Yardım Instagram Sayfamda Etkileşim 0

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Merhaba, yeni bir instagram sayfası açtım, her gün post atıyorum. Etiket kullanarak da denedim, kullanmadan da denedim, viral şarkıları da kullanmaya çalıştım fakat sayfada benim tarafımdan sağlanan etkileşim dışında başka hiç bir etkileşim kesinlikle yok. Bir sayfam daha vardı bir kaç ay önce, oraya ilk attığım post sadece az izlenmişti, diğerleri oldukça iyi izleniyordu fakat bu sayfada hiç bir şekilde etkileşim alamıyorum. Sizce ne yapmalıyım?

Mehmet Alp GÖZBAŞI

SDN - Editör
Reaksiyon puanı
6
Anladığım kadarıyla hesabınız oldukça yeni. Rutininizi bozmadan (Gönderi paylaşma sıklığınız, paylaşımlarının temel şablonu) bir süre daha paylaşım yapmaya devam edin. Mümkün olduğunca etkileşimi arttırabilmek adına manuel müdahalelerde bulunmayın (SMM Ajanslarına çok gerekmedikçe bulaşmayın bence).

Bir süre daha devam ettikten sonra içeriklerinizi ve hedef kitlenizi mercek altına alıp strateji değişikliği yapabilirsiniz.

Bol şans dilerim.

MTATurkey

Asistan
Reaksiyon puanı
140
Anladığım kadarıyla hesabınız oldukça yeni. Rutininizi bozmadan (Gönderi paylaşma sıklığınız, paylaşımlarının temel şablonu) bir süre daha paylaşım yapmaya devam edin. Mümkün olduğunca etkileşimi arttırabilmek adına manuel müdahalelerde bulunmayın (SMM Ajanslarına çok gerekmedikçe bulaşmayın bence).

Bir süre daha devam ettikten sonra içeriklerinizi ve hedef kitlenizi mercek altına alıp strateji değişikliği yapabilirsiniz.

Bol şans dilerim.
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. bir sorum daha olacaktı. Sizce etiket kullanmaya devam etmeli miyim ve cevap evetse ne kadar sayıda etiket kullanmalıyım?