Internet Explorer da resimler gözükmüyor.

Bu konuyu okuyanlar

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
konuyu yanluş yere açtıysam özür dilerim.dediğim gibi ınternet explorerda sitelerin resimler falan gözükmüyor.firefox da herhangibi bir sıkıntı yok. flash ve java eklentileri kurulu.sizcesorun nedir ?
googlemy5.jpg
sdhuk3.jpg

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
bu şeçenek işaretli zaten hocam sağul .

honline

Müdavim
Reaksiyon puanı
296
0901uy6.png

yukarıdaki Genel, Güvenlik,Gizlilik vs

sekmeleri tek tek aç ve hepsinde varsayılan (default) ayarlara dön

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
hocam hepsi default ayarında zaten.çok kurcaladım oraları. birde sadece resimler değil ie ile internete girdiğim zaman firefox a göre çok yavaş çok geriyor makineyi. çare ie kullanmayacam.chorome deneyecem :D sağulun

hta1905

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bazen bağlantı çok yavaş olduğunda tarayıclar resimleri yükleyemiyor.Bağlantı hızınız nasıl?

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
1024 kbps ADSL bağlantı hızım. ama onla alakalı olduğunu sanmıyorum. ie aşırı yavaş.google ı açarken bile bi 20 sn bekliyorum sonra açılıyor sayfa resimsiz .ama firefox normal.chorome yükledim oda çok iyi. sıkıntı ie de. kullanmıyorum ie :D

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
1024 kbps ADSL bağlantı hızım. ama onla alakalı olduğunu sanmıyorum. ie aşırı yavaş.google ı açarken bile bi 20 sn bekliyorum sonra açılıyor sayfa resimsiz .ama firefox normal.chorome yükledim oda çok iyi. sıkıntı ie de. kullanmıyorum ie :D

Bende kullanmayalı seneler oluo boşver iyi bile olmuş resimsiz olması :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
C:\WINDOWS\SYSTEM32\DRIVERS\ETC yolunu ziyaret ederek uzantısı olmayan "hosts" dosyasını Not Defteri ile açtıktan sonra içerisinde yer alan tüm metinleri silin ve kaydedin. Bu işlemi yönetici hesabına sahip olan kullanıcılar yapabilmektedir.

Son mesajlar