İnternet Hızım Yüksek Ama Videolar Dolmuyor

StarkTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biri Yardım Edebilirmi İnternet Hızım Yüksek ama videolar bir türlü dolmuyor youtubeden izlerken bile kaliteyi en kötü 144 e düşürüyor...

FullScreen

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Bu aralar bende de öyle oluyor arada sırada..Nefret etme noktasına geldim.Youtube kaynaklı olabilir.Daha önce yaşanmadı değil mi böyle vaka ?

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Videolari direkt Youtube'dan mi izliyorsun? Ben forum üzerinden izlemeye calisinca ayni sorunu yasiyorum. Youtube girdikten sonra sorunsuz calisiyor.

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
bu problem bende de var idm ile indirip öyle izliyorum genelde youtubeden izlerken :D en mantıklısı bu .
iphone 5 ile girince sorunsuz izliyorum ama pcden girince işin rengi değişiyor :D

StarkTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sadece youtube değil bicaps webteizle gibi film sitelerindede aynı sorun vvar dün gece 2 saatlik filmi 3.5 saatte izledim...

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Dün Türkiye genelinde bi net problem vardı galiba net gitti radyoda söylediler Türkiye fenelinde net problemi var diye gerçi bende videolarda tam 8 ken hariç AKK hız düştüğü zaman doğru dürüst izlenmiyorum bende takılmalar çok oluyo..

StarkTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bi çözüm önerisi olan?

BLACKPOWERTURBO

Profesör
Reaksiyon puanı
3
chromede sorun yok bende flasplayer var zaten entegre chromede

- - - Mesaj Güncellendi - - -

chromeyi kaldirin tekrar kurun

StarkTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
chromede sorun yok bende flasplayer var zaten entegre chromede

chromeyi kaldirin tekrar kurun

bi tek crome değilki diğer tarayıcılardanda aynı...

bu ay 55 GB kullanmışım acaba ondan düşmüş olabilirmi?

Elusive

Dekan
Reaksiyon puanı
260
Siz yine iyisiniz 3 mbit. Test yapıyorum download 3 civarlarındayken test sonunda aniden 0.29 a düşüyor .

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Youtube den kaynaklı olabilir adamlar yurt dışı kaynaklı veri çıkışını kısıtlıyorlar bazen .

Arcade

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum DNS ayarlarını kontrol et ve otomatiğe aldığına emin ol. Daha sonra www.pingtest.net'e veya www.speedtest.net'e gir PING değerine bir bak bakalım. PING'in yüksekse bağlantın ne kadar hızlı olursa olsun sayfalar açılana dek malesef kıvranırsın... PING sorunu bu aralar bayağı kişide var...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s.a arkadaşlar youtube olsun facebook olsun oralardan video izlerken sıkıntı duymuyorum lakın filim izlemek için hangi siteye girersem gireyim bir turlu dolmuyor internetım varsa izleye biliyorum aynı anda durdurup dolsunda kesıntısız molada yada musait zamanda izlerim diyemiyorum acaba programlardan bi kacını sılerken bununla alakalı birşey silmiş ola bilirmiyim diyede duşunmeden edemıyorum sildiysem bile ne yukleyecegımı bılmıyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz arkadaşlar