Yardım Intel driver kurarken çıkan hata

Bu konuyu okuyanlar

KüçükCevze

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben yeni bir ekran kartı aldım intelin yeni çıkardığı ekran kartı olan intel arc a770 ekran kartı için sürücü kurarken aniden monitör kapandı 10 saniye sonra da ekranda siyah gri turkuaz kırmızı ve beyaz renkleri sırasıyla çıkmaya başladı f8 veya delete tuşu ile başlatmak olmuyor windows ekranı bile çıkmadan direkt bu açılıyor. videosunu çektim ama birkaç saniyelik videoya çok büyük dediği için atamıyorum düzeltmek için ne yapmam lazım

zxczxv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bağlantıyı ekran kartından söküp anakart üzerine tak. Pc nin bu şekilde açılması gerekiyor.Açıldıktan sonra eski ekran kartın driveri yüklüyse sil, yeni ekran kartın driverini tekrar dan kurabilirsin.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,966
bağlantıyı ekran kartından söküp anakart üzerine tak. Pc nin bu şekilde açılması gerekiyor.Açıldıktan sonra eski ekran kartın driveri yüklüyse sil, yeni ekran kartın driverini tekrar dan kurabilirsin.
Onun için dahili ekran kartı gerekir. Yoksa, hiçbir görüntü alamaz. Konu sahibinin ARC A770'inde donanımsal bir problem var gibi görünüyor ama yazılımsal da olabilir. Garantiye göndermenizi ya da değişim talebinde bulunmanızı öneririm.

Son mesajlar