Tavsiye İnsanı bilgisayar başına kitleyecek saatlerce oynamalık oyun önerisi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Stinson

Üyecik
Günlerdir Steam'de dolaşmaktan kör oldum sistemimde düşük olduğu için oyun bulmak çok daha zorlaşıyor tabi. Neyse sadede gelecek olursak arkadaşlar acaba şöyle saatlerce oynayabileceğim bir oyun mevcut mu? Online öncelikli tercihimdir ama offline da olur. Yeter ki saatlerimi alsın beni kitlesin ekran başına. Günlerimi vereyim istiyorum o derece.
Sistemim: Lenovo 81UT00D8TX Ideapad s145.
Ryzen 3-3200U.
8 GB RAM.
256 GB SSD.
Vega3 Graphics 2 GB.

Szayel

Doçent
Ultima Online.
Pubg tarzında öldürdüğünü donuna kadar lootlarsın, lootlarlar. Hızlı olan kazanır. Öldüğünde geçmiş olsun donuna kadar soyuldun demektir :) Bazıları öldürmeden yapar işini, namıdiğer hırsızlar. Seni öldürmeden, saldırmadan hooop gitti kılıç kalkan.

Ultima genel oyunlara göre aşırı detaylı oyun. Türkiyedeki private sunucuları o kadar değil ama size yeter. Madencilikten, demir dövme, terziden, iksirciye, dilenciden, balıkçıya, ahşap ustasından ötesine. Savaşmak istiyorsan bu ekstra yetenekler için illaki ekstra karakter açmak zorundasın. Veya para ekosisteminde yükseğe çıkarsa hiçbir zanati geliştirmeden para ile tüm gereksinimlerini karşılarsın.

Stinson

Üyecik
League Of Legends yakında telefonada gelecek ama başlarsanız müptelası olursunuz 😁
Başladım zaten ya
Lol indir al başına belayı.
Galiba aldım çoktan o belayı ama daha farklı belalar arıyorum
Europa Universalis IV
Hearts Of Iron IV
Sağolun hocam bakacağım bu oyunlarada
Ultima Online.
Pubg tarzında öldürdüğünü donuna kadar lootlarsın, lootlarlar. Hızlı olan kazanır. Öldüğünde geçmiş olsun donuna kadar soyuldun demektir :) Bazıları öldürmeden yapar işini, namıdiğer hırsızlar. Seni öldürmeden, saldırmadan hooop gitti kılıç kalkan.

Ultima genel oyunlara göre aşırı detaylı oyun. Türkiyedeki private sunucuları o kadar değil ama size yeter. Madencilikten, demir dövme, terziden, iksirciye, dilenciden, balıkçıya, ahşap ustasından ötesine. Savaşmak istiyorsan bu ekstra yetenekler için illaki ekstra karakter açmak zorundasın. Veya para ekosisteminde yükseğe çıkarsa hiçbir zanati geliştirmeden para ile tüm gereksinimlerini karşılarsın.
Biraz eski bir oyun sanki ya ama yinede teşekkür ederim

Stinson

Üyecik
The Amazing Spider-Man 2 oyna biraz sarabilir :)
Bakacağım teşekkür ederim
Epic gamesten Stranger Things 3 The game i indir indirimle ücretsiz oldu.2 Temmuza kadar.
Bunada bakacağım teşekkür ederim
Bence Left4dead2 veya left4dead1 oynayabilirsin.
Oynadım zaten ama yinede teşekkür ederim
Silkroad online , Knight Online , metin2 online hem eski hem bağımlık yapar. Hayatını karartmak için birebir 😂😂
Valla öyle bir düşüncem var zaten ama ortamı nasıl acaba hile vs. bulunuyor mu?

atabinenmuz

Üyecik
Skyrim SE net. Çok geç tanıştım keşke daha erken tanışsaydım. RPG oyunu bir sürü class var build var üstüne üstlük modlarını da indirip saatlerce daha fazla oynayabilirsin. Sistemlerle alakam pek yok kaldırır mı bi kontrol et derim.

NFS serilerini oynayabilirsin. Özellikle eski oyunlarını. MW, U ve U2, Carbon, MW 2012, RUN gibi. Ayrıca The Crew, Forza Horizon falan oynayabilirsin.

GTA serilerine tekrar bakabilirsin. GTA 5 Online güzeldir. İnanılmaz sarıyor veya MTA var GTA SA üzerine kurulmuş Online GTA SA. Kendisi çok güzeldir.

Fallout New Vegas, ETS 2, HackNet, ATS, Prototype, Bus Driver, The Forest, Stranded Deep, Payday 2, Papers Please ve Crysis öneririm. Ayrıca Youtube'da istemediğin kadar öneri oyun videosu var. Onları izlemeni öneririm.

Stinson

Üyecik
NFS serilerini oynayabilirsin. Özellikle eski oyunlarını. MW, U ve U2, Carbon, MW 2012, RUN gibi. Ayrıca The Crew, Forza Horizon falan oynayabilirsin.

GTA serilerine tekrar bakabilirsin. GTA 5 Online güzeldir. İnanılmaz sarıyor veya MTA var GTA SA üzerine kurulmuş Online GTA SA. Kendisi çok güzeldir.

Fallout New Vegas, ETS 2, HackNet, ATS, Prototype, Bus Driver, The Forest, Stranded Deep, Payday 2, Papers Please ve Crysis öneririm. Ayrıca Youtube'da istemediğin kadar öneri oyun videosu var. Onları izlemeni öneririm.
Valla hocam çok teşekkür ederim bakacağım bu önerilerinede

Son mesajlar