İnternet kampanyalarından ne önerirsiniz?

Bu konuyu okuyanlar

OguzSahın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Günümüzde çokta uygun internet f/p kampanyası bulmak zor. Öncelikle oturduğum sitede fiber altyapısı var(Türk Telekom yapmış). Geçen senelerde Türk telekom kullandım bir sıkıntı çıkarmadılar çok şükür. Şimdi fiyatlar uçmuş durumda olduğu için sizden tavsiye istiyeceğim.Bir kaç kampanya bırakıyorum değerlendirirseniz sevinirim:
Süperonline: Turkcell Fiber 3 Ay Ücretsiz Platin Paketler Kampanyası - TURKCELL SUPERONLINE (35mbps)
Türk telekom: Jet Kampanya > Fiber İnternet > Evde İnternet > Türk Telekom (24mbps)

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Süperonline tavsiye ederim hem kaliteli müşteri hizmetleri de iyi fiyat olarakta bahsettiğiniz ttnet kampanyasından daha uygun..

OguzSahın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Süperonline tavsiye ederim hem kaliteli müşteri hizmetleri de iyi fiyat olarakta bahsettiğiniz ttnet kampanyasından daha uygun..
Sitede Türk telekom fiber altyapısı var ama Süperonline altyapısında adsl gözüküyor.

EgoBabaPro

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Türk Telekom + Tivibu + Hediyeleri = 78 Tl (8 MPS)

lordert

Asistan
Reaksiyon puanı
27
milenicom veya netspeed baglatın turktelekom fiber üzerinden uygun fiyata taahatsüz hizmet veriyorlar uygun fiyata turknet fiberden hizmet vermiyor yoksa turkneti önericektim size