Yardım Instagram'dan tanıştığım kızın yanına gidiyorum

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
564
Arkadaşlar Instagram'dan tesadüfen bir kızla tanıştım 3 aydır konuşuyoruz ikimizde bir birimizen çok hoşlanıyoruz, bayram tatilinde onun için 1000 km yol yapacağım, biraz çekincelerim de var, görüntülü falan konuştuk ama, internette böyle tuzağa düşürülen bir sürü insan var, ne yapsam acaba.

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
564
Bir süre daha bekle derim. Riskli işler, ne çıkacağı belli olmaz
Kızın ailesinin de profilleri var bende tüm ailesini tanıyorum, aslında güven veriyor, galiba gideceğim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada sayın sdn üyeleri Hatay Antakya'da yaşayan varsa kahve ismarlayabilirim oraya geliyorum.

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
564
Yatsı Namazından sonra 2 rekat istihare namazı kilabilirsin, istihare duası var internette rahat bulursun, bir yere gitmeden bir işe kalkışmadan önce kılınan nama ve dua, bu namazı kılıp duayı okuduktan sonra, hemen uyuman gerekiyor, yeşillik rüya da görebilirsin kırmızı ateş şeylerde görebilirsin, rüya olmayabilir de, ama Allah seni hayırlı olan yola sevk edecektir.

Martin Archimbaud

Profesör
Reaksiyon puanı
3,663
Erkek çıkmadığı sürece problem yok. Fakat görüntülü görüştüyseniz sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Ben açıkçası sosyal medyadan yapılan ilişkilere çok sıcak bakmıyorum ama istisnalar tabii olabilir.

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
564
Erkek çıkmadığı sürece problem yok. Fakat görüntülü görüştüyseniz sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Ben açıkçası sosyal medyadan yapılan ilişkilere çok sıcak bakmıyorum ama istisnalar tabii olabilir.
Yukarıda birisi organ mafyası falan diyince korktum, aslına ailesinin falan profillerini de gördüm, kız benim için benim şehrimdeki üniversiteleri yazacak tercihe, çok güvenilir bir izlenim veriyor.

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
564
İşin şakası bir yana, insan içinde kimse kimseye bir şey yapamaz, Hatay dağ başı değil 1.6 milyon nüfusu var, her yerde kamera var, fazla paranoyak olmayın delirirsiniz sonra. Tenha dağ başına gitme rahat ol, zaten herkes kötü olcak diye bir şey yok.

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
564
Beyler 29 Haziran Perşembe günü gidiyorum burda güncelleme yaparım mutlaka yazacağım dönünce

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
564
şehrinden kız bulsana ya 1000 kmyi görmedim ben o kadar yol gidilmez adriana lima mı bu

murat zorluu

Bende iPhone köşemdeyim 14 256 GB ile…
Reaksiyon puanı
685
Hocam, otogarda buluşacağız sonra sahile gideceğiz valla bilmiyorum, karakol uzak değildir herhalde ?
Ciddi diyorum ya yazışmalarını kuzum abileri veya akrabaları anne babası okuduysa sana bi tuzak kurarlar k zaman karakola gidersin

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
564
Ciddi diyorum ya yazışmalarını kuzum abileri veya akrabaları anne babası okuduysa sana bi tuzak kurarlar k zaman karakola gidersin
Benim aklıma şu haber geldi.

İnstagramdan nasıl tanışıyorsunuz bi ben öğrenemedim :(
Boşver gerekli değil zaten

Son düzenleyen moderatör:

Janberk

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Yatsı Namazından sonra 2 rekat istihare namazı kilabilirsin, istihare duası var internette rahat bulursun, bir yere gitmeden bir işe kalkışmadan önce kılınan nama ve dua, bu namazı kılıp duayı okuduktan sonra, hemen uyuman gerekiyor, yeşillik rüya da görebilirsin kırmızı ateş şeylerde görebilirsin, rüya olmayabilir de, ama Allah seni hayırlı olan yola sevk edecektir.
Ne anlatıyon birader

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
564
Ne anlatıyon birader
Kanka Bahsettiği şey İstihare namazı, Müslümanlar bir işe girmeden önce bazen kılarlar.

Şansa bak, benim hiç arkadaşım bile olmadı be ?
Üzülme kanka benim 23 yaşına kadar sevgilim olmadı, 23 yaşında oldu, zaten arkası geldi, şu an 24 yaşındayım. Senin de olur üzülme.

Son düzenleyen moderatör:

Eroniga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üzülme kanka benim 23 yaşına kadar sevgilim olmadı, 23 yaşında oldu, zaten arkası geldi, şu an 24 yaşındayım. Senin de olur üzülme.
Hocam ben hep dislaniyorum ama. Tip olarak çok zayıfım sadece, bundan mi dolayı bilmiyorum. Zaten ailemden çok psikolojik şiddet gördüm. Ulan ben şiddet ile ilgili bir konu açtım kimse birşey yazmadı ya ? Ama istersen profilime girip bak açtığım konuyu

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
564
Hocam ben hep dislaniyorum ama. Tip olarak çok zayıfım sadece, bundan mi dolayı bilmiyorum. Zaten ailemden çok psikolojik şiddet gördüm. Ulan ben şiddet ile ilgili bir konu açtım kimse birşey yazmadı ya ? Ama istersen profilime girip bak açtığım konuyu
Ah be kardeşim, üzülme Allah karşına seni seven birini çıkaracaktır, benim ailemde çok baskı yapıyor bana hâlâ da devam ediyor, seni anlıyorum, Allah yardımcın olsun ?

Eroniga

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ah be kardeşim, üzülme Allah karşına seni seven birini çıkaracaktır, benim ailemde çok baskı yapıyor bana hâlâ da devam ediyor, seni anlıyorum, Allah yardımcın olsun ?
Benim hayat çizelgem ↘️ aynı böyle. Her sene bir öncekinden daha kötü. Hocam siz hiç olmasa kızın yanına gitmişiniz 1000km. Ailem bana evde de psikolojik şiddet uyguluyor. Hiçbir şey yaptirtmiyorlar. Bu arada okumadiysaniz da okuyun açtığım konuyu. Bütün herşeyi yazdım orda zaten nasıl bir hayatım olduğunu.

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
564
Son Güncelleme kız benden durup dururken ayrıldı oysa ne hayallerimiz vardı, hepsi siyah poşet her şey üst üste geliyor...