Instagram güncellemeleri neden gelmiyor?

Bu konuyu okuyanlar

Onatz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar

Sevgili dostlar merak ettiğim bir konu var instagram da güncellemeler maalesef benim telefonuma eksik geliyor. Mesela örnek vermek gerekirse direkt mesajların mor renk olması, keşfet büyütecinin dm mesajların soluna gelmesi vs. kabul ediyorum çok büyük güncellemeler değil ancak iPhone XR kullanıyorum güncellemesi gelmesi gerekirken neden gelmiyor bunu merak ediyorum. ( Kız kardeşim iPhone 6S kullanıyor ancak o bile güncellemelerden eksik kalmıyor, Arkadaşım iPhone 8 kullanıyor onda da bir sıkıntı yok)

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Bende RN8 var banada gelmedi. Hemde beta kullanıcısıyım

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Merhabalar

Sevgili dostlar merak ettiğim bir konu var instagram da güncellemeler maalesef benim telefonuma eksik geliyor. Mesela örnek vermek gerekirse direkt mesajların mor renk olması, keşfet büyütecinin dm mesajların soluna gelmesi vs. kabul ediyorum çok büyük güncellemeler değil ancak iPhone XR kullanıyorum güncellemesi gelmesi gerekirken neden gelmiyor bunu merak ediyorum. ( Kız kardeşim iPhone 6S kullanıyor ancak o bile güncellemelerden eksik kalmıyor, Arkadaşım iPhone 8 kullanıyor onda da bir sıkıntı yok)
Aynen yeğenimin 6s plus cihazına geldi bir kaç gün sonra da bana geldi şimdi simge değiştirme zımbırtısı falan

Onatz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Örneğin bildiğiniz üzere İnstagram’a bir güncelleme geldi ve İnstagram arama çubuğu sağ yukarıya alındı ama bu kadar basit güncellemeler bile bana gelmiyor ?
5284CC5B-BA5C-4480-A3CD-F0A6D2A40E05.jpeg