İnternet Explorer mı? Firefox mu? Sleipnir mi?

masterdevil

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Anasayfadaki baslikla allakasi olmayan bir yazi :) rekabet bu baska birsy degil :)

NecronomicoN

Profesör
Reaksiyon puanı
12
mesela şuan sleipnir den yazıyorum. hız konusunda gözle görülür bi negatiflik var. firefox'u sık kullanmadığım için kıyasyalamam ama safariden çok daha yavaş (shiftdelete forumda)

edit: motoru gecko ya geçirdim biraz daha hızlandı fakat bu sefer forumları dolduramadım, mesela aşağıdaki hızlu cevap silikti bişey yazamıyordum. mesajıma edit dedim fakat yine kullanamıyordum.

kendi fikrimi söyliyim kolay kolay safari opera ff ve ie ile başa çıkamaz :D

Son düzenleme:

tahir2023

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Firefox devri kapanma başlığı oldukça abartılı olmuş. Sadece başlığını gördüğümde ben Mıozilla Vakfı'nın iflas ettiği gibi bir haber bekliyordum. Alternatif tarayıcılar buyursun gelsin. Ama Firefox devrinin kapanması için çok fırın ekmek yemeleri gerek. IE zaten kullanıcı sayısı -Windows içinde geldiği için- çok fazla yani onu da tahtından etmek zor ama tabi bu kalitesi olduğundan değil...

byhyt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi yükledim baktım ama operanın yerini hiç birşey tutmuyor

Kahramannes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kullanıp da beğenen hiç yok bende indirdim gayet irenç bişi keşke ana sayfaya haber yapmasaydınız.

zebani56

Asistan
Reaksiyon puanı
0
yaramaz çok hantal salak bi program firefox a devam

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
valla bence en iyisi avantbrowser fazla bileni yok ama bütün tarayıcılar halt etmiş yanında

prenslui

Doçent
Reaksiyon puanı
17
vista kullanıyorum GÖZLE GÖRÜLÜR bir hız SÖZz konusu.

SÜPERRR

chimera

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
574
Sleipnir' i indiren üyeler kurarken çok büyük beklentiler içindeydi sanırım. Yorumlardan ben onları anlıyorum. Tabii ki şuan da FF, İE, Opera ve Safari gibi olamaz. Ama ilerleyen zamanlarda daha fazla geliştirildikçe, üzerinde çalışıldıkça bence iyi yerlere gelebilir. :)

El Padrino

Dekan
Reaksiyon puanı
70
Yükledim baktım.Çok basit.Şu an için işe yarayan hiç bir ek özelliği yok.

Mozilla FF Forever:cool:

mustapha_84

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bu internet tarayıcısı olayı çokmu abartılıyo acaba sonuçta basit bir int tarayıcı.bunları bir fener cimbom rekabetine sokmanın bi manası yok bence.çünkü yaptıkları iş belli web sayfalarını açmak bu kadar yani.bu arada bende firefox kullanıyorum.

muratcanberber

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Bu internet tarayıcısı olayı çokmu abartılıyo acaba sonuçta basit bir int tarayıcı.bunları bir fener cimbom rekabetine sokmanın bi manası yok bence.çünkü yaptıkları iş belli web sayfalarını açmak bu kadar yani.bu arada bende firefox kullanıyorum.

Neden ie kullanmıyorsun diye soranlara verecek cevabın var değil mi ? Tamam işte bizde bunları savunuyoruz. Herkes firefox kullansın

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Vallaa o gelişsin azcık ben öle kullanim :)

Mozilla Firefox gayet güzel :)

ByEvil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Firefox diyorum... Bence çok kuLLanışLı...

tonce

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
14
Opera'nın en sağdık kullanıcılarından biri olarak bu tarayıcıyı kullandım ve o kadar iyi olmadığını söyleye bilirim. Bir başkadır OPERA. ;) Zaten kıyaslama kriterleri düşük. Firefox ve İE ile kıyaslanmış. Onlarda iyi değil ki zaten. :D

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
gördüğüm ilk eksik adres satırında ctrl+enter ile adres girememem oldu...

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
flock derim çok sosyalımde:D

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
bunu türkçe kulanmak isteyen gelsin maxthon2 kursun ne işin var senin bu tarayıcıda ha tam aynısını istiyorsan maxthon 1 kurarsın mesela maxthon2 den örnek
maxthon2ma5.jpg