsunuz. En az 150 TL veriyorlar.
Ben bi arkadaşım üzerinden 300 lira kazandım. bugün mail geldi kazandığıma dair. ödeme günleri cuma günüymüş. bakalım cuma günü alacaz paramızı. Site daha yeni kurulmuş beta olarak görünüyor. bi deneyin derim sonuçta üyelik ücretsiz kaybedecek bişey yok.