Input not supported diyor

Bu konuyu okuyanlar

Emin Sever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ekran çözünürlüğünü yanlislikla 1920 ye artırdım monitör kaldırmıyordu ekran siyah oldu sadece bir yazı var /input not supported/ yazısı geziyor bilgisayarı kapadım açtım aynı çözüm varmi

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Ekran çözünürlüğünü yanlislikla 1920 ye artırdım monitör kaldırmıyordu ekran siyah oldu sadece bir yazı var /input not supported/ yazısı geziyor bilgisayarı kapadım açtım aynı çözüm varmi
Çözünürlüğü düşürmeniz gerekmektedir,seçtiğiniz çözünürlüğü monitör desteklemediği için görüntü alamadığınızı düşünüyorum.

Emin Sever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çözünürlüğü düşürmeniz gerekmektedir,seçtiğiniz çözünürlüğü monitör desteklemediği için görüntü alamadığınızı düşünüyorum.
Çözünürlüğünü düşürmek için ekranın açılması gerek ama ekran hiç açılmıyor

Mert Şefik

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
yani diyor ki giriş çözunurluğu desteklenmemektedir,çöünürlük düşürmeniz gerek ama ekranı görmeden nasıl yaparsınız bilemem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çözünürlüğünü düşürmek için ekranın açılması gerek ama ekran hiç açılmıyor
format atarsanız düzelir aslında ama başka yollar vardır galiba ama ben bilmiyorum

JawBone

Doçent
Reaksiyon puanı
612
Evdeki televizyonunuz büyük ihtimalle 1080p. Ona bağlayıp deneyin. Değilse internet kafeye vs. götürün kasayı 1080p ekrana bağlayıp yaparsınız.

Emin Sever

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Evdeki televizyonunuz büyük ihtimalle 1080p. Ona bağlayıp deneyin. Değilse internet kafeye vs. götürün kasayı 1080p ekrana bağlayıp yaparsınız.
Evde başka bir eekran var ama daha küçük