İpucu İnstagram Not Kısmı Gözükmüyor Sorunu Çözme

Bu konuyu okuyanlar

RoyalkilerOo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

İnstagram Not Kısmı Gözükmüyor Sorunu Nasıl Çözülür?​

İnstagram Not Kısmı Gözükmüyor,İnstagram Not Özelliği,İnstagram Not Kısmı,İnstagram not özelliğine erişemiyorum,İnstagramda Not Sözleri.

İnstagram, yeni ve eğlenceli özellikler ekleyerek kendini geliştirmeye devam ediyor. 9 Kasım’da sınırlı sayıda kullanıcıya sunulan İnstagram Not Özelliği neredeyse herkesin Instagram hesabına eklenmiş durumda. Ancak bazı kullanıcılara hala İnstagram Not Ekleme ,İnstagram Not Paylaşma özelliği gelmemiş durumda. Kullanıcılar, “İnstagram Not Özelliği Neden Yok?” diye sorular sormaya başladı. İşte bu yazımızda, bu sorunun kesin olarak nasıl çözüleceğini göreceğiz.

İnstagram Not Kısmı Özelliği Nedir ?

İnstagram Not kısmı, tıpkı hikayeler gibi 24 saat süre sınırlı olan Mesaj kısmının üst sekmesinde bulunan bir özelliktir.​

Bu özellik sayesinde anlık durumlarınızı belirtebilirsiniz. Ayrıca İnstagram not paylaşma konusunda 2 seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerden birincisi, hikayeler kısmında olduğu gibi tüm arkadaşlarınızla paylaşma seçeneğidir. İkinci seçenek ise yakın arkadaşlarınızla paylaşma seçeneğidir. Bu seçeneklerden birisini seçerek İnstagramda not paylaşma yapabilirsiniz.

Peki “İnstagram Not Özelliği Yok, İnstagram Not Gözükmüyor,İnstagram Not Yok” sorunları nasıl çözülür?​

1-Telefon içinde Ayarlar>Uygulamalar>İnstagram>Depolama dizin yolunu takip edin ardından önbelleği temizleyin.

2-İnstagram uygulamanızın güncel durumda olduğundan emin olun. Google Play’e girip Instagram uygulamanızı güncelleyin.

3-Hesabınız yeni veya fake bir hesap kullanıyorsanız, İnstagram not özelliği normal olarak eklenmemiş olabilir. Bunun için beklemeniz gerekebilir.

4-İnstagram uygulamanızı kaldırıp tekrar yükleyin.

5-Bütün bu adımları uyguladınız, ancak İnstagram not özelliği veya İnstagram not kısmı hala gözükmüyor mu?Geriye kalan tek çözüm aşağıdaki maddedir.

6-İnstagram hesabınıza giriş yapın. Ayarlar ve gizlilik > Yardım > Sorun Bildir dizininde ilerleyin. Karşınıza “Sorunu Gördüğün Yere Git Ve Telefonunu Salla” yazısı çıkacaktır. Alt kısmında “Geri Git Ve Telefonu Salla” yazan seçeneğe tıklayın. Ardından mesaj kutusu bölümüne gidip telefonu sallayın. “Sorun Bildir” yazısına tıklayın ve açıklama kısmına “İnstagram not özelliğine erişemiyorum” veya “İnstagram not kısmına erişemiyorum” yazın. Sağ üst köşede bulunan “Gönder” düğmesine basarak sorunu gönderin.Bu yöntem ile 1-2 gün içerisinde İnstagram not özelliği hesabınızda aktif hale getirilecektir.

İnstagram Not Özelliği Nasıl Kullanılır?

İnstagram not özelliğini kullanabilmek için mesaj bölümünün üst kısmında yer alan “Notun” yazısına tıklayın ve düşüncelerinizi 24 saat süre sınırı ile isterseniz tüm takipçilerinizle, isterseniz de yakın arkadaşlarınızla paylaşın.

İnstagram Not Kısmı Gözükmüyor,İnstagram Not Özelliği,İnstagram Not Kısmı,İnstagram not özelliğine erişemiyorum,İnstagramda Not Sözleri.

Genel olarak insanların kullandığı instagram not özelliği sözleri,instagramda not sözleri

• Ne Güzel Umreye Gidecektim.
  • Kılıçdaroğlu Aday Olmasın!
  • Yanıyorsun Fuat Abi!
  • Sana İhtiyacım Var.

Gibi Sözler, İnstagram Not Özelliği İçin En Çok Tercih Edilen Sözlerden Bazılarıdır.​

İnstagram Not Özelliği İçin , İnstagramda Not Sözleri Önerisi

• Fikrimin Kalın Gülü.
  • Ben Akşama Dönerim, Bende İskenderim.
  • Havada Bulut, Sen Beni Unut.
  • Ben Ananın Bulunduğu Tarafa Gidiyorum.
  • Şırıngada Hava Boşluğu Var, Sen Doktor Değilsin.
  • Kalemin İçinde Hava Boşluğu Var,Sen Öğretmen Değilsin.
  • Çok Lazımmışsınız Gibi Davranışlar Sergilemeyin, Arkadaşlar.
  • Aşk Kalbimi Yakan Bir Volkan Gibidir. En Sevdiğim Tatlı, Kazan Dibidir.
  • Parka Gidecekmiş ,İki Gözümün Çiçeği.
  • Bundan Sonra Böyle Çalışmayacağım.
  • Daha İyisi Olanı Değil.Seni Daha İyi Hissettireni Seçmelisin.
  • Umut,Korkudan Güçlü Tek Duygudur.
  • Samimi Söylüyorum Vazgeç Kanka. Manyak Olursun Bak Ciddi Söylüyorum.
  • Özgür Bey Bir Parça Ekmek Var mı Acaba?
  • Sonunu Düşünen Kahraman Olamaz.
  • Kimileri Okur, Öğrenir; Kimileri Yaşar, Öğrenir.
  • Büyüklük Davet Etmektir,Küçüklük Gelmemektir.
  • Atasını Bilmeyen,İt Peşinde Gezer.
  • Bu Alemde Gece Mahkum Olan,Gündüz Hakim Olamaz.

İşte Sizin İçin bazı İnstagram Not Özelliği,İnstagramda Not Sözlerini Derledik.Sizde Aşağıda Yorumlar Kısmında Kendi Notlarınızı Yazabilirsiniz.​

KAYNAK:İnstagram Not Kısmı Gözükmüyor Sorunu Çözme • FikirSen