İnternet Hızınızı Artırın

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
"ben 1 mbit ttnet mbit kullanıcısyım ve tüm downloadlarımı server elveriyorsa 102 kb/s hızında yapıyorum acaba bu program bana fayda sağlarmı ?" şeklinde sorslara bu programın yazarına cevabı ne olurdu çok merak ediyorum. herhalde iyi günler diyip uzaklaşırdı. program internetinizi hızlandırmaz surf hızınızı geliştirir. gereksiz yüklemeleri en aza indirmeye çalışır. yani internet ile ilgili sistem ayarlarını optimize eder. dolayısıyla "internet hızınızı arttırın" başlığı hatalı

Biliyordum ama senin kadar değil...:D Sağol...

serkanince444

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hiç vebap yazanda yok uydurma bir program , uydurma başlık tamamen ilgi çekmek için ama bence çekiyor devam et sdn mecburen böle şeyler yapmak gerekli,hiti arttırmak için

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
hiç vebap yazanda yok uydurma bir program , uydurma başlık tamamen ilgi çekmek için ama bence çekiyor devam et sdn mecburen böle şeyler yapmak gerekli,hiti arttırmak için
Bence SDN'nin böyle bir şeye ihtiyacı yok. Tıklanma oranı zaten ortada. Laf olsun diye bir bilgi verilmiyor. O yüzden peşin hükümlü olmayınız...

afterdinner

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Yazmayayım yazmayayım diyorum ama dayanamıyorum yine yazıyorum! Ya arkadaşım niye bu tarz haberler girildiğinde bazı tipler sürekli "imkansız! olmaz! olamaz!" şeklinde cevaplar veriyor!

Haberi nerenizden okuyor sunuz? Niye ağ ayarlarını optimize eden ve internete ulaşmanızda olmanız gereken hızı size geri kazandırabilecek bir programı bilip bilmeden "kötü" ilan ediyor sunuz?

Sizin "internetin hızlanmasından" tek anladığınız evinizdeki 1Mbit bağlantının indirme hızının 100kb/s 'den 150'ye çıkması mı?

Çok kullanıcılı yurt/okul/otel vs gibi yerlerde onlarca access point'ler, hub'lar, switch'ler bilmem neler varsa ve bir ağ optimizasyon programı tüm bunlardan geçen verileri düzene sokup en uçtaki kullanıcının normalde atıyorum 25Mbit olması gereken hızını 23 Mbit'ten 25'e taşıdıysa?

Olamaz mı?

...

Yok SDN şöyle yok SDN böyle. Yeter Yeter!!

perganon

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Yahu adam allahtan bir program vermiş... Rezil rusva etmişler adamı. Bizim milletimize insanlıkta yaramıyor :angry: Altı üstü al kullan beğenmiyorsan programı yapana mail at "Ben bunu beğenmedim 48Gbit yapan bişey varsa onu yapın de" Madem bu kadar biliyorsunuz (Sayın çok bilmiş arkadaşlar) Internet'in mevcut hızını geçmeyeceğini ne diye indirip deniyorsunuz ki...

Eğer yorum yanlış yapılmış ise düzelterek cevap vermek daha mantıklı değilmi. Niye kişileri rencide edici şekilde yorumlar yapılıyor anlamış değilim...

AYIPTIR YAHU!

ahmet_d

Asistan
Reaksiyon puanı
3
tamam Ahmet ben sadece latife yaptım:)

zaten sen de pek kızmışa benzemiyorsun..Bebek de çok tatlı (avatar)Allah sağlıklı büyümeyi nasip etsin..
yok kardeşim ne kızması.teşekkürler iyi dileklerin için.yeğenimdir kendisi.

yaşli çocuk

Profesör
Reaksiyon puanı
11
%200'e kadar hız arttırdığı söylenen NetScream, sisteminizi optimize edip ayarları kurcalayarak daha rahat çalışmanızı sağlıyor. Birçok bağlantıyı destekleyen programın tek olumsuz yanı sade Internet Explorer ile uyumlu olması. Birçok kullanıcıdan tam not alan program şimdiden rakiplerine geride bırakmaya başladı.

NetScream 1.7.16.2012

ADALET 34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yahu adam allahtan bir program vermiş... Rezil rusva etmişler adamı. Bizim milletimize insanlıkta yaramıyor :angry: Altı üstü al kullan beğenmiyorsan programı yapana mail at "Ben bunu beğenmedim 48Gbit yapan bişey varsa onu yapın de" Madem bu kadar biliyorsunuz (Sayın çok bilmiş arkadaşlar) Internet'in mevcut hızını geçmeyeceğini ne diye indirip deniyorsunuz ki...

Eğer yorum yanlış yapılmış ise düzelterek cevap vermek daha mantıklı değilmi. Niye kişileri rencide edici şekilde yorumlar yapılıyor anlamış değilim...

AYIPTIR YAHU!

Yazmayayım yazmayayım diyorum ama dayanamıyorum yine yazıyorum! Ya arkadaşım niye bu tarz haberler girildiğinde bazı tiplersürekli "imkansız! olmaz! olamaz!" şeklinde cevaplar veriyor!

Haberi nerenizden okuyor sunuz? Niye ağ ayarlarını optimize eden ve internete ulaşmanızda olmanız gereken hızı size geri kazandırabilecek bir programı bilip bilmeden "kötü" ilan ediyor sunuz?

Sizin "internetin hızlanmasından" tek anladığınız evinizdeki 1Mbit bağlantının indirme hızının 100kb/s 'den 150'ye çıkması mı?

Çok kullanıcılı yurt/okul/otel vs gibi yerlerde onlarca access point'ler, hub'lar, switch'ler bilmem neler varsa ve bir ağ optimizasyon programı tüm bunlardan geçen verileri düzene sokup en uçtaki kullanıcının normalde atıyorum 25Mbit olması gereken hızını 23 Mbit'ten 25'e taşıdıysa?

Olamaz mı?

Bu yorumlara katılmaktan başka şeye gerek yok. Program denemesi tercih sebebidir. Ben indirdim ve denedim Bağlantı Optimizemi yaptı gayet faydasını gördüm. Sağol arkadaşım eline sağlık.