İnternet Cok yavaş Ve 2 kişi kulanmamiz lazım

tolga784152

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar Internetm 8 mb Ttnet internet Hızlı olması ıcın Fibel internet alcakdım ancak Olmuyormuş Ve kulanıdım Internet 1 mb yavaş cok İyi bir Modem alsam Ve turktelekom kaplosunu Degişsem Internetım 2 kişi Kulana Bılcek hıza Uraşirmı Kopmalar Olmadan
mrlBbZ.png
[/URL][/IMG]

falcon291

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
45
1 Mbit hemen herşey için yeter, ama online oyun ve canlı video ve torrent'lerde sorun çıkartır. Modemi değiştir sonra yakalayabildiğin hıza bak, modemin içinde biryerlerde ulaşılabilecek maksimum hız gözüküyor olmalı... Ama oyun ve torrent için paylaşımlı hat tavsiye etmem. Kardeşimle yanyana evdeyiz, ortak hat kullanmayı hiç düşünmedik bu nedenle...

tolga784152

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ama 2 kişi kulanmam lazım Ondan 300 200 tl Modem alsam Nasıl olur Internet Bide kablolu deişcem

falcon291

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
45
Modemini bilmiyorum Airties içinde hattın kaldıracağı maksimum hızı gösteren bir kısım var. Bu kısımda çıkan değer önemli. Bu değeri öğrendikten sonra Telekom'u ara 8Mbit parasını ödediğini söyleyip, hattın 8Mbit'e çıkartılmasını iste. Bazen limit koyabiliyorlar. Bu bir

İki, aradaki hattın tek olması, önemli, yamalar hızı düşürür, bu nedenle senle kutu arasında çalışma yapman lazım. Birde hız düşük çıkarsa bunu halletmen gerekir. Sonra yine durumu kontrol edersin, düzelme yok ise santral ile aradanki mesafe uzun ya da hat kötü ya da karşı taraftaki modem arızalı filan olaiblir yine telekom ile görüşmek lazım.

Airties'ı tavsiye ederim, modemin fiyatına çok takılma, hat modeme göre çok daha önemli.

Ama uzun vadede ikinizde oyun oynayacağım, ikiniz de film indireceğim der bu yüzden bu hattı uzun süre böyle kullanabileceğinize pek ihtimal ver mi yo rum.