İnsanı bilgisayar başına kitleyecek saatlerce oynamalık oyun önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Stinson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Günlerdir Steam'de dolaşmaktan kör oldum sistemimde düşük olduğu için oyun bulmak çok daha zorlaşıyor tabi. Neyse sadede gelecek olursak arkadaşlar acaba şöyle saatlerce oynayabileceğim bir oyun mevcut mu? Online öncelikli tercihimdir ama offline da olur. Yeter ki saatlerimi alsın beni kitlesin ekran başına. Günlerimi vereyim istiyorum o derece.
Sistemim: Lenovo 81UT00D8TX Ideapad s145.
Ryzen 3-3200U.
8 GB RAM.
256 GB SSD.
Vega3 Graphics 2 GB.

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147
Ultima Online.
Pubg tarzında öldürdüğünü donuna kadar lootlarsın, lootlarlar. Hızlı olan kazanır. Öldüğünde geçmiş olsun donuna kadar soyuldun demektir :) Bazıları öldürmeden yapar işini, namıdiğer hırsızlar. Seni öldürmeden, saldırmadan hooop gitti kılıç kalkan.

Ultima genel oyunlara göre aşırı detaylı oyun. Türkiyedeki private sunucuları o kadar değil ama size yeter. Madencilikten, demir dövme, terziden, iksirciye, dilenciden, balıkçıya, ahşap ustasından ötesine. Savaşmak istiyorsan bu ekstra yetenekler için illaki ekstra karakter açmak zorundasın. Veya para ekosisteminde yükseğe çıkarsa hiçbir zanati geliştirmeden para ile tüm gereksinimlerini karşılarsın.

Reaksiyon puanı
2,554
Beni artık oyunlar sarmıyor web tasarım öğrenmeye başladım kod yazarken editörü istediğim gibi düzenlemeyle uğraşırken zaman nasıl geçmiş anlamıyorum bile.

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
League Of Legends yakında telefonada gelecek ama başlarsanız müptelası olursunuz ?

26¥¥26

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,554
Epic gamesten Stranger Things 3 The game i indir indirimle ücretsiz oldu.2 Temmuza kadar.

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Bence Left4dead2 veya left4dead1 oynayabilirsin.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Silkroad online , Knight Online , metin2 online hem eski hem bağımlık yapar. Hayatını karartmak için birebir ??

Stinson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
The Amazing Spider-Man 2 oyna biraz sarabilir :)
Bakacağım teşekkür ederim
Epic gamesten Stranger Things 3 The game i indir indirimle ücretsiz oldu.2 Temmuza kadar.
Bunada bakacağım teşekkür ederim
Bence Left4dead2 veya left4dead1 oynayabilirsin.
Oynadım zaten ama yinede teşekkür ederim
Silkroad online , Knight Online , metin2 online hem eski hem bağımlık yapar. Hayatını karartmak için birebir ??
Valla öyle bir düşüncem var zaten ama ortamı nasıl acaba hile vs. bulunuyor mu?

emir000

Profesör
Reaksiyon puanı
910
Bakacağım teşekkür ederim

Bunada bakacağım teşekkür ederim

Oynadım zaten ama yinede teşekkür ederim

Valla öyle bir düşüncem var zaten ama ortamı nasıl acaba hile vs. bulunuyor mu? EVET VAR İNTERNETTEN BAKABİLİRSİNİZ MODLARIDA VAR VE İNTERNETSİZ KASMADAN EFSANE OYNARSINIZ HOCAM.

Raikiri

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Skyrim SE net. Çok geç tanıştım keşke daha erken tanışsaydım. RPG oyunu bir sürü class var build var üstüne üstlük modlarını da indirip saatlerce daha fazla oynayabilirsin. Sistemlerle alakam pek yok kaldırır mı bi kontrol et derim.

Stinson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Skyrim SE net. Çok geç tanıştım keşke daha erken tanışsaydım. RPG oyunu bir sürü class var build var üstüne üstlük modlarını da indirip saatlerce daha fazla oynayabilirsin. Sistemlerle alakam pek yok kaldırır mı bi kontrol et derim.
Sanırım zor kaldırır kasarakda oynamak istemem açıkçası ama yine de teşekkür ederim.

Reaksiyon puanı
29
NFS serilerini oynayabilirsin. Özellikle eski oyunlarını. MW, U ve U2, Carbon, MW 2012, RUN gibi. Ayrıca The Crew, Forza Horizon falan oynayabilirsin.

GTA serilerine tekrar bakabilirsin. GTA 5 Online güzeldir. İnanılmaz sarıyor veya MTA var GTA SA üzerine kurulmuş Online GTA SA. Kendisi çok güzeldir.

Fallout New Vegas, ETS 2, HackNet, ATS, Prototype, Bus Driver, The Forest, Stranded Deep, Payday 2, Papers Please ve Crysis öneririm. Ayrıca Youtube'da istemediğin kadar öneri oyun videosu var. Onları izlemeni öneririm.

Stinson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
NFS serilerini oynayabilirsin. Özellikle eski oyunlarını. MW, U ve U2, Carbon, MW 2012, RUN gibi. Ayrıca The Crew, Forza Horizon falan oynayabilirsin.

GTA serilerine tekrar bakabilirsin. GTA 5 Online güzeldir. İnanılmaz sarıyor veya MTA var GTA SA üzerine kurulmuş Online GTA SA. Kendisi çok güzeldir.

Fallout New Vegas, ETS 2, HackNet, ATS, Prototype, Bus Driver, The Forest, Stranded Deep, Payday 2, Papers Please ve Crysis öneririm. Ayrıca Youtube'da istemediğin kadar öneri oyun videosu var. Onları izlemeni öneririm.
Valla hocam çok teşekkür ederim bakacağım bu önerilerinede

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Valla öyle bir düşüncem var zaten ama ortamı nasıl acaba hile vs. bulunuyor mu?
Hile olarak orijinal yapımcılar bot kullanımını istemiyor. Pvp serverlarda bot serbest (otomatik canavar kesme programı) başka da hile olmuyor bu oyunlarda. Bugları saymazsak

willkommen

Asistan
Reaksiyon puanı
156
Age of Empires 2 Voobly'den oynarsan baya oyalanırsın.

mertkk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Civilization 5 bakabilirsiniz. Hoi4 benzeri ama detay olarak daha az.5-6 saat oynayabilirsiniz sıkılmadan.

Emir.Ergör

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Büyük ihtimalle oynamışsınızdırda yinede şansımı deneyeyim. :sweatsmile:
The Elder Scrolls V: Skyrim.

Son düzenleme:

Stinson

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Sistemim yetersiz kalıyor maalesef :(
Hearts of Iron strateji seviyorsanız aradığınız oyundur. Sabaha kadar oyunu kapatamayınca 24 saat uyumadan devam etmek zorunda kaldığım günler oldu.
Valla hocam kesinlikle bakacağım bu oyunada en olmadı kendim torrent indireceğim
Ege
Hile olarak orijinal yapımcılar bot kullanımını istemiyor. Pvp serverlarda bot serbest (otomatik canavar kesme programı) başka da hile olmuyor bu oyunlarda. Bugları saymazsak
Eğer dediğin doğruysa bi knight online'ım var :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Civilization 5 bakabilirsiniz. Hoi4 benzeri ama detay olarak daha az.5-6 saat oynayabilirsiniz sıkılmadan.
Strateji oyunları önerisi çok geldi öylede oynayasım yoktu ama bi canım çekmedi değil.
Büyük ihtimalle oynamışsınızdırda yinede şansımı deneyeyim. :sweatsmile:
The Elder Scrolls V: Skyrim.
Hocam valla indirecektim steamden baktım biraz pahalı geldi sonra araştırırken gothic diye bir oyuna denk geldim bu tarz ryo oyunlarının atası olduğu söylenir o yüzden serisini oynamayı düşünüyorum. Çok da uzun bir oyun olduğu söylenir Skyrim kadar olmasada sanada tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya bilemedim çok şirin ama öylede oyantacak gibi durmuyor kendini.
Age of Empires 2 Voobly'den oynarsan baya oyalanırsın.
Age of empire zamanında çok oynadım ama bir daha bakabilirim teşekkür ederim.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,988
Rim World fena sarıyor. Öneririm