İntel driver update sorunu

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
İntelin driver update programını yükledim scan dedikten sonra bir update buldu bende kurmaya çalıştım yükledi sonra yeniden başlat dedi başlattım windows değerlendirme ekranı geldi 1-2 yazı çıktıktan sonra kapanma hatası verdi.Bu sefer tekrar programdan scan deyip updateyi tekrar buldum tekrar yüklemeye çalıştım bu sefer yine windows değerlendirme ekranında kapanma hatası verdi ve yine böyle kaldı..Windows updatede bu güncelleme çıkmıyor tabi ..Windows 64 bit kullanıyorum

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Sorun devam ediyor

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
internetten neden bulmadınki kendi sürümüne bakar oradan en yenisinş yüklerdin

Daha önce internetten hiç yüklemedim normal ekran kartı driverini manuel yüklüyorum ama bu 2 şeyi beraber yüklüyor

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
İntel update programından ne yaptıysam yükleyemedim aygıt yöneticisinden otomatik tara dedim bir şey buldu otomatik yüklemeye calıstı kuruldu dedi updateye geldim hala o update gözüküyordu slim update programını kurdum o driveri tekrar buldu gösterdi ordan yükledim tekrar yeniden başlattım update programında hala mevcut kafayı yedirtcek bana

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Bir Allahın kulu yok mu bilen anlayan kişi

JBoND

Asistan
Reaksiyon puanı
9
iobit driver booster dene sonuç alacaksın ayrıca yazılım (windows update, vs.) güncellemelerinin de yapıldığından emin ol

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
iobit driver booster dene sonuç alacaksın ayrıca yazılım (windows update, vs.) güncellemelerinin de yapıldığından emin ol

Onların hepsi güncelde 3-4 program denedim söylediğiniz gibi hiçbirinde bir etki olmadı olan bilgisayara olcak sonunda

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
İntelin driverini manuel indirip kuruyorum ona bile hata veriyor nasıl güncelleyeceğim

Son mesajlar