input not supported hatası-çözünürlük dışı

Bu konuyu okuyanlar

serhatinyo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet arkadaşlar ben geçen gün oyun oynuyordum ve bir anda parçalı mavi oldu pc klavyenin ışıkları falan dondu bilgisayarı haraket ettiremedim oyun arkadan azcık gözüküyordu sonra pc yi kapadım actım input not supported hatasını verdi sonra 1 -2 kere kapatıp açtım sonra pc açıldı yine oyun oynamaya başladım 1 saat sonra yine pc kapandı sonra pc yi açtığım an input not supported geliyordu güvenlik moda fln geçemiyorum input not supported yazısında kalıyor windows başlatılıyora falan gelmiyor tuşa basar basmaz input not supported geliyordu sonra her şeyi denedim olmadı sonra ekran kartını çıkardım vga yı anakartın ekran kartına bağladım bilgisayarım çalıştı kesinlikle sorun ekran kartında diyebilir miyiz ? Ona göre ekran kartı satın alıcağım biraz hızlı cevap verebilirseniz çok iyi olur( pc yi formatladım windows 7 ydi 8.1 yaptım)

Mesut Komiser

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Eğer Ekran Kartı driverlarında sorun yoksa, kesinlikle sorun Ekran Kartında diyebiliriz.

serhatinyo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ekran kartını takamıyorum taktığım an input not support diyo nasıl driverlerını yükleyebilriim ?

serhatinyo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet her şey iyiydi oyun oynuyordum bir anda gitti mavi ekran oldu ama error hatası değil mavi ekran oldu oyun hafiften arkadan görünüyordu ama pc donmuştu yani bütün pc mesala klavyede numlocka fln basıyordum ışık yanıp sönmüyordu her şey kitlendi

Mesut Komiser

Asistan
Reaksiyon puanı
52
Eski bir Ekran Kartınız varsa yada bir arkadaşınızdan alarak deneyin eğer sorun yaşamazsanız, Ekran kartınızı değiştirmeniz gerekecek.

serhatinyo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yani ekran kartını taktığım yerde sıkıntı olamaz dimi

serhatinyo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
başka ekran kartı takma şansım yok bunu anlamanın başka yolu yok değil mi tek yolu bu