İnternet hızı artık % 600

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mozasur

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kesinlik %600 hiçbir program bunu yapamaz ama istikrarlı indirebilir o ayrı hız düşürmeden download edebilir ayrıca flashget i kendim kullanıyorudum bu sabaha kadar 3-4 gündür torrent dosyalarını hiçbirini indirmediği için onun yanında bide utorrent i kurdum şu an ikiside kurulu ikisini de kullanıyorum download programları içerisinde en iyi flahsget tir bu böyledir ama %600 artıramaz dediğim gibi hız düşürmeden indirir yani istikrarlı bir program banko programlarımdan biri zaten

mozasur

Asistan
Reaksiyon puanı
1
nerde böyle ya saniyede 4-5 mb o günleri görebilecekmiyim ya Rabbim bana da nasip eyle amin.

cabbarcan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Kriptograf dedi ki:
Ya teknik olarak 1024 baglantını 128 kb dan daha yüksek hızda indirmesi imkansızdır 128 bile teoridir.Eviniz TTnet in 1 metre uzağında ve Fiberoptik kablonuz olmalı ki 128 ile çekebilesiniz.144 ve diğer 128 üstü göstergeler programlardan kaynaklanan yanlışlıklardır.Başlangıç 2000 kb larda bile başlayabilir başlangıçta ki gösterge dogru olabilir ama 1024 bağlantı ile 150 144 kb indirmek deveye hendek atlatmaktan daha zordur.1024 kbps de olan saniyede 128 kb indirme hızı zaten son hızınız nasıl olurda 144 olur bağlantınız 2048 ise az bile ama hiç bir program size internet sağlayıcınız tarafından verilen limiti aşamaz.Hata fazla yüklenildiğinden programa gelen veri yanlış bildiriliyor.Ama MassDownloader da gayet başarılı ben kullanıyorum...Nesi mi başarılı en azından 128 üstüne çıktığını daha görmedim!!!

+ 1

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
TABAĞINA NE DOĞRADIYSA KAŞIĞINA OP GELİR YAU SALLAMAYIN BARE :))
PROFİLİNE İŞLENMİŞ OLANIN HARİCİNDEKİ HIZI ALABİLMEN İÇİN O PROFİLİ AMA SİSTEME SIZARAK AMA PARASINI VEREREK YADA AMCAN DAYIN OLMADAN HIZLANDIRAMAZSIIINNNN!!!!

Jemand

Doçent
Reaksiyon puanı
3
annttiigs dedi ki:
TABAĞINA NE DOĞRADIYSA KAŞIĞINA OP GELİR YAU SALLAMAYIN BARE :))
PROFİLİNE İŞLENMİŞ OLANIN HARİCİNDEKİ HIZI ALABİLMEN İÇİN O PROFİLİ AMA SİSTEME SIZARAK AMA PARASINI VEREREK YADA AMCAN DAYIN OLMADAN HIZLANDIRAMAZSIIINNNN!!!!

sakin ol yaw :)

RedBaron

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
idm kullanıyorum rapide premium bağlantıda çok süper hızlara ulaşıyor :) görünüş bakımından pek güzel olmasada yaptığı iş bakımından en iyisi idm bence (S)

winuha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
öyle bir program varki interneti % 600 arttırıyor ne mi?

http://www.stardownloader.com/downloads.php

istedediğin kadar bölmeli çekebiliyorsun flasget en fazla 10 orbitte'de aynısı ama

stardownloader.............

anlatmakla olmaz en iyisi deneyin görün..?

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
wondermaster dedi ki:
arkadaşalar ben orbit kullanıyorum bağlantım 2048 sınırsız..
225 kb ile indiriyorum tabi bu dosyayı indiridiğim serverada bağlı ama demem oki o diğer programlar sistemden ramden çalıyorlar bir kısmı paralı bedava olanlarda casus yazılım içeriyor ben size ORBİT i tavsiye ederim. bu arada merak eden varsa deneyimli bir internet kullanıcısıyım iki günlük bilgiyle insnalara bişeyler anlatmaya çalışmıyorum...
+1 Orbit kullanıcısıyım, böyle saçma konu başlıklarını düşük kaliteli forumlarda görürdüm. Ne demek %600 artsın. Abi al o zaman 1mbit arttır arttır kullan.

winuha dedi ki:
öyle bir program varki interneti % 600 arttırıyor ne mi?

http://www.stardownloader.com/downloads.php

istedediğin kadar bölmeli çekebiliyorsun flasget en fazla 10 orbitte'de aynısı ama

stardownloader.............

anlatmakla olmaz en iyisi deneyin görün..?

Al birini vur ötekine. 1024kbps bağlantım var, afedersin biyerini yırtsan 140Kb/sn geçemezsin.
Yazılımlar ilk down başlangıcında anlık 400lere çıkabilir ona lafım yok ama bu durum en fazla 3 5 saniye sürer ki nedenide belli linke basar basmaz indirmeye başlar sen onay iletisiyle uraşırsın. Neyse bence gereksiz bi konu olmuş. Tartışmaya gerek yok.

YOK İLLA %600 ARTTIRRANLAR VARSA ARANIZDA O HIZDA DOWN'A DEVAM EDİN O ZAMAN...

mr.meseli

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bu konuyu açan arkadaşa biraz kızdım kusura bakmayın ama biraz daha devam edicem. Daha Filashgeti indirirken heycanlandı makina bakın down hızına;
47846233ep7.jpg

Al %1000 arttırdım download hızımı hemde ADOBE PHOTOSHOP CS ile...
Ne günlere kaldık ya...

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Konuyu dağıtacak içerikteki mesajlar silinmiştir. Konuya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

iol99

Profesör
Reaksiyon puanı
6
3,07 MBlık dosya hem o hızla inecek hem de 3 dak, 50 sn'de inecek, mr.meseli atladığın yerler olmuş :p

Ek: Ben de dağıtayım bir demiştim ama :$

han838

Asistan
Reaksiyon puanı
20
arkadaşlar az bile söylemiş %600 değil (300000megabit/sn) iniyor yaa...

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
mr.meseli dedi ki:
Bu konuyu açan arkadaşa biraz kızdım kusura bakmayın ama biraz daha devam edicem. Daha Filashgeti indirirken heycanlandı makina bakın down hızına;
47846233ep7.jpg

Ne günlere kaldık ya...
Abi hangi fonttu o :D

ibrahim.123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok abi %600 falan yalan türkye'deki en yüksek internet kaçta %600 falan diyorsunuz bu programlar hızı artırmaz sadece internet trafiğini düzenler böylece bizde daha kaliteli bi bağlantı gelir.O zaman bu programları telekomda yasaklar haksız mıyım lütfen biraz mantıklı olalım

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
OmerCaqatay dedi ki:
mr.meseli dedi ki:
47846233ep7.jpg

Ne günlere kaldık ya...
Abi hangi fonttu o :D

arkadaşın dediği %100 doğru olabilir ama şu şekilde bende pcnetin cd sinden dosya aktarırken mozilla açılıyo mozilla sanki internetten download edermiş gibi çalışıyo
bu da resmi

NCone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben mozillayla birlikte IDM kullanıyorum ve gerçekten çok hızlı indiriyor.flashget,orbit gibi programları denedim ama hiçbirinden memnun kalmadım.

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Download hızı mı istiyorsunuz buyrun size download hızı(kendi güvenliğim açısından dosya adlarını sansürlemekten başka düzenleme yapılmamıştır :) ):
26427_indirme_h90z99_22mb_122_336lo.JPG

BadRobot

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kriptograf dedi ki:
Eviniz TTnet in 1 metre uzağında ve Fiberoptik kablonuz olmalı ki 128 ile çekebilesiniz.144 ve diğer 128 üstü göstergeler programlardan kaynaklanan yanlışlıklardır.

Genel olarak Kriptografi'nin yazmış oldukları doğru. Fakat Fiberoptik kablo konusunda ufak bir yanlışlık var. Fiberoptik kablo döşendikten sonra isterse eviniz 10km uzakta olsun pratikte hiç bir şey farketmez. Işık hızında veri alışverişi yapıcaksınız çünkü.Teoride ise ardaki 1m ile 10km arasındaki fark o kadar küçük olacaktır ki, bu farkı görmezden gelmek en akıllıca şey olucaktır, eğer bir matematikçi değilseniz.

Konuyla ilgili bir kaç şey yazmak gerekirse arkadaşlar sahip olduğunuz bağlantı örneğin 1024kbps buradaki kbps [Kilo Bit Per Second] yani saniyedeki bit sayısı demektir, 1 Byte'in 8 bit olduğunu bildiğimize göre TEORİK olarak saniyede alabileceğimiz maksimum 1024/8 = 128 kilobyte'tır. Fakat 128kb almak sadece teoridir. Hiç bir download manager sahip olduğunuz bağlantıdan daha fazlasını size veremez.SAYGILAR

superman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
burda sistemde kurulması gereken sadece bir program internet download manager yani idm bu tavsiyemdir. isteyene full olarak burda vere bilirim.

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
mr.meseli dedi ki:
47846233ep7.jpg

Ne günlere kaldık ya...

zaten yanlış bilmiyorsa 1000 den sonra MB ye iniyor :p
ya da ben biraz ineğim :)

Reaksiyon puanı
188
bi serverimiz vardı 10MBit internet çıkışı vardı. alet download yaparken saniyede 1 mb bazen 1.5 mb ye yükseliyodu. ne günlerdi be.

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
1 mi 1.5 mu
ben işyerimde daha dün sp1 indşrşrken vista için idm ile 10mb gördüm :)

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
gokhans19 dedi ki:
Şimdi sana has..... demek istiyorum.
6 tane indirme yöneticisini 1 dosya ile test ettim.
Teste göre:
İDM en yüksek 140a çıkabildi (İDM ile 350leri gördüğümü hatırlıyorum)
FDM en yüksek 131e çıkabildi
Flashget en yüksek 60a çıkabildi
True downloader 45te kaldı
Metaproducts Download Express en fazla 120ye çıkabildi
Orbit en yüksek 95e çıkabildi

Flashgeti deneme amaçlı kurmuştum ama gördümkü çok yavaş hiç denilen gibi hızlı indirmiyor windowsun kendi indirmesi ile aynı hızda indiriyor..
Ayrıca hiçbir program indirme hızını % 600 artıramaz.Ne yani normalde 50kbde indirdiğimiz dosyayı flashgetle 30mbdemi indiricez.Önüne gelen download yöneticisi görünce yok yüzde 500 yok yüzde 600 50kbde ineni demekki 30mbde indiriyor.
zuhahahahaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar