Hangi internet firmasını önerirsiniz

Bu konuyu okuyanlar

EfeEtemBaris

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Türk telekom fiber
Turkcell superonline adsl altyapıları var evimde hangi internet firmasını önerirsiniz türk telekom dışında

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
TürksatKablo altyapısı var mı?

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Turkcell superonline öneririm yada superbox

pupa53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle, seçiminizdeki birinci kıstas taahhüt olmaması olmalı. TTNET, TÜRKNET ve VODAFONE NET kullanmış biri olarak bu firmaları hiç tavsiye etmiyorum. Vodafone net kullandığım 8 ay boyunca devamlı kopma (Günde 10 kez ) ve düşük hız problemi yaşadım. Kablo net'in tamir etmek için gönderdiği eleman ise her defasında hızınız normal kopma da yok deyip gitti. Problem devam etti ve aboneliğimi sonlandırıp netspeed'e geçtim. Taahüt yok, servis iyi ve belirtilen hızın çok az altında bir hızda bağlanıyorum. Memnunum, tavsiye ederim.

hakancoskun4891

Müdavim
Reaksiyon puanı
757
Öncelikle, seçiminizdeki birinci kıstas taahhüt olmaması olmalı. TTNET, TÜRKNET ve VODAFONE NET kullanmış biri olarak bu firmaları hiç tavsiye etmiyorum. Vodafone net kullandığım 8 ay boyunca devamlı kopma (Günde 10 kez ) ve düşük hız problemi yaşadım. Kablo net'in tamir etmek için gönderdiği eleman ise her defasında hızınız normal kopma da yok deyip gitti. Problem devam etti ve aboneliğimi sonlandırıp netspeed'e geçtim. Taahüt yok, servis iyi ve belirtilen hızın çok az altında bir hızda bağlanıyorum. Memnunum, tavsiye ederim.

Ben türknet kullandım öneriyorum :)

erbayfaruk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
2 yıldır 2 farklı ilçede Türknet kullanıyorum. 100 mbps download 8 mbps upload 99.90 TL memnunum tavsiye ederim. Aynı yerde turk telekom 170 TL fiyat veriyor. Superonline 25 megabite 125-140 TL civarı fiyat veriyor.
Online oyun falan da oynuyorum Lol, CS GO vs. ping problemi yok lolde 28-29 Sabit CS de 74 civarı.
Arkadaşını getir kampanyasıyla başvurursan hem sen hem ben 1 ay bedava kullanıyoruz davet kodum XPD40SO30IJX
Başka sorun varsa yazabilirsin bilgi vermeye çalışırım kardeşim.

Utku92

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,839
Ucuz modem alırsanız turknet beğenmezsiniz. Bende turknet kullanıyorum harika.

Son mesajlar