İnternet Hızım Düştü İyice Canımı Sıkmaya Başladı!

alp_45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar Aydından benimde 8mbite internetim var ama sözdeee 2mbite hızım var indirmelerde iyice canımı sıkmaya başladı net limitsiz pakedim hızım nasıl düşer
saçmalık bakıyorumda tek bn değilim gerçekten ve ben ttnet bayisine gittimde verilen cevap:dua et internetin var kimi yerde internet yok dedi adamın bana verdiği cevaba bakarmısınız ya :D valla şaka gibi kimsenin ilgilendiği fln yok hizmet:0

Burda Yetkili Kişi Kim İyice Canımı Sıkmaya Başladı Böyle Giderse İptal Ettircem !

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Şimdi 444 0 375'i arayıp buraya yazdıklarını yüzlerine okuyorsun. Özellikle son kısmı bastıra bastıra söyle. Hızım düzelmezse kapattırıyorum de.
Ayrıca TTNET bayi hiç birşey yapamaz. Boşuna onlarla uğraşma.

alp_45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi 444 0 375'i arayıp buraya yazdıklarını yüzlerine okuyorsun. Özellikle son kısmı bastıra bastıra söyle. Hızım düzelmezse kapattırıyorum de.
Ayrıca TTNET bayi hiç birşey yapamaz. Boşuna onlarla uğraşma.
kardeş öğrenciyim kontörüm olsa hemen şimdi arıcam burda ttnet den yetkili varmış inş bu site sayesinde halledicem zaten olmazsa arıcam aradındada insan gibi muhamele yapmıyolar ki

S_T_A_L_K_E_R

Profesör
Reaksiyon puanı
40
kardeş öğrenciyim kontörüm olsa hemen şimdi arıcam burda ttnet den yetkili varmış inş bu site sayesinde halledicem zaten olmazsa arıcam aradındada insan gibi muhamele yapmıyolar ki
[MENTION=113509]TTNETDestek[/MENTION]

Sen başta onlara insanca davran. Onlar insanlıktan çıkarsa sen de çık. Çoğu kişi kaba buluyor bu durumu ama gerçekten çirkefleşmeyince sorununu halletmiyorlar.

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, en kısa sürede size ulaşıp yardımcı olacağız. Teşekkürler.

alp_45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, en kısa sürede size ulaşıp yardımcı olacağız. Teşekkürler.
inş size gerekli bilgileri resimde gönderdim zaten en kısa zamanda düzelirse gerçkten çok sevincem 2 aydır böle lütfen gerekn neyse yapın

hakan1987

Asistan
Reaksiyon puanı
8

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Selamlar Aydından benimde 8mbite internetim var ama sözdeee 2mbite hızım var indirmelerde iyice canımı sıkmaya başladı net limitsiz pakedim hızım nasıl düşer
saçmalık bakıyorumda tek bn değilim gerçekten ve ben ttnet bayisine gittimde verilen cevap:dua et internetin var kimi yerde internet yok dedi adamın bana verdiği cevaba bakarmısınız ya :D valla şaka gibi kimsenin ilgilendiği fln yok hizmet:0

Burda Yetkili Kişi Kim İyice Canımı Sıkmaya Başladı Böyle Giderse İptal Ettircem !

Hocam ttnet bu sağı solu belli olmaz ama ne yalan söyliyim o cevaba baya güldüm... :)

alp_45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@TTNETDestek napmaya çalışıyosunuz anlamadım ki hız 0.97mbps ye düştü bu sefer iyice düşürdünüz aldınız parayı hakediyomusnuz!!!!!!!!!!!

--- Mesaj Güncellendi ---

düzeldi inş bidaha yazmam burda

alp_45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@TTNETDestek bu hız nie düşüyor anlmadım gitti ya daha dün dedim inş bidaha yazmam diye bi açıklama yaparmsnz nie internet hızım düşüyor gerçekten iyice canımı sıkmaya başladı !!!!! bi açıklama bekliyorum sizden

alp_45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

@TTNETDestek siz napmaya çalışıyosunuz ya işin ciddiyetinde değilsiniz sanırım bu nedir ya parayı alıyosunuz ama hizmet 0 yuh ya yuh hız düzelmişti bu sefer iyice mahfettiniz artık yeter ya ayıp valla yuh olsun size

hsnygtclk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler 8mbite kadar tarifesinde daha önce 8mb kullandığım internetimin 1 mb te düştüğünü gördüm yardımcı olabilirmisiniz..
Gereğinin yapılmasını dilerim.

Ev ve cep nomu özelden paylaştım..

Hasan Yiğit ÇOLAK..

alp_45

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi günler 8mbite kadar tarifesinde daha önce 8mb kullandığım internetimin 1 mb te düştüğünü gördüm yardımcı olabilirmisiniz..
Gereğinin yapılmasını dilerim.

Ev ve cep nomu özelden paylaştım..

Hasan Yiğit ÇOLAK..

sanırım türkiyede ttnete sorun var kardeşim yazdık bakalım temsilciye cevap gelir

shaffuk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
@TTNETDestek

--- Mesaj Güncellendi ---

benmde net hızım 8mbite olmasına rağmen şuan 1 mbitin altında gözüküyo. yardımcı olun lütfen.

0224 6769539

profxxx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
netlimitsiz kullanıyorum bende şimdiye kadar sabit 5mbit sağlıyorlardı.Şimdi devreye 25gb dan sonra 1mbite düşme olayını sokmuşlar.Bu durumdan kurtulmak için ne dicem bunlara? Beni 4-5 mbite sabitleyemezler mi?

-MuzaffeR-

Adult games: dating for spicy meetups
Reaksiyon puanı
4
netlimitsiz kullanıyorum bende şimdiye kadar sabit 5mbit sağlıyorlardı.Şimdi devreye 25gb dan sonra 1mbite düşme olayını sokmuşlar.Bu durumdan kurtulmak için ne dicem bunlara? Beni 4-5 mbite sabitleyemezler mi?

maalesef sözleşmenizde akn varsa hiç bir şey diyemezsiniz.

alexandre7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar benimde 2 gündür internet hızım 1mbitin altında yalnız daha önce 8mbit kullanıyordum bu düşüşün sebebi ne olabilir

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Bir şey indirmeden 17 gb doldu 6 günde, Hadi hayırlısı bakalım.

alexandre7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8mbit tarifesi kotalı mı oluyor ? ben şifreyi kaybettiğim için girip bakamıyorum ancak kota aşımından netin yavaşlayacağını pek düşünmüyorum çünkü bundan daha önce hiç bu şekilde düşüş yaşamamıştım

Ali TEMEL

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Evet adil kullanım kotasını uyguluyorlar artık. O yüzden 50 gb'tı aştığınızda 1 mbit hıza düşürülüyor hızınız.

fredyy

Asistan
Reaksiyon puanı
0
25 gb adil kullanım kotasını geçtiğin zaman hızını 1 mbps'e düşürüyorlar.

TTNETDestek

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, iletişim bilgileriniz eksik olduğu için size ulaşamıyoruz. Size ulaşabileceğimiz bir telefon numarasını alan kodu ile birlikte gönderirseniz en kısa sürede ulaşıp yardımcı olabiliriz. Teşekkürler.