İntel hd 4000 ve intel celeron işlemcili bir bilgisayarda rahatlıkla oynayabileceğiniz 10 oyun

Bu konuyu okuyanlar

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
1. oyun max payne 2 oyunun hikayesi çok güzel bölümleri biraz zor olsada oyun acayip sarıyor ve ultra grafiklerde kasmadan oynayabilirsiniz

2. mafia 1 hikayesi çok güzel oyun 1900 lerde geçiyor ama oyunun hikayesi çok sarıyor tıpkı film gibi

3. mafia 2 mafia 1 in gelişmiş hali araba mekaniklerini mafia 1 den geliştirmişler bölümler kısa ama görevleri hala çok güzel film gibi

4. among us bu aralar çok popüler olan katil kim oyunu ve güzel yanı 1970 li bilgisayar bile açar:D

5. ise gta san andreas görevlerinden tut araba sürüş mekaniğinden tut efsane bi oyun ve görevleri çok uzun sabah akşam pc başında olsanız 1 haftada anca bitirirsiniz ve kalkmak istemezsiniz

6. gta 4 oyun 1 tık kasabilir ama oynanırmı oynanır gta san andreasın 1 tık gelişmiş versiyonu gta4 ve arabalarından tut görevlerine harika bir oyun

7. euro truck simulator 2 tır simulatoru onlinesi çok sarıyor hele arkadaşınız varsa öff dehşet tır sürmek sıkıcı olsada dediğim gibi arkadaşlarınızla oynayınca bi ayrı
oluyor

8. minecraft zaten bu oyunda among us gibi her bilgisayar açıyor online modu ile sky wars bed wars çok sarıyor arkadaşınız varsa dahada çok sarıyor

9.mta gta san andreasın modlu ve online hali bazı serverlerde 70 fps bazılarında 20 fps alsanızda hem sistem istemiyor hemde güzel rp ler dönüyor

10. bu oyunu bilmeyen yoktur diye umuyorum oyunumuz counter strike 1.6 oyunu zaten biliyorsunuzdur hatta pc niz 1 tık iyiyse hatta ben 20 fps de de oynarım diyosanız intel hd 4000 ile bile açan cs go yu indirebilirsiniz 1 güzel yanıda şuan steamde bedava

BONUS OYUN: Just Cause 2 steamde 1-2 gün önce 2 tlydi bende 1 hafta önce cadılar bayramı indiriminde almıştım oyunun onlinesi acayip sarıyor serverlerde hep türklervar zaten görevleride çok güzel ama onlinesini tercih ederim

2.BONUS OYUN: Call Of Duty MW2 bilirsiniz zaten 2009 un efsanelerinden cod mw2 hikayesi olsun grafikleri olsun tek kelime ile mükemmel hatta bilgisayarınızın işlemcisi biraz üst modelse cod mw3 üde indirebilirsiniz cod mw3 ünde türkçe dublajı bulunuyor internette onunda hikayesi 2den devam ediyor evet bukadardı umarım oyunları sevmişsinizidr yararlı olduysa ne mutlu bana iyi günler

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Gta 4'te grafikler sebebiyle zevk vermez, Gta san'da modlar baya düşürebiliyor fps'yi dikkatli mod indirin yani, Minecraft'ta yine mod yüklerken dikkatli olun. ETS2 fazlasıyla kasar. Onun dışında güzel yazı olmuş. Madde madde ayırsan okunabilirlik artardı.

mdkbet

Profesör
Reaksiyon puanı
80
Konu güzel ama bu haliyle okunabilir değil maalesef.

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
Aslında tam benlik bir konuydu ama verilen öneriler ve yazım stili yanlış malesef.
1-Biraz daha açık seçik yazabilirsiniz bence,baya göz yordu okurken

2-Mafia 2 - GTA 4 - ETS 2 ve COD MW3 o sistem seviyesindeki bilgisayarlarda kasma ve donma yapacaktır.Sağlıklı bir oyun deneyimi olmaz

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Aslında tam benlik bir konuydu ama verilen öneriler ve yazım stili yanlış malesef.
1-Biraz daha açık seçik yazabilirsiniz bence,baya göz yordu okurken

2-Mafia 2 - GTA 4 - ETS 2 ve COD MW3 o sistem seviyesindeki bilgisayarlarda kasma ve donma yapacaktır.Sağlıklı bir oyun deneyimi olmaz
benim bilgisayarımda var kasmıyor hiçbiri
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konu kapanabilirmi daha düzenli yazıp yeni bir konu açacağım

EmreGndmr

Doçent
Reaksiyon puanı
686
benim bilgisayarımda var kasmıyor hiçbiri
Hocam bende i7-3612QM ve Intel HD 4000 var kendimden biliyorum aşırı kasıyor.Kasmadan oynamak için 800×600 çözünürlükte falan oynamak lazım ki öyle de oyun oynanmaz...

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Hocam bende i7-3612QM ve Intel HD 4000 var kendimden biliyorum aşırı kasıyor.Kasmadan oynamak için 800×600 çözünürlükte falan oynamak lazım ki öyle de oyun oynanmaz...
evet doğru diyosun insan max grafiklerde oynamak istiyor

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
naruto ultimate ninja storm 3 hd 4600 ile oynamıştım nvidiayı bi türlü görmediği için. Bazı aşırı efekti kısımlar hariç fps hep sabitti.

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
naruto ultimate ninja storm 3 hd 4600 ile oynamıştım nvidiayı bi türlü görmediği için. Bazı aşırı efekti kısımlar hariç fps hep sabitti.
benim arkadaştada aynı sorun var nvidia ekran kartı var ama pc onu kullanmıyor nvidia denetim masasından öncelik atıyoruz oyunlar başlamadan hata veriyor

ReapeR_37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
sistemim baya bi kötü olduğu halde bu oyunları oynadım birkaçtanesini güzel oyunlar

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
sistemim baya bi kötü olduğu halde bu oyunları oynadım birkaçtanesini güzel oyunlar
ben bu sisteme 3 k verdim geçen sene ve geçen sene dolar 6 tl idi ozamana gta 5 i orta ayarlardda açan pcler vardı dedemle beraber gidicektik dedem tek gitmiş aga

kerojann

Asistan
Reaksiyon puanı
104
Gta 4'te grafikler sebebiyle zevk vermez, Gta san'da modlar baya düşürebiliyor fps'yi dikkatli mod indirin yani, Minecraft'ta yine mod yüklerken dikkatli olun. ETS2 fazlasıyla kasar. Onun dışında güzel yazı olmuş. Madde madde ayırsan okunabilirlik artardı.
düzenledim :)