Internet kafede Battlefield 1

Arda37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar öncelikle bilgisayar hakkında çok bir bilgim yok bunu ilk önce söyleyeyim. Ekran kartından işlemcisinden çok anlamam.hicbir zaman kendi bilgisayarım olmadı internet cafelerde büyüdük.Ben 1 hafta kadar önce Origin üzerinden battlefield 1 aldım.İnternet kafe üçgen oyun arşivi sistemini kullanıyor. Bu sistemde battlefield 1 oyunu var. Ben internet kafeye gittiğimde bu oyunu multiplayer oynamak için oyunu origin üzerinden bir daha indirmem gerekirmi? Teşekkürler.

WitaLOL

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Hayır kardeşim gerek degil mesela bende pubg yoktu ama ben oynaya bildim internet cafe de ama parana yazık olmuş bilgisayarın yoksa neden internet cafedde oynamak icin aldın oyun sende olmasada oynuya biliyordun

Arda37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hayır kardeşim gerek degil mesela bende pubg yoktu ama ben oynaya bildim internet cafe de ama parana yazık olmuş bilgisayarın yoksa neden internet cafedde oynamak icin aldın oyun sende olmasada oynuya biliyordun
Dostum online oynamak için aldım biliyorum pubg bizim internet kafede de oynanıyor hesap olmadan ama battlefield 1 oynanmıyor

WitaLOL

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Hıım anladım sen beni bilgilendirdin aslında teşekkürler