İnternet Download Hızım Neden Yavaş?

SmokeXD

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,877
Ben Linux Mint 17.3 mate 64 bit sürümünü kullandım.Linux mintte usb'ye ya da Dvd'ye iso yazdırmak için kurulumla beraber gelen program var yani sonradan yüklemene gerek yok.Ben mi bilmiyorum yoksa yapamadım ne Ubuntu kullandığımda bazı zorluklar yaşadım hatta bazen çöktü gibi yani değişik oluyordu.Ama yazın Linux mint kullandığımda çökme sorunu yoktu.Galiba ya Elemantary OS ya da Linux Mint 17.3 mate yüklerim tabi yüklersem.

Kardeş bu aklı kim veriyorsa derhal bağlantını kes onunla [emoji23][emoji23] İnternetini sağlayan firmaya başvur internetim yavaş diye.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
9,164
Kardeş bu aklı kim veriyorsa derhal bağlantını kes onunla [emoji23][emoji23] İnternetini sağlayan firmaya başvur internetim yavaş diye.
O yazdığımın internetle alakası yok sadece linux mintten biraz bahsettim.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
9,164
Bu arada bilgisyara Linux Mint kurdum dual boot olarak.Bazen Windows bazen de Linux'a bakarım herhalde.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
9,164
Bu yazdığınızı tekrar okuyunca ben de güldüm.:tearsofjoy: Ya bişey kurayım dedim o da yanıt vermedi kurulum başlangıcında bende combofix'le taratırsam belki düzelir diye düşündüm.Bu arada daha önce Combofix'i kullanmadım.Neyse.Cevap yazdığınız için teşekkürler.İyi günler.