İnternet explorer 9 yeni sekmede sayfa açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

AbideTürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Değerli arkadaşlar merhaba. İnternet explorer'da yeni sekmede veya yeni pencerede açılan bağlantılara tıkladığımda yeni sayfa açılmıyor. Yeni sekme veya yeni pencere açılıyor fakat o şekilde bekliyor. (Windows 7 32 bit)

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
İnternet seçeneklerin>genel>sekmeler kısmındaki ayarları tıkla ve yeni sayfaların nasıl açılacağına dair yapılandırmanı yap.

AbideTürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gerekli yapılandırmaları yaptım. Gelişmiş ayarları geri yükledim sıfırladım. Tarayıcıyı kaldırdım yeniden kurdum. Sorunum açılmış bir sayfada bir bağlantıyı yeni bir sekmede veya yeni bir pencerede görüntülemeye çalıştığımda sekme veya pencere açılıyor fakat sayfa görüntülenmiyor boş sayfada öylece kalıyor.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Ben o bahsettiğin sorunu webkit tabanlı bi tarayıcıda chromium tabanlı tarayıcılarda yaşadım sonradan sorun kendiliğinden yok oldu bende anlamadım sorunun neden kaynaklandığını..

Peki sen Chrome tarayıcısında filan aynı sorunu yaşıyor musun??..

AbideTürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben o bahsettiğin sorunu webkit tabanlı bi tarayıcıda chromium tabanlı tarayıcılarda yaşadım sonradan sorun kendiliğinden yok oldu bende anlamadım sorunun neden kaynaklandığını..

Peki sen Chrome tarayıcısında filan aynı sorunu yaşıyor musun??..

Chrome ve Firefox tarayıcılarını da kullanıyorum. Fakat bu problemi yaşamadım.

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar bu sıkıntı bendede oldu wın 7 güncelleştirme servıce 1 paketi yüklendikten sonra IE9 açılmamaya sayfalar takılmaya başladı opera ve fırefox sorun yok.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Araçlari aç (kirmizi kapat düğmesinin altindadir) - internet seçeneklerine tikla - sekmeler başliği altindaki ayarlari seç - 'yeni bir sekme açildiğinda açin' başliği altindaki seçeneklerden ilk giriş sayfanizi seçin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
explorer açıyoruz
araçları
tıklıyoruz
internet seçeneklerini seçin
genel
sekmeler yazan yerden
ayarlar diyoruz
açılır sayfaları yeni sekmede aç kutusunu seçip
altta yeni sekme ve penceryide seçip tamam diyoruz ve işlem tamam