Internet Explorer 10'u İndirin, Deneyin

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Çıkarttığı tarayıcının yeni sürümlerini eski (ve kendi) işletim sistemine kurdutmayan dar kafalı bir şirketten bir
insanın ne gibi beklentisi olabilir ki?
Pollyanna bile olmak yetmez.
Onlara tek bir önerim olabilir, lakin bu sayfalara yazmaya adabım el vermez.
Kendi kendini törpüleyen, aptal aptal işler yapan, geri zekalı bir şirket oldu çıktı.

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Tek beklentim, sistemden tamamen kaldırılabilmesi. Başka da bir beklentim yok.

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Çıkarttığı tarayıcının yeni sürümlerini eski (ve kendi) işletim sistemine
kurdutmayan dar kafalı bir şirketten bir
insanın ne gibi beklentisi olabilir
ki?

Apple'da öyle. Kendi çıkarttığı tarayıcıyı kendi eski işletim sistemine uyduran bir firma var mı bilmiyorum..

y_ates

Dekan
Reaksiyon puanı
65
Keserse kessin, Firefox ve Chrome varken o teneke tarayıcıyı kullanmamızı bekliyorsa daha çok bekler. Eklentisiz tarayıcı, tekerleksiz araba. Bin gez.

tnd

Asistan
Reaksiyon puanı
1
her sitenin artık chrome frame uyarısı vermesi gerekir.

şahsen yapıyorum. adamlar ie6 ile giriyor bari chrome frame yüklesinler de düzgün görsünler siteler kaymasın :D

şahsen deneyimledigim tarayıcı hız testinde sınıfta kaldı.
iexplore artık kendinden kursun istiyoruz chrome frame i :D

surmelim37

Profesör
Reaksiyon puanı
7
IE1000 de çıksa bu saatten sonra indirmem firefox ve chrome yetiyor bana :)

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
9 u neye benzemişki 10 ununu indirelim müzik dinlediğim bazı web sitelerini ttmail den kullandığım mail lerimi göstermiyor ie 8 e göre biraz hızlı hepsi o kadar

huseyinkaya1986

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
artık firmalar çok seri bir şekilde yeni sürümler çıkartır oldu bundan 5-6 sene önce programları bir dvd de toplar format attığım pclere kurardım şimdi ise sürekli olarak güncelini internet üzerinden indirir oldum.

Bence bu işe el atılmalı ve standartları konulmalı. Teknoloji çok hızlı ilerliyor ve bunun bir takım zararları olacağını düşüyorum. kontrolsüz bir ilerleme var bence.

Fantoma

Profesör
Reaksiyon puanı
27
artık firmalar çok seri bir şekilde yeni sürümler çıkartır oldu bundan 5-6 sene önce programları bir dvd de toplar format attığım pclere kurardım şimdi ise sürekli olarak güncelini internet üzerinden indirir oldum.

Bence bu işe el atılmalı ve standartları konulmalı. Teknoloji çok hızlı ilerliyor ve bunun bir takım zararları olacağını düşüyorum. kontrolsüz bir ilerleme var bence.

Çok seri yeni sürüm çıkartmak demek, panik halinde, bir, iki oynamayla, rakipleri izliyor hissi uyandırmak demek.
Teknolojinin zararı çok olmayabilir ama esas zarar yaratacak olan bu tür çarpık büyümelerdir.

Şu tarayıcı güncelleme sıklığı aslında yenilik değil aldatmaca.
Bunların standardize edilmesi lazım.
Lazım ya, kim yapacak?