Yardım Instagram Etkileşim Problemi

Bu konuyu okuyanlar

AlperenHD53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
İnstagram hesabımda hiçbir fotoğraf beğenmiyorum, yorum yazamıyorum emin olmamakla birlikte hatta takip isteği bile atamıyorum galiba sanırsam Instagram hesabımı bot bir hesap olarak nitelendirdi bu problemi nasıl düzeltebilirim acaba?
Ek olarak eklediğim fotoğraftaki gibi bir tarih veriyordu önceden de ancak bu süre doldu ve tekrar 1 ay sonrasına demeye başladı bu süre için. Daha önceden de birkaç kez böyle etkileşim problemleri yaşıyordum ancak 1-2 gün sonra geçiyordu ilk defa bu kadar uzun süredir devam ediyor problem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnstagram hesabımda hiçbir fotoğraf beğenmiyorum, yorum yazamıyorum emin olmamakla birlikte hatta takip isteği bile atamıyorum galiba sanırsam Instagram hesabımı bot bir hesap olarak nitelendirdi bu problemi nasıl düzeltebilirim acaba?
Ek olarak eklediğim fotoğraftaki gibi bir tarih veriyordu önceden de ancak bu süre doldu ve tekrar 1 ay sonrasına demeye başladı bu süre için. Daha önceden de birkaç kez böyle etkileşim problemleri yaşıyordum ancak 1-2 gün sonra geçiyordu ilk defa bu kadar uzun süredir devam ediyor problem.
Ek: Herhangi bir bot beğeni takipçi türevi uygulama kullanmadım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230201-212302~2.png
    Screenshot_20230201-212302~2.png
    82.2 KB · Görüntüleme: 38

Janberk

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Hesabında arka arkaya çok fazla işlem yapmışsın.
Geçici bir kısıt mevcut, kendiliğinden geçecektir.

AlperenHD53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Hesabında arka arkaya çok fazla işlem yapmışsın.
Geçici bir kısıt mevcut, kendiliğinden geçecektir.
Önceden 1-2 güne geçiyordu 1 ay geçti süre doldu bu eklerdeki fotoğraftaki gibi süre veriyordu dolar dolmaz tekrar 1 ay eklendi bir şekilde Instagram yetkilileriyle iletişime geçme şansım olur mu acaba

Janberk

Asistan
Reaksiyon puanı
232

Buradan ulaşabilir veya mail atabilirsin