İninal Kart Tc Kimlik Verilecek Kadar Güvenli Mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emri

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Öncellikle Selamun Aleyküm. Geçenler de şok dan ininal kart aldım alırken hiç bir sıkıntı çıkmadı tc kimlik falan istenmedi fakat kayıt olurken tc kimlik ve seri no istedi doğrulama icin ve güvenlik içinmiş bende verdim sizce üzerime şirket açma kredi çekme gibi bir şey olur mu aranızda kullanan varsa söyleyebilir mi güvenli midir birazcık korkum var çünkü

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Ininal kullanmaktansa Papara kullanmanız daha faydalı gibi. Fakat INGBank'ın bir ürünü o yüzden bir sorun olmaz ben de kullandım uzun bir süre.

Emri

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Ininal kullanmaktansa Papara kullanmanız daha faydalı gibi. Fakat INGBank'ın bir ürünü o yüzden bir sorun olmaz ben de kullandım uzun bir süre.
Sen kullanırken de senden tc kimlik bilgileri istemiş mıydı reis

hakancoskun4891

Profesör
Reaksiyon puanı
757
ininal kart ptt'nin diye biliyorum yani güvenilir

daily.Chavo

Profesör
Reaksiyon puanı
1,494
Sen kullanırken de senden tc kimlik bilgileri istemiş mıydı reis
Sen o limiti yükseltmek için istiyorlar senden yaşını bilmek için limit yükselticek yada birine para göndericeksen istemek zorunda

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
İninal soyguncu. Aşırı ücret kesiyor, anlaşmalı ATM en son yoktu. Tavsiyem ininal'den acil vazgeçin. Papara veya Tosla kullanın. Ben ikisini de aynı anda kullanıyorum. Tosla'dan kart istemiştim üstünde isim yazılı vs. gönderdiler. Papara'yı sonra keşfettim. Neyse ikisi de aynı mantıkla çalışıyor; aylık kullanım ücreti yok, ATM ücreti yok. Paranız cebinizde kalıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hemen reklam demeyin. Daha fazla soyulmaması için söylüyorum.

Brian O'Conner

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
722
Burxa

Burda farklı kişilerde cevap veriyo o yüzden kral
Hocam forum kurallarını okuyunuz.

1-) Yeni bir konu başlığı açılmadan önce açmış olacağınız konu hakkında bilginin forum içerisinde olup olmadığını kontrol ediniz. Forum içerisinde aynı yada bir benzeri olan içeriğe sahip konu var ise farklı bir konu açmamanız rica olunur. Buna benzer bir konu var ise bölüm moderatörlerimiz tarafından açmış olduğunuz konu tespit edilir ise kaldırılacak ve sizlere bilgi verilecektir. (Aynı konudan farklı kategoriler üzerinde konu açmak yasaktır.)
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Creative @Dora

benefe

Profesör
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,671
Öncellikle Selamun Aleyküm. Geçenler de şok dan ininal kart aldım alırken hiç bir sıkıntı çıkmadı tc kimlik falan istenmedi fakat kayıt olurken tc kimlik ve seri no istedi doğrulama icin ve güvenlik içinmiş bende verdim sizce üzerime şirket açma kredi çekme gibi bir şey olur mu aranızda kullanan varsa söyleyebilir mi güvenli midir birazcık korkum var çünkü
kullanıyorum hiç bir sıkıntı çıkmıyor milyonlarca kişi veriyor üzerine şirket açma cart curt neler düşünmüşsün sen öyle bişey olmuyor merak etme

Emri

Asistan
Reaksiyon puanı
95
kullanıyorum hiç bir sıkıntı çıkmıyor milyonlarca kişi veriyor üzerine şirket açma cart curt neler düşünmüşsün sen öyle bişey olmuyor merak etme
Reis valla korkudan içim içimi yiyor yok kredi çekecekler yok şirket açacaklar falan :(

benefe

Profesör
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,671
Reis valla korkudan içim içimi yiyor yok kredi çekecekler yok şirket açacaklar falan :(
yok kankam yok rahat ol koskoca ininal bankalarla anlaşmalı bir firma abuk subuk yerlere tc ni vermediğin sürece bu tarz firmalar bişey yapmaz

Emri

Asistan
Reaksiyon puanı
95
yok kankam yok rahat ol koskoca ininal bankalarla anlaşmalı bir firma abuk subuk yerlere tc ni vermediğin sürece bu tarz firmalar bişey yapmaz
Bddk, bkm, ve tcmb onaylı bir kartmış yani bu güvenilir anlamına geliyor ama her ne kadar herkes bi şey olmaz demesine rağmen benim korkum dinmiyor :D sen vermiş miydin kral tc no seri no falan

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,079
Ininal tc kimlik ve seri no vermek dün yine aynı konuyu birden fazla açmıştın uyarmıştım bugünyine aynı konuyu birden fazla açıyorsun. Normal de bir konudan ne olduğu anlaşılır birden fazla açılmaz

Emri

Asistan
Reaksiyon puanı
95
Evet istemişti, hangi kartı alırsan al ister. Anormal bir durum değil.

INGBank'ın, kartın arka kısmında yazıyor.
Anladım reis güvenle alakalı bir sorun olmaz değil mi 2012 den beri bu konu ile alakalı şikayet gelmemiş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...