Internet Explorer 11 Hk.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,376
Merhabalar arkadaşlar, aşağıda belirttiğim resimlerde fark edecek olursanız aşağıda bulunan linklerde Eksper Notu, Hadise Notu vs.. kısımlarının Internet Explorer 9 (üstteki resim) da orijinal olarak rengi ve başlığı görebiliyorum. Ancak Internet Explorer 11 (alttaki resim) da ise gri istemsiz bir renkte olduğunu görebiliyoruz.

Bunun sebebi ne olabilir? Internet Explorer ayarlarından neyi yapmam gerekiyor ki orijinal halini görebileyim.

Not: Geçerli site "Uyumluluk Modu" na ekli durumdadır.

eQ5Q1g.jpg

wObEJA.jpg

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,376
Yok mu bu problemi çözebilecek bir yiğit.. :)

deq

Asistan
Reaksiyon puanı
1
internet explorer sürümlerinde site kodlarından kaynaklandığını düşünüyorum. 9 da yapılan kodlama 11 de çalışmıyor sanırım.

Wolker

Profesör
Reaksiyon puanı
2
KArdeşim ben eksper bürolarına genelde explorer 8 e donerek bu tarz durumları sonuça ulaştırıyorum . Ama yakın zamanda şirketler için özel uyumlu bir explorer 10 yayınlanacak onu beklemekteyiz . Iyi çalışmalar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,376
[MENTION=9522]Wolker[/MENTION]; OtoAnaliz sistemini biliyorsunuz sanırım? Kullandığım işletim sistemi Windows 8.1 olunca Internet Explorer 8 kullanmam biraz zor olabilir. Şirketler için Internet Explorer 10 yayınlanması konusunda biraz şaşırdım. Uzun yıllar boyunca eksperlik bürosunda çalışıyorum, böyle bir sisteme geçmeleri biraz beni umutlandırdı.

real_sinan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
explorer sürümünden kaynaklanıyor. windows güncellemeleri ile gelen explorer 11'i program ekle kaldırda bulunan windows güncellemelerinden bul kaldır explorer 9.0 ile devam et ya da sorun yaşadığın yazılımı yapan kişiler ile konuşup programın explorer 11'e uyumlu hale getirmelerini söyle...

xlorxlarge

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yazdığınız css kodlarının başına -ms- ekleyip denedinizmi